Обговорення користувача:VoidWanderer/Архів 9

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: VoidWanderer у темі «ВП:ТОП» 6 місяців тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів 29—30 травня: запрошуємо до участі

Привіт! 29—30 травня 2021 року пройде перший форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Запрошуємо вас долучатися.

Захід складатиметься із практичних тренінгів та обговорень, корисних для адміністраторів Вікіпедії та інших вікіпроєктів. Хоча цільовою аудиторією події є адміністратори, вона відкрита для участі усім охочим активним користувач(к)ам вікіпроєктів за попередньою реєстрацією.

Захід пройде онлайн у формі дводенної події, по кілька годин на день. Час — попередньо із 11:00 до 16:00 кожного дня (точний час може незначно змінитися залежно від програми).

Для участі запрошуємо зареєструватися за цим посиланням. Також будемо раді вашим пропозиціям власних виступів або ідеям тем, які варто підняти на форумі. Навіть якщо ви не зможете долучитися до події вживу, можете усе одно зареєструватися; після події організатори надішлють вам записи сесій, які будуть записуватися. Деталі — на сторінці події.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 07:58, 14 травня 2021 (UTC)

Нові редагування

перегляньте --Jphwra (обговорення) 17:34, 21 червня 2021 (UTC)

Jphwra, дайте конкретне посилання і скажіть в чому проблема. --VoidWanderer (обговорення) 17:35, 21 червня 2021 (UTC)
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0:%D0%96%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8/delete
Jphwra, я все ще не розумію в чому проблема. Я попросив говорити вас конкретно, а не натяками. --VoidWanderer (обговорення) 17:48, 21 червня 2021 (UTC)

Чек'юзер

Вітаю! Зараз відбувається висування кандидатур на нового чек'юзера, і я хотів би висунути Вашу кандидатуру, якщо Ви не проти. --Yukh68 (обговорення) 16:36, 29 червня 2021 (UTC)

Yukh68, дякую за запрошення, проте зараз не зможу достатньо часу виділяти на роботу чек'юзера. Тому відмовлюся. --VoidWanderer (обговорення) 16:19, 6 липня 2021 (UTC)

Блокування

Вітаю!

Ви заблокували адресу на тиждень 94.153.28.248 (обговорення · внесок), але вона є динамічною, тому такий термін завеликий, та і як видно звідси 94.153.49.250 (обговорення · внесок), хватило цього блокування не надовго). --Mykola обг 19:12, 8 липня 2021 (UTC)

Можна й переблокувати, я не проти. Але навряд від тижневого блокування тієї адреси буде комусь шкода. --VoidWanderer (обговорення) 19:14, 8 липня 2021 (UTC)
Ну, якщо хтось з абонентів Київстар захоче анонімно щось відредагувати і випаде ця адреса, то він отримає не зовсім приємне повідомлення про блокування. Зі всього діапазону такий шанс малий, але він є). --Mykola обг 19:18, 8 липня 2021 (UTC)

WRating — сервіс, який оцінює ваш внесок у відвідуваність Вікіпедії.

Привіт. Дякую, що наповнюєте українську Вікіпедію. Мене звати Андрій UkrFace і я розробник рейтингу WRating. Рейтиг зіставляє об'єм правок, які ви зробили, з відвідуваністю відповідних статтей.
Система вже оцінила ваш акаунт. Завдяки вашому внеску Вікіпедія у червні отримала 148 080 переглядів (детальніше).
Рейтинг оновлюється щомісяця, зазвичай до 5-го числа кожного місяця.
Також я розробив юзербокс:

РЕЙТИНГ
W
Слідкую за своїм рейтингом на WRating
Код: {{WRating|wiki=uk|username=VoidWanderer}}

Його можна розмістити на своїй сторінці, посилання з нього веде прямо на ваш результат.
Буду радий бачити вас серед користувачів рейтингу.
UkrFace (обговорення) 16:57, 9 липня 2021 (UTC)

прошу заблокувати

користувача Гетман та повернути назад все те що він наперейменував. Його → внесок --Jphwra (обговорення) 16:45, 22 липня 2021 (UTC)

Користувач може заслуговувати на блокування, якщо здійснює перейменування всупереч підсумку, в обхід процедури. Там були такі? Просто перейменування, навіть до певної міри масові, не потребують якогось особливого дозволу, оскільки є правила ВП:БР і ВП:ПДН. Ви можете відкотити сумнівні перейменування і запропонувати йому зробити це через процедуру ВП:ПС. --VoidWanderer (обговорення) 16:52, 22 липня 2021 (UTC)
як адмін поверніть і нехай розпочинає через обговорення. --Jphwra (обговорення) 17:12, 22 липня 2021 (UTC)
Якщо ви не можете перейменувати самостійно назад, раджу відмітити перенаправлення шаблоном швидкого вилучення. Так їх вилучить адмін, який за ними стежить. У мене на цей запит немає часу. --VoidWanderer (обговорення) 17:18, 22 липня 2021 (UTC)

Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)!

До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.

Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.

Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова У вікі з К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Ravidreams Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) Індія / Катар тамільська 2005 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня
AshLin полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) Індія конкані 2006 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух
Adamw Адам Вайт (Adam Wight) Німеччина англійська 2012 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами)
Victoria Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) Велика Британія російська 2007 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща / США польська 2007 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху
Waltercolor Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) Франція французька 2011 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх
Reda Kerbouche Реда Кербуш (Reda Kerbouche) Алжир / Росія арабська та шавія 2010 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає
Laurentius Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) Італія італійська 2004 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду
ProtoplasmaKid Іван Мартінес (Iván Martínez) Мексика іспанська 2006 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії
GerardM Герард Мейссен (Gerard Meijssen) Нідерланди нідерландська 2003 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм засновник Omegawiki звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих)
Raavimohantydelhi Рааві Моханті (Raavi Mohanty) Індія гінді 2016 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність)
Fjmustak Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) Палестина арабська й англійська 2005 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх
Mike Peel Майк Піл (Mike Peel) Іспанія англійська 2005 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою)
Vini 175 Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) Бразилія португальська 2007 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі
Discott Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) Південна Африка англійська 2006 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів
Rosiestep Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) США сербська (підзабула), англійська 2007 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо
Pavan santhosh.s Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) Індія телугу 2013 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності)
Lionel Scheepmans Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) Бельгія французька 2011 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом
Yasield Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) Кот-д'Івуар французька 2013 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень


Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).

Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)

Питання з історії

Вітаю! Запрошую до обговорення як учасника проєкту Обговорення_Вікіпедії:Проєкт:Історія#Перша_літургія_українською_мовою --Anntinomyобг 22:19, 4 листопада 2021 (UTC)

Несправедливі блокування

З якої пречини було відкинуто мої коректні редагування сторінки " Єврейські мови" та закрито можливість блокування сторінки? — Це написав, але не підписав користувач 176.36.255.126 (обговореннявнесок).

Зверніться на СО статті і здобудьте там консенсус щодо пропонованих вами змін. --VoidWanderer (обговорення) 17:58, 14 листопада 2021 (UTC)
Чому ти будуєш радянсько-тоталітарні підходи в редагуванні Вікапедії? В тебе є зауваження по суті? Чи хрест для тебе вже образа. — Це написав, але не підписав користувач 176.36.255.126 (обговореннявнесок).
Ознайомтеся із ВП:Війна редагувань. --VoidWanderer (обговорення) 18:03, 14 листопада 2021 (UTC)
† Це цілком коректна позначка. Чому ти кривдиш мої релігійні почуття? — Це написав, але не підписав користувач 176.36.255.126 (обговореннявнесок).
Я все ж рекомендую почитати про процес обговорення спірних змін. Це якщо ви сюди прийшли із наміром поліпшити Вікі. Якщо ж ви прийшли не для цього, то для цього є інші способи вирішення ситуації. --VoidWanderer (обговорення) 18:09, 14 листопада 2021 (UTC)

Хакатон для вікіспільноти: Попередня реєстрація

Вітаю!

ГО «Вікімедіа Україна» розглядає можливість провести вікіхакатон для української спільноти у грудні 2021 року або у січні 2022 року.

У заходу буде дві цілі: 1) підвищити технічні навички редакторів та редакторок вікіпроєктів, навчитися новому; 2) спільно попрацювати над розробкою технічних інструментів.

Якщо вам було б цікаво долучитися до такої події — дізнатися щось нове, навчити чомусь інших людей, або ж просто попрацювати над технічними питаннями разом з іншими вікімедійцями — запрошуємо заповнити анкету попередньої реєстрації. Для участі не обов'язково мати технічні навички, у вас також буде можливість набути їх під час хакатону

Планований формат заходу — онлайн; але можливий також офлайн-компонент, якщо дозволять карантинні обмеження. Деталі визначимо за результатами попередньої реєстрації.

Ви отримали це повідомлення, бо цікавитеся програмуванням і/або зробили чимало редагувань у традиційно «технічних» просторах назв. Якщо ви не хотіли б отримувати запрошення на хакатон чи інші технічні події, напишіть мені або ж вручну вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 18:29, 13 грудня 2021 (UTC)

How we will see unregistered users

Привіт!

Ви отримали це повідомлення, бо є адміном у вікі Вікімедіа.

На сьогодні, коли хтось редагує вікі Вікімедіа, не ввійшовши в систему, ми показуємо їхню IP-адресу. Як ви вже можете знати, у майбутньому ми не зможемо цього робити. Це рішення юридичного відділу Фонду Вікімедіа, яке випливає зі змін у нормах і правилах приватності онлайн.

Замість IP ми показуватимемо маску. Ви як адмін і далі зможете отримувати доступ до IP. Також буде новий прапорець користувача для тих, кому треба бачити повні IP-адреси незареєстрованих користувачів, щоб боротися з вандалізмом, переслідуваннями та спамом, не будучи при цьому адмінами. Патрульні також бачитимуть частину IP навіть не маючи цього прапорця. А ще ми працюємо над кращими допоміжними інструментами.

Якщо ви ще не бачили, то можете почитати більше про це на Мета-вікі. Щоб упевнитися, що ви не проґавите технічні зміни у вікі Вікімедіа, ви можете підписатися на розсилку щотижневих Тех. новин.

У нас є два пропоновані варіанти того, як можуть працювати маски. Ми б хотіли почути ваш відгук про те, який варіант, на вашу думку, краще спрацює для вас і вашої вікі, зараз і в майбутньому. Ви можете написати нам на сторінці обговорення; писати можна своєю мовою. Пропозиції були опубліковані у жовтні, а рішення ми будемо приймати після 17 січня.

Дякуємо. /Johan (WMF)

18:20, 4 січня 2022 (UTC)

Примітка: Усі згадані довідкові сторінки Мета-вікі доступні українською мовою. -- Ата (обг.) 19:01, 18 січня 2022 (UTC)

Вікімарафон-2022: напишіть статтю з нагоди 18-річчя Вікіпедії!

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії VoidWanderer/Архів 9!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2022, який присвячений 18-річчю української Вікіпедії! Марафон триває до понеділка 31 січня включно, тож закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме 18-річчя Вікіпедії стане нагодою написати нову статтю? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до вікізустрічей, переважно онлайн, хоча в деяких регіонах карантинні обмеження дозволяють і офлайн. Детальніша інформація доступна тут: Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Вікізустрічі.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону-2022 09:44, 29 січня 2022 (UTC)

Оснащення Сухопутних військ України

Зараз покращую цю статтю. Колись започаткував цей список техніки, а інший користувач зробив його окремою статтею. Багато чого туди додав, мабуть, багато зайвої техніки. Якщо Ви знаєте ситуацію, щодо озброєння ЗСУ — то, будь ласка, перегляньте статтю й викиньте з неї зайве, якщо воно там є. Тут є ще користувач MP3SHN, який роками полюбляє пхати у статтю все на світі на власний розсуд, щось йому розтлумачувати — марно.--Mykola (обговорення) 17:48, 9 березня 2022 (UTC)

Парус, цю статтю треба перероблювати не тільки тому, що туди додають неперевірену інформацію. Причини тут: ВП:ОВІ § Оснащення військ у статтях. --VoidWanderer (обговорення) 19:01, 13 березня 2022 (UTC)
Чесно кажучи, такий поворот справи — мене розчаровує, бо це дуже ускладнює справу. Я став додавати перевірену інформацію, де немає точної інформації — то я розмито формулюю факти, щоб не вводити в оману читача, але ще не встиг все охопити. Після мене там було море горе-редагувальників, які туди пхали все насвіті, навіть танк «Ятаган» впихнули. Можу сказати одне і точно — статті без табліць і ілюстрацій — не будуть нікому цікаві — кажу це з погляду читача, це якось треба зберегти.--Парус (обговорення) 20:13, 13 березня 2022 (UTC)
Я не пропонував позбавити статті таблиць та ілюстрацій. Статті-переліки озброєнь будуть з таблицями та ілюстраціями. --VoidWanderer (обговорення) 20:35, 13 березня 2022 (UTC)
А якщо всі роди військ скомпонувати у одній статті «Оснащення Збройних сил України»? Хоча стаття вийде великою — але це прибере плутанину. Але тоді треба вилучати серію статей оснащення по родам військ. Кількість техніки, наприклад, буде подаватися не точною цифрою, бо встановити її не завжди можливо й подекуди не можливо, а просто буде вказуватися скільки її було у різні роки за оцінками відповідного джерела. Там, де не можливо знайти точну інформацію — вказувати приблизну оцінку за повідомленням різних джерел. Перелік техніки, де не можливо точно встановити, чи є вона в ЗСУ, чи — ні, — вказувати з відповідними пояснювальними коментарями.--Парус (обговорення) 05:51, 14 березня 2022 (UTC)
Хоча — ні, цей варіант теж не дуже вдалий. Поки буду припиняти працювати над цією темою, бо дуже складне питання.--Парус (обговорення) 05:58, 14 березня 2022 (UTC)

Геноцид українців

Доброї ночі! Чи могли б ви глянути на цю статтю та затвердити її? Дякую. --Uliana245 (обговорення) 21:18, 14 квітня 2022 (UTC)

Uliana245, статтю вже відпатрулював інший дописувач. Я особисто вважаю, що стаття написана дуже слабо — забагато ВП:ОД. Мінімальним вимогам ВП:ПАТ, з іншої сторони, задовольняє. --VoidWanderer (обговорення) 10:15, 15 квітня 2022 (UTC)
Тоді я б дуже сильно просив пана долучитись до редагування, щоб покращити її, адже тема статті зараз вельми важлива. Дякую. --Uliana245 (обговорення) 22:05, 18 квітня 2022 (UTC)

Сторінку Софронов Дмитро Павлович номіновано на вилучення

Стаття Софронов Дмитро Павлович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 квітня 2022. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 18:02, 16 квітня 2022 (UTC)

Сторінку Порохня Сергій Іванович номіновано на вилучення

Стаття Порохня Сергій Іванович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 квітня 2022. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 18:02, 16 квітня 2022 (UTC)

Стипендії на онлайн-участь у міжнародному вікіхакатоні

20—22 травня пройде Wikimedia Hackathon 2022 — міжнародна онлайн-зустріч технічної спільноти вікіпроєктів.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» надає фінансові стипендії на участь у хакатоні. Стипендія може покривати витрати, потрібні для технічної участі у хакатоні (наприклад, покупка навушників чи мікрофона), послуги з догляду за дітьми чи схожі сервіси, логістичні витрати тощо.

Податися можна до 18 травня включно, для отримання стипендії потрібне принаймні мінімальне володіння англійською мовою.

Ви отримали це повідомлення, бо цікавитеся програмуванням і/або зробили чимало редагувань у традиційно «технічних» просторах назв. Якщо ви не хотіли б отримувати запрошення на хакатон чи інші технічні події, напишіть мені або ж вручну вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Про підтримку вікіспільноти під час війни читайте за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 09:35, 1 травня 2022 (UTC)

Вандал

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0:%D0%92%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%BA/Guhuhorh --Jphwra (обговорення) 17:28, 8 червня 2022 (UTC)

Jphwra, користуйтеся ВП:ЗА для подання запитів. --VoidWanderer (обговорення) 17:31, 8 червня 2022 (UTC)
це довго, Ви так швидше зреагуєте. Там аж три запити --Jphwra (обговорення) 17:32, 8 червня 2022 (UTC)
Це теоретично довше лише на кілька хвилин, які не роблять погоди.
На практиці ж люди можуть заматися чимось іншим. --VoidWanderer (обговорення) 17:35, 8 червня 2022 (UTC)
в даному випадку мене цікавить практика, тобто блокування вандала. Ви самі бачила наскільки він засмічує історію статей. --Jphwra (обговорення) 17:38, 8 червня 2022 (UTC)
Щоб не засмічувати історію, достатньо просто не боротися скасуваннями із вандалом, який тільки й чекає, щоб з ним повоювати. --VoidWanderer (обговорення) 17:44, 8 червня 2022 (UTC)
дивно. Якщо я чи хтось інший не скасовує, він автоматом перекидається на другу, третю .... статті. Для чого Ви адміни пишете вибачте за слово цю ахінею? Я маю на увазі не скасування. Він вандалить мої статті понад рік. Якщо я ігнорую, він починає бити по новим моїм редагуванням. Я перепрошую, Ви та ряд інших адмінів підтримуєте вандала? В тому плані що він таким чином вичавлює мене звідси. Я правильно Вас зрозумів? --Jphwra (обговорення) 17:49, 8 червня 2022 (UTC)
Якщо ви досі не зрозуміли, вандалу подобається, коли він виводить когось з себе. Він упивається бурхливою реакцією вікіпедиста на свій вандалізм. Не буде реакції, окрім як холодної констатації на ВП:ЗА — ви позбавите його базової мотивації вандалить. --VoidWanderer (обговорення) 17:55, 8 червня 2022 (UTC)
згоден. але я знаю трохи більше історії ніж Ви. Цьогоріч він мене ще атакував на фейсбуці. Коротше історія довга і не дуже цікава. Закриємо її. --Jphwra (обговорення) 17:58, 8 червня 2022 (UTC)

Як реагувати?

Звертаюсь, як до користувача з більшим досвідом. З'явилось, ось така радість для фсб, вважаю, що такій інформації поки у Вікіпедії не місце. Яка процедура дій і чи не могли б в рамках правил допомогти навести лад?--Vetal_ek (обговорення) 06:39, 19 червня 2022 (UTC)

Vetal_ek, у таких випадках можна номінувати на швидке вилучення через абсолютний брак джерел, тобто їх повну відсутність. Я напишу також користувачу з цього приводу. --VoidWanderer (обговорення) 08:49, 19 червня 2022 (UTC)

Вандал

Дякую за блокування. Приховате, будь ласка, редагування теж. --reNVoy (обговорення) 20:27, 20 червня 2022 (UTC)

Зробив. --VoidWanderer (обговорення) 20:31, 20 червня 2022 (UTC)

Блокування

Вітаю.

Ви заблокували Pavlo1 за порушення, яке відбулося на його СО, але не поставили блокування на редагування власної СО. Великого сенсу немає, бо це не завадить йому це знову. Але пишу, бо може так і планували, не знаю. --Mykola 19:14, 26 червня 2022 (UTC)

Так, я умисно залишив людині теоретичну можливість висловитися. Навіть після того, як він на своїй СО вилаявся на адміна, хай би як нелогічно це не звучало. Якщо це повториться — буде заблокована ще й СО. --VoidWanderer (обговорення) 19:26, 26 червня 2022 (UTC)
Зрозумів. Дякую. --Mykola 19:29, 26 червня 2022 (UTC)

Часткове блокування відновили. --VoidWanderer (обговорення) 16:57, 4 липня 2022 (UTC)

Щодо Вашого редагування на сторінці Ратушний Роман Тарасович

Вітаю! Ви відкинули моє редагування і знову вказали що "рід військ" це військова розвідка. Це так не є, бо:

  • Рід військрізновид війська, що призначені для безпосереднього ведення або всебічного забезпечення бою, володіють певними бойовими властивостями і мають властиве їм бойове призначення, бойову техніку і озброєння, тактику ведення бою і організацію. Кожен рід військ з'являється і розвивається відповідно до історичного розвитку військової техніки і способів ведення війни. Роди військ є складовими частинами Сухопутних військ, Повітряних сил та інших видів збройних сил.
  • Військова розвідкавид тактичної розвідки, що організується командирами та штабами в інтересах загальновійськових з'єднань, частин та підрозділів з метою добування відомостей про противника.
  • Механізовані війська Українирід військ, який складає основу Сухопутних військ України. Підрозділи механізованих військ виконують завдання щодо утримання зайнятих районів, рубежів і позицій, відбиття ударів противника, прориву оборони противника, розгрому його військ, захоплення важливих районів, рубежів і об'єктів, діють у складі морських та повітряних десантів. Механізовані з'єднання поряд з танковими використовуються для введення в прорив і розвитку успіху на велику глибину, для оточення і розгрому противника, переслідування та виконання інших завдань.
  • Візьмемо якийсь розвідувальний підрозділ зі сторінки Військова розвідка України. Наприклад, в картці 140-й окремий розвідувальний батальйон (Україна) вказано: "Роль - Військова розвідка".
  • В шаблоні картки особи, що використовується у статті, Шаблон:Військовик2 є приклад заповнення картки, де Рід військ - Механізовані війська, але у розділі Командування: 2000-2003 - Розвідрота штабного батальйону 24-ї ОМБр.

А тепер поясню мою думку:

  • По-перше ніде не вказано, що в нас в ЗСУ є окремий рід військ під назвою "Військова розвідка" (У того ж 140 ОРБ рід військ морська піхота). Є окремі підрозділи, що виконують в повному складі функції розвідки і є окремі розвідники в різних родах військ.
  • По-друге. Навіть, якщо б була, то не може підрозділ бути механізованим, а окремі його військовики підпорядкуватись іншому роду військ.
  • По-третє. В прикладі картки особи є чіткий стиль оформлення і там не нічого не сказано про "роль" військовика в тому чи іншому підрозділі, а сказано про "рід військ".

Тому, якшо Ратушний входив до складу 93 мех.бригади, то "Вид ЗС" - це "Сухопутні війська", а "Рід військ" - це "Мех.війська". Прошу Вас висловити свої контраргументи. --Seva Seva (обговорення) 23:53, 16 червня 2022 (UTC)

Seva Seva, дякую за розгорнутий допис.
  • Розвідувальні війська — це рід військ (джерело1, джерело2). Те, що у нас стаття не акцентує на цьому уваги, або не написана окрема стаття про рід військ — це проблема Вікіпедії, а не розвідувальних військ.
  • 93 ОМБр — це не підрозділ. Це військове з'єднання. У військових з'єднаннях поєднані різнопрофільні частини. Так, у 93 ОМБр є танковий батальйон, є дивізіони артилерії і ППО. Відповідно, у ньому служать і танкісти, і артилеристи, і вояки ППО тощо. Тобто, якщо 93-тя механізована бригада загалом є механізованим з'єднанням, то якщо про військовослужбовця відомо, що він не був у піхоті (механізованій піхоті) — варто зазначити його особисту спеціалізацію або належність до роду військ, якому він належав.
  • У прикладі картки Шаблон:Військовик2 зазначено:

2003-2007 7-й мех. полк 24-ї ОМБр
2000-2003 Розвідрота штабного батальйону 24-ї ОМБр

тобто остання зазначена посада — командир механізованого полку, а не розвідрота. Відповідно, поле Рід військ також зазначений як механізований.
--VoidWanderer (обговорення) 13:03, 18 червня 2022 (UTC)

93 омбр не є з'єднанням, т.я. у її складі відсутні окремі військові частини. Прочитайте уважно своє ж посилання! З'єднання в наших ЗС це такі, як 56, 57, 58, 59 бр і т.д., бо до їх складу входять окремі батальйони. Петр Иваничко (обговорення) 07:06, 16 серпня 2022 (UTC)

Петр Иваничко, колись у 93 ОМБр були підпорядковані окремі частини. Але це не принципово у питанні, яке розглядалося вище. Головне — що 93 ОМБр не є підрозділом сама по собі. --VoidWanderer (обговорення) 11:03, 16 серпня 2022 (UTC)

Окремий батальйон був, так. На той час вона була з'єднанням - не сперечаюся. А зараз вона просто військова частина. І так, вона не підрозділ. Статут чітко ділить підрозділи, частини і т.д. Петр Иваничко (обговорення) 14:49, 17 серпня 2022 (UTC)

Сторінку Категорія:Діячі культури, що підтримали Україну номіновано на вилучення

Стаття Категорія:Діячі культури, що підтримали Україну, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 серпня 2022. Що ще можна зробити? Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 08:51, 15 серпня 2022 (UTC)

Привіт

Чи можете ви перевірити мої правки на Дораемон, Doraemon: Nobita's Little Star Wars, Дораемон — Маленькі зоряні війни Нобіти 2021, Посіпаки: Становлення лиходія і Отто Вормбір? Спасибі. --MarchTo49 (обговорення) 11:32, 30 серпня 2022 (UTC)

Користувачі Jphwra та Бучач Львів

Дописувач Jphwra неодноразово звинувачував Бучача Львова в застосуванні вікіфікатора, водночас не роблячи жодних зауважень сотням людей, що застосовують вікіфікатор у ще більших масштабах і не звертаючись до технічної команди, щоб прибрали вікіфікатор з панелі інструментів. Вважаю ці зауваження недоречними, упередженими і провокативними. Прошу вжити належних заходів до дописувача Jphwra.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:22, 2 вересня 2022 (UTC)

І ще додам, що йдеться про сторонні статті, а не лише ті, що їх створив чи колись редагував сам Jphwra. Тобто він відслідковує внесок Бучача Львова в чужих статтях і робить зокрема і такі зауваження.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:13, 2 вересня 2022 (UTC)

Арбітражний комітет 2022

Висунув Вашу кандидатуру в арбітри Української вікіпедії. Якщо згодні — залиште автограф на сторінці висунення кандидатів. З повагою, --Jphwra (обговорення) 15:32, 6 вересня 2022 (UTC)

Відповів там. --VoidWanderer (обговорення) 17:21, 7 вересня 2022 (UTC)

Хокей із шайбою на Олімпійських іграх

Питання. В картці відсутній 2022 рік, а має бути, бо Олімпіада відбулась ще в лютому. Як там додати поточний рік. причому це треба зробити в усіх видах спорту, там 2018 рік останній. --Jphwra (обговорення) 17:18, 7 вересня 2022 (UTC)

Я не зрозумів про що ви. --VoidWanderer (обговорення) 17:19, 7 вересня 2022 (UTC)
Я вже сам знайшов, де треба оновити. --Jphwra (обговорення) 17:21, 7 вересня 2022 (UTC)

Перенаправлення "Зайцеве (Бахмутський район)"

Вітаю. Будь ласка, зверніть увагу, бо хотілося б почути вашу думку: Обговорення_користувача:Good_Will_Hunting#Зайцеве_(Бахмутський_район) --Good Will Hunting (обговорення) 15:06, 25 вересня 2022 (UTC)

Місце народження

Вітаю. Наскільки я пам'ятаю, у нас є консенсус, що в преамбулі треба записувати місце народження особи у форматі повного адмін-тер устрою, аналогічного до картки-шаблону. Якщо змін із цим у нас не було, то можете пояснити оце Ваше редагування ред. № 37971611, бо смт Гольмівський входив до Микитівського району Горлівки (територія Горлівської міськради) Донецької області. Навіть у скороченому вигляді треба Горлівську міськраду як АТО 2-го рівня залишити. Дякую. --Kharkivian (обг.) 16:33, 8 січня 2023 (UTC)

Наскільки я пам'ятаю, консенсусу з цього питання все ж немає.
І якщо щось можна написати просто, то треба написати просто. Оскільки інших Гольмівських немає, то потреби уточнювати всі ті проміжні адмінодиниці не бачу. Читач має отримати вичерпне уявлення про місце народження, а до якої міськради і району належить смт — це не суть важливо. --VoidWanderer (обговорення) 18:20, 8 січня 2023 (UTC)
З моєї точки зору, Гольмівський не надто відомий н.п., щоби не потребувати уточнення - це раз. До-друге, АТУ станом на дату народження отого товариша і на цей час - різні (і де-юре, і де-факто). Я прибічник, щоби АТО 2-го рівня в преамбулі вказувалися. І це означає, що в нас просто різні погляди на проблему, яку або вирішувати на СО статті, або в обговоренні щодо ВП:РЖ. --Kharkivian (обг.) 14:36, 9 січня 2023 (UTC)

Комплексна система захисту інформації

Вітаю! Ви редагуванням ред. № 30663387 запропонували приєднати сторінку Комплексна система захисту інформації до Захист інформації. Для обговорення пропозиції об'єднання була створена сторінка Вікіпедія:Об'єднання статей/31 січня 2021. Запрошую висловити свої аргументи щодо об'єднання на ній. З повагою, Alessot (обговорення) 20:14, 16 березня 2023 (UTC)

Відповідь адміністратора на кнайпі

І що ви тепер будете робити?

Бо там сказано що ви маєте вибирати 2-3, но не 4 --DenBond707202 (обговорення) 19:20, 24 квітня 2023 (UTC)

Насправді я адміністратор. Якби я ним не був, не міг би накласти обмеження на вашу обліковку.
Але відповідь пана Brunei не означала, що існують якісь суворі паттерни поведінки. Адміни можуть так само поліпшувати за іншими дописувачами, а дописувачі можуть звернутися на сторінку ВП:ЗА і попросити вжити заходів. Тобто (4).
Варіантів багато, а мета одна: отримати статті хорошої якості. --VoidWanderer (обговорення) 19:28, 24 квітня 2023 (UTC)

Червона калина (навчально-оздоровчий комплекс)

Добрий день. Прошу відновити статтю у особистий простір для доопрацювання. --Надія Олійник (обговорення) 11:53, 25 квітня 2023 (UTC)

Надія Олійник, у статті були відсутні корисні матеріали, про що сказано тут. Нема чого відновлювати.
Якщо ж ви маєте досить джерел, за якими можна написати статтю, створіть запит на ВП:ВВС, вказавши набір цих джерел як доказ того, що стаття має бути заново створена. --VoidWanderer (обговорення) 12:02, 25 квітня 2023 (UTC)
Ось єдине більш-менш якісне джерело звідти:
  • Навчально-оздоровчий комплекс «Червона калина» // Крізь призму минулого до сьогодення / [Корда М. М., Федонюк Л. Я., Паламарчук А. І. та ін.]; за ред. М. М. Корди, Л. Я. Федонюк. — Тернопіль : ТДМУ : Укрмедкнига, 2017. — С. 400—403.
--VoidWanderer (обговорення) 12:05, 25 квітня 2023 (UTC)
Я прошу відновити У ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР, щоб я доопрацювала її. --Надія Олійник (обговорення) 12:31, 25 квітня 2023 (UTC)
Відновив сюди:
--VoidWanderer (обговорення) 12:41, 25 квітня 2023 (UTC)
Дякую --Надія Олійник (обговорення) 13:12, 25 квітня 2023 (UTC)

Позов 178

Повідомляю Вас про подачу позову до АК щодо Вашого оскарження підсумку обговорення на ВП:К-П. --Andriy.v (обговорення) 19:01, 12 травня 2023 (UTC)

Дякую за повідомлення! --VoidWanderer (обговорення) 19:12, 12 травня 2023 (UTC)

Повернення правильних назв статей

Доброго дня! Прошу Вас відновити назви наступних статей: Воєнний офіс (Велика Британія), Збройні сили Великої Британії, Державний секретар з питань війни (Велика Британія), Державний секретар оборони (Велика Британія), Єдиний кулемет, Військово-морські сили Канади, Військово-морські сили Німеччини, Сухопутні війська Німеччини, Перший морський лорд тощо. Дякую, з повагою --Oleh68 05:43, 3 червня 2023 (UTC)

Виправив деякі очевидні моменти, але кілька статей, імовіно, мають цілком непогану назву (як Королівський Військово-морський Флот Канади), і цей момент потребує додаткового обговорення. У нас же є Народно-визвольна армія Китаю, до прикладу, і Військово-морські Сили Самооборони, тобто ми іноді переносимо власну назву.
Я створю тему у ВП:ОВІ про це і запінгую вас також. --VoidWanderer (обговорення) 11:01, 3 червня 2023 (UTC)
Дякую. Дійсно потрібно якось визначитися з узагальненням термінів у статях. З повагою, --Oleh68 11:08, 3 червня 2023 (UTC)

Тема

ВП:Псевдобот --白猫しろ ねこОбг. 20:33, 4 червня 2023 (UTC)

AlexKozur, в чому полягає причина, що ви перейшли на односкладові репліки? --VoidWanderer (обговорення) 20:38, 4 червня 2023 (UTC)

Українськомовний та україномовний

Пане, немає чого обговорювати. Стосовно правильності такого слововживання вже існує консенсус.

  1. Ось коментар професора О. Пономаріва: «Щодо слов'янських мов — потрібно вживати українськомовний, білоруськомовний, польськомовний, російськомовний. Не кажемо ж ми поломовний, чехомовний. Щодо инших мов — уживаніші варіянти франкомовний, англомовний. Але німецькомовний та іспанськомовний.» [1]
  2. Ось підручник рекомендований МОН О. Авраменка «Українська мова 11 клас (рівень стандарту)» 2019 р. : (с. 9) впр. «Культура слова (Б)»: «Запам'ятайте правильний варіант слововживання. Неправильно — україномовний. Правильно — українськомовний.» [2]

Ось додаткові найвідоміші джерела, що це доводять:

  1. Центр культури української мови (університет Б. Грінченка)
  2. ЖДУ ім. Франка і ФУФ УДУ ім. Драгоманова
  3. OnlineCorrector

Єдина, що знайшов на противагу цієї думки — ось, але це дослідження датоване ще 2017 роком.

Тож, правильним, стилістично кращим варіантом є прикметник «українськомовний». Дякую. --Bon777 (обговорення) 10:59, 5 червня 2023 (UTC)

@Bon777, своїм дописом ви підтвердили, що консенсусу немає.
Пономарів — не істина в останній інстанції. Він мав свій погляд на мову, і не послуговувався затвердженим стандартом.
Рекомендація від МОН — це вже краще. Але такі речі спершу обговорюються, а потім втілюються. Тому що посилання на maksymus.wordpress.com є не «єдиною противагою», а набором аргументів, що спираються на інші джерела. --VoidWanderer (обговорення) 11:06, 5 червня 2023 (UTC)
@VoidWanderer Посилання на maksymus.wordpress.com є набором аргументів, що спираються на інші джерела. Так. Але й там, (шість років тому) не встановлено що "україномовний" є єдиноправильною формою. А рекомендація від МОН є. Й інші джерела теж є, тому не бачу жодних підстав для великої дискусії. --Bon777 (обговорення) 11:12, 5 червня 2023 (UTC)
@Bon777, підстави є:
Для зміни консенсусу навести переконливі аргументи має сторона, що змінює статус-кво. Ви можете започаткувати обговорення на цю тему в ВП:Кнайпа (мовна консультація). Якщо дістанете згоду на зміну — добре. --VoidWanderer (обговорення) 11:18, 5 червня 2023 (UTC)
Зрозуміло. Дякую --Bon777 (обговорення) 11:22, 5 червня 2023 (UTC)

Попередження Oleksand Ukrains'kyy

вітаю. Ви попереджали даного користувача щодо літери Ґ але вочевидь він таки проігнорував ваше попередження і цілеспрямовано продовжує заміну літери Г на Ґ. Більше того є заміна лаУреат на лаВреат і також після пояснення від іншого релдактора як власне і решта порушень. Тож прохання прореагувати ще раз на ці явно провокативні дії "новачка". Зокрема от було таке → ред. № 39672817, загалом незрозуміло звідки це. Дякую. --Jphwra (обговорення) 19:52, 10 червня 2023 (UTC)

Я перепрошую за затримку із відповіддю, але зараз нема часу займатися поясненнями цьому користувачу. Якщо щось подібне буде продовжуватися, напишіть на ВП:ЗА, це має дістати реакцію. --VoidWanderer (обговорення) 18:03, 18 червня 2023 (UTC)

Київська Русь

Вітаю

[...]

Дякую за розуміння. --Helpcloth (обговорення) 00:39, 16 липня 2023 (UTC)

@Helpcloth, я відповім вам трохи згодом на СО сторінки.
Якщо ви обговорюєте вміст сторінок, це бажано робити на їхніх СО, щоб про зауваження до вмісту сторінок знали всі, хто за нею стежать і могли там же доєднатися до розмови. --VoidWanderer (обговорення) 16:35, 16 липня 2023 (UTC)

Сторінку Чмут Тарас Миколайович номіновано на вилучення

Стаття Чмут Тарас Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2023. Що ще можна зробити? --Oleksandr Havryk (обговорення) 13:01, 10 серпня 2023 (UTC)

ред. № 40129426

Звісно, ви тут правий, втім навіщо ж видаляти інформацію з джерелами без перенесення до тих же ж самих (хоча б існуючих) статей?

Якщо чомусь не взмозі - поставте шаблон чи зауваження, щоб хтось інший це за вас зробив.

Авжеж таким чином інформація з вікіпедії й зникає... --46.211.77.25 10:44, 11 серпня 2023 (UTC)

Я не вилучав джерела, ви неуважно дивилися.
Переносити тоді у мене не було часу. Тому я лише зупинив розростання статті в неправильному напрямку. --VoidWanderer (обговорення) 11:00, 11 серпня 2023 (UTC)

Батальйон спеціального призначення «Стугна»

Вітаю! Я представляю Патронатну службу Батальйону спеціального призначення "Стугна". До кого можна звернутись щодо зроблених Вами правок та відновити оригінальну версію статті (звісно більш адаптовану під вимоги Вікіпедії). Вся інформація, що була вказана про підрозділ являється достовірною, яку ми можемо підтвердити та процитувати. Наразі вже доступно більше інформації про наш спецпідрозділ на сайтах світових та українських ЗМІ, а також на офіційному сайті ГУР МОУ. Підрозділ виконує секретні операції на різних ділянках фронту. Про більшість з них буде відомо тільки з часом. --Максим Базанков (обговорення) 19:16, 26 серпня 2023 (UTC)

Ось вже переклад англійською готовий https://en.wikipedia.org/wiki/Draft:Special_purpose_battalion_%C2%ABStugna%C2%BB --Максим Базанков (обговорення) 19:17, 26 серпня 2023 (UTC)
@Msbazankov, один з наріжних каменів Вікіпедії — це ВП:Перевірність. Я рекомендую перечитати це правило повністю.
Але я зацитую найголовніше:

для того, щоб написати хорошу енциклопедичну статтю, слід використовувати факти, твердження, ідеї, припущення, теорії, точки зору, гіпотези та аргументи, опубліковані поважним видавцем. Критерієм для включення у Вікіпедію є саме перевірність (тобто, можливість перевірки за наведеним джерелом), а не істинність.
[..]
Перевірка фактів є досить трудомісткою справою. Не слід сподіватися, що інші дописувачі, Ваші колеги, займуться пошуком джерел на підтвердження інформації, яку Ви додали у статтю, аби вивірити Ваш текст (особливо у випадку статті сумнівної якості). Пошук доказів (джерел на підтвердження доданої інформації) є обов'язком саме того, хто додає у статтю цю інформацію. Дописувачі повинні бути конкретними, уникати нечітких формулювань та головне — посилатись на підтверджуючі джерела.

Тому статтю
ви можете редагувати і доповнювати, але кожне твердження, яке ви подаєте у статті, має спиратися на опубліковане джерело. --VoidWanderer (обговорення) 20:14, 26 серпня 2023 (UTC)
Дякую. Будемо доопрацьовувати. --Максим Базанков (обговорення) 10:06, 29 серпня 2023 (UTC)

Тема у політиках

Салют! Схоже, що це обговорення пішло в архів 01.09. Тому посилання з {{Загальне оголошення}} веде у нікуди. --Fessor (обговорення) 15:05, 12 вересня 2023 (UTC)

Дякую за нагадування. Прибрав з оголошення, бо обговорення справді давно пішло в архів. Все руки не доходили виписати зміни в той проєкт відповідно до озвучених тез і аргументів. --VoidWanderer (обговорення) 12:28, 24 вересня 2023 (UTC)

Шаблон:Сухопутні війська ЗСУ

Вітаю. Взагалі є окремо Війська зв`язку СВ та окремо від них окремий (пробачаюсь за тавтологію) рід військ - Війська зв'язку та кібербезпеки Збройних Сил України. --echelon_1 (обговорення) 12:05, 21 жовтня 2023 (UTC)

Роди військ, вказані у {{Сухопутні війська ЗСУ}} не є винятково притаманними саме Сухопутним військам. Наприклад, ті ж танкові війська є і в ДШВ (які є окремим родом військ), і в Морській піхоті (які входять до ВМСУ), і навіть в НГУ. Те ж стосується артилерії. Те ж стосується військ зв'язку.
Тобто, в шаблоні вказано які роди військ є у СВ ЗВУ, а не те, які роди військ є ексклюзивно у СВ ЗСУ. --VoidWanderer (обговорення) 12:25, 21 жовтня 2023 (UTC)

Сторінку Герої Росії у російсько-українській війні номіновано на вилучення

Стаття Герої Росії у російсько-українській війні, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 жовтня 2023. Що ще можна зробити? --A1 (обговорення) 18:58, 21 жовтня 2023 (UTC)

Сторінку Шаблон:Особистості російсько-української війни (з 2014) номіновано на вилучення

Стаття Шаблон:Особистості російсько-української війни (з 2014), значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 жовтня 2023. Що ще можна зробити? --A1 (обговорення) 19:18, 21 жовтня 2023 (UTC)

про

Й ви опісля [https://uk.wikipedia.org/w/index.php?oldid=40904564#%D0%9D%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B8_%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%B2:_%D0%91%D0%BE%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B5_%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_/_%D0%97%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F цього] добре спите, пане Пропагандист? Посилатися на редагування, де редактор додає інформацію, якої у статті ніколи не було, коли додаються Вікіпедія:НД називати це проштовхуванням точки зору? закривти публічне обговорення заздалегідь на підставі лише купи непідтвердженого мотлоху з боку двох 'братів по зброї' (одним з яких є ви, що автоматично виключає вас зі списку тих , хто має право закривати такі обговорення), не дочекавшись нейтральної точки зору з боку спільноти, що є основою вікіпедії та мати сміливість називати це Вікіпедія:Консенсус? а не піти би вам... у президенти?

Гарно перекручуєте! Негарного вам дня. --46.211.252.37 09:36, 16 листопада 2023 (UTC)

За цим дифом ред. № 40806661 ви проштовхували свою точку зору, змінивши назву розділів (Бойове застосування на Застосування, Російсько-українська війна на Україна) під час обговорення, яке це ж питання і розглядало. Саме це я засуджував.
Про все інше відповім на сторінці проєкту, де ви також відписалися. --VoidWanderer (обговорення) 14:34, 18 листопада 2023 (UTC)

Сторінку Асоціація українських правників номіновано на вилучення

Стаття Асоціація українських правників, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2024. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 20:30, 17 січня 2024 (UTC)

Шукаємо патрульних для Вікімарафону 2024

Вітаю! З 26 січня по 4 лютого 2024 року відбудеться щорічний Вікімарафон 2024 — захід до 20-річчя української Вікіпедії, метою якого є залучити якомога більше людей до створення статей у Вікіпедії.

Багато учасників та учасниць цього заходу будуть новачками, які потребують підтримки та допомоги, щоб їхні внески відповідали стандартам Вікіпедії та умовам ініціативи. Вони приносять із собою щире бажання зробити Вікіпедію кращою, і час від часу їм може знадобитися порада або допомога у виправленні їхніх статей — або просто позначення "перевірено" в статті.

Ми будемо раді, якщо ви приєднаєтеся до нашої кампанії патрулювання статей в період з 26 січня по 18 лютого 2024 року.

5 найактивніших патрульних отримають сертифікати на придбання книг, а всі, хто відпатрулює хоча б 10 статей, отримають сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка реалізує цей проєкт.

Головні умови для участі — це доброзичливе ставлення, вміння пояснити простими словами та бажання допомагати.

Будь ласка, залиште ваш підпис на цій сторінці, якщо ви готові патрулювати статті Вікімарафону 2024: Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Патрулювання.

Ви отримали це запрошення, бо є активним патрульним і/або брали участь у схожих проєктах у минулому --Олена Вінсент [ВМУА] (обговорення) 12:11, 19 січня 2024 (UTC)

Вікімарафон 2024 — відсвяткуймо 20 років української Вікіпедії разом

Наприкінці січня українська Вікіпедія відзначає своє 20-річчя: два десятиліття спільного росту, наповнення знаннями та розвитком. Ви входите до числа найактивніших авторів української Вікіпедії, створивши понад 100 статей — тож ви також зробили вагомий внесок до цього зростання й розвитку!

Ви можете долучитися до відзначення 20-річчя вікіспільнотою, де можна буде разом обмінятися спогадами й історіями: реєстрація в анкеті

  • Вівторок 30 січня о 18:00, онлайн
  • Субота 3 лютого о 13:00, офлайн у Києві

З 26 січня до 4 лютого також триває Вікімарафон 2024. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії та отримати сувеніри з символікою Вікіпедії від громадської організації «Вікімедіа Україна»! Для цього потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою та додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2024}}. Для отримання сувенірів поштою слід записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Учасники та учасниці .

Долучитися можна як онлайн, так і прийшовши на одну із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону проходять у багатьох містах України та за кордоном. Повний список зустрічей організатори публікують на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Вікізустрічі.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024.

Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 15:24, 27 січня 2024 (UTC)

Обліковий запис

Прошу зняти блокування. Я покинув Вікіпедію. Сподіваюся почати все з чистого листа.

  • Чистий старт з новим ім'ям: Якщо Ви вирішили почати життя у Вікіпедії «з чистого аркуша», Ви припиняєте використання старого облікового запису(-ів) і створюєте новий. Такий чистий обліковий запис не повинен повертатися до старих тем, способів редагування або поведінки, які раніше було визнано проблематичними, і не вчиняти дій, що можуть розглядатися як уникнення вивчення внеску. Чистий старт дозволено лише тоді, коли Ви не маєте чинного блокування, заборон і санкцій, вжитих до попереднього облікового запису. Припинення старого облікового запису означає, що Ви не використовуватиме його знову: на старій сторінці користувача має бути зазначено, що він неактивний, наприклад шаблоном {{retired}}, щоб уникнути перемикання між обліковими записами для лялькового театру. Наполегливо рекомендовано попередити Арбітражний комітет (за Вашого бажання — із найсуворішими вимогами конфіденційності) про існуючі чи колишні облікові записи перед номінуванням на адміністративні та функціонерські посади. Якщо Ви цього не зробите, це цілком може розглядатися як обман.

--KingDaniel28 (обговорення) 19:28, 28 січня 2024 (UTC)

На сторінці зазначено, що він неактивний, шаблоном {{retired}}, щоб уникнути перемикання між обліковими записами для лялькового театру. Я не мав на увазі робити "ляльковий театр". Я вже написав про це судді Арбітражного комітету (користувач Долинський). Буду вдячний за розуміння. --KingDaniel28 (обговорення) 19:37, 28 січня 2024 (UTC)
Вже є новий обліковий запис щоб почати все з "чистого листа" --KingDaniel28 (обговорення) 19:44, 28 січня 2024 (UTC)
Добре. Вважатимемо, що відтепер запис KingDaniel28 неактивний. Можете почати редагувати з іншого.
Врахуйте попередні зауваження. Бо знов ті самі помилки порушуватимуть умову чистого старту. Раптом щось не розумієте — запитуйте попередньо в Кнайпі. --VoidWanderer (обговорення) 19:52, 28 січня 2024 (UTC)
Мій новий обліковий запис Rodriguez28. Дуже дякую! --2A02:2378:11FB:CB58:A140:81DD:A52D:AB4B 20:12, 28 січня 2024 (UTC)

Оlga Loboda

Добрий вечір. Не знаю, куди Вам писати. У листопаді ви поставили заборону на створення статей за невичитані переклади. Добросовісно їх вичитала. Зніміть, будь ласка, заборону. Сьогодні-завтра проводжу у себе в ліцеї традиційний Вікімарафон і не маю можливості демонструвати процес створення статті. Мені просто ніхто не повірить, якщо скажу про блокування. Коли щось любиш і поширюєш, а з тобою ось так. Насправді це неприємно. Розумію, якщо я цього не робитиму, семирічна традиція участі у Вікімарафоні для школи буде зупинена. Дякую за розуміння --Оlga Loboda 16:55, 29 січня 2024 (UTC)

Написав вам тут: Обговорення користувачки:Olga Loboda 0806. --VoidWanderer (обговорення) 21:06, 29 січня 2024 (UTC)

Воєнні злочини Росії

вітаю. Може теж в окрему статтю? Їх достатньо і буде значно більше на жаль. Тож варто окремою і зменшиться основна стаття. --Jphwra (обговорення) 15:11, 25 лютого 2024 (UTC)

Там є окрема стаття. Її теж треба упорядкувати. --VoidWanderer (обговорення) 15:12, 25 лютого 2024 (UTC)
я маю на увазі, що винести більшу інформацію з Російське вторгнення в Україну (з 2022)‎ до тієї. --Jphwra (обговорення) 15:14, 25 лютого 2024 (UTC)
Так, звісно, це буде. --VoidWanderer (обговорення) 15:15, 25 лютого 2024 (UTC)

KingDaniel28

Вітаю, VoidWanderer-еǃ

Щодо KingDaniel28, останні його редагування (diff) вище: #Обліковий запис.

Тихий підступний вандалізм diff, 19 січня 2024, за тиждень до каяття 28 січня, Спеціальна:Внесок/KingDaniel28.

== Колишні назви ==

Вулиця Михайла Грушевського (Карла Маркса) — колишня назва вулиці Різдвяної у місті Бердичів

У дизамбігу Вулиця Михайла Грушевського, на жаль, зовсім немає посилань на джерела. Тому витратив купу часу, доки чітко з'ясував вандалізм. А тут побачив, що це був "жарт" вандала.

Чекав, що буде безстрокове блокування облікового запису KingDaniel28, щоб відразу розуміти, що це були дії вандал. Виявляється, почати з чистого листа при блокуванні неможливо.

Поставив на сторінці користувач:KingDaniel28 попередження {{обережно}}.

P. S. Звертаю увагу, що обліковий запис «Rodriguez28» не зареєстровано.

P. P. S. Побачив, що з 19:47, 28 січня був Rodrigues28, який сьогодні об 11:36 {{retired}}.

Yuri V. в) 12:13, 12:35, 27 лютого 2024 (UTC).

@Yuri V., що було до того, як користувач пообіцяв не робити — то таке. Головне те, що відбуватиметься потім. Але тут проблема така, що я трохи згодом виявив, що у користувача історія редагувань починалася мінімум з 2021 року: Daniel280 (обговорення · внесок). Насправді раніше, бо видно що і це не перша обліковка, але я глибше не шукав. А я думав він новачок. І ось це вже справді проблема. --VoidWanderer (обговорення) 19:14, 23 березня 2024 (UTC)
Зміна обліковок — це дійсно його проблема, див. history Мечеті України. Daniel280 (15 січня 2021 — 31 жовтня 2023), Knight280 (9 листопада 2023 — 2 січня 2024), KingDaniel28 (3—28 січня 2024), Rodrigues28 (28 січня — 27 лютого 2024), DanielRodriguez28 (8 березня 2024 — по цей час). — Yuri V. в) 15:05, 24 березня 2024 (UTC).
Якщо погортати вглиб цієї статті, можна побачити й інші обліковки дописувача. Може й варто було б обговорити це у кнайпі, але часу на це шкода. --VoidWanderer (обговорення) 15:11, 24 березня 2024 (UTC)
У мене враження, що першим майже три роки був Daniel280, і раптом понеслось. Зараз внесок наче без серйозних проблем. — Yuri V. в) 15:18, 24 березня 2024 (UTC).

Перевірив одне з найперших редагувань Daniel280, 14 квітня 2021‎. У статті Дубки (Сімферопольський район) він замінив ілюстрацію на File:Mansions - panoramio.jpg. Цей файл не мав опису. Як виявилося, координати знімка 55°24′30.33″ N, 43°48′57.05″ E, особняк у мікрорайоні Дубки міста Арзамас, Росія. Знову замаскована мистифікація, потрібно кілька годин, щоб її виявити. Незмінний стиль. — Yuri V. в) 05:25, 25 березня 2024 (UTC).

DenBond7072

Вітаю. Я не дуже розумію ваш підхід щодо цього користувача. Він зробив майже нуль корисних дій. Спочатку створив сотню автоперекладів, нічого не виправив, пішов пити вашу кров і засмічувати обговорення. Нещодавно почав просто додавати автопереклади абзацами. Очевидно, це школяр, який нічого не розуміє в темі, що видно з обговорення. Так само видно, що він абсолютно не розуміє Вікіпедію та не визнає помилок. Схоже, для нього це просто невинна забавка.

Я прошу вже цю ситуацію розв'язати. Я готовий опрацювати ту сотню статей, якщо в мене не буде з вами та з користувачем конфлікту. Просто це будуть грубі методи — весь текст, який важко вичитати та перевірити, я вилучу. Вичитувати кожну ніхто ніколи не буде, ви це чудово знаєте. То давайте я зроблю нормальні стаби. Або ж я можу не чіпати деякі статті, які особисто ви готові вичитати. А деякі цікаві мені статті я вичитаю й сам. Просто треба вже щось зробити, бо цілий рік ця ситуація стоїть нерухомо. -- RajatonRakkaus 11:16, 5 березня 2024 (UTC)

RajatonRakkaus, як я й говорив раніше, на статтях користувача нема ніякого мораторію. Їх кожен може або вичитати, або скоротити, або й номінувати на вилучення. Може навіть швидке.
Якщо ж користувач буде додавати невичаний переклад до інших статей (я не перевіряв його останні правки), то тут справді не залишається іншого виходу, окрім як безстрокового. Бо це означає, що більш м'які обмеження не змусили його змінити підхід. --VoidWanderer (обговорення) 19:19, 23 березня 2024 (UTC)
Дякую за відповідь, але ми з вами ніби вже кілька тижнів як порозумілись на СО користувача, тож я і взявся за опрацювання, робота поступово йде -- RajatonRakkaus 20:49, 23 березня 2024 (UTC)

Воєнні злочини

Вітаю! Дякую за розвантаження сторінки про вторгнення, однак всі створені Вами статті "Воєнні злочини у ... області" тільки розширили проблему. Ці статті є по-суті поганими дублікатами вже існуючих статей про обстріли у відповідних містах та областях. Я пропонував би зробити перенправлення й не розпорошувати цю тему на десятки статей. --reNVoy (обговорення) 08:39, 22 березня 2024 (UTC)

@Renvoy, тут є кілька моментів.
По-перше, це ще не кінець роботи для жодної зі статей — тема завелика, і одразу я не можу все виправити. Тобто там ще працювати і працювати.
По-друге, я насправді нічого не додавав — я лише розбив статтю «Воєнні злочини», винісши її розділи до окремих статей по областям. Тобто дубляж із статтями про обстріли вже існував до моїх правок, тільки він ще й був загорнутий всередину шаблонів (ред. № 39358263). Дубляж не зник, але зараз він хоча б у більш зручній для редагування формі. А дубляж я дуже не люблю:
По-третє, — і це найскладніше — треба розділити воєнні злочини та обстріли. У нас тут помилково вважають, що це одне й те ж, але це не так. Не кожен обстріл, навіть нібито цивільного міста, — воєнний злочин, і не кожен воєнний злочин — обстріл.
Загалом, роботи ще багато. Розгрібати — ще на всіх вистачить. І я ще навіть не до кінця уявляю якою буде структура статей в результаті, щоб було мінімум дубляжу і максимум прозорості. Тож якщо ви зацікавлені і маєте пропозиції щодо об'єднання чи іншої зміни структури — я звісно приєднаюся до обговорення і роботи. Пінгуйте на СО сторінок, або краще відпишіть у ВП:ОВІ з планом дій, щоб колективно поміркувати. Я тільки за. --VoidWanderer (обговорення) 19:37, 23 березня 2024 (UTC)

Берковецьке кладовище

Бажаю здоров'я. Тема, розпочата мною, щодо статті про Берковецьке кладовище знов актуальна, на жаль. З цим вкотре створеним списком проблема навіть не в джерелах на точне місце поховання, про що ви казали на СО статті — хоч я, хоч редакторка може, за необхідністю, сфотографувати хоч всю алею загиблих захисників з координатами, в цьому питань немає. Основний аспект ситуації полягає у значущості 90% перерахованих у списку... Знову майже 20 невідпатрульованих редагувань. Щось вже треба робити чи у вас є якісь свіжі думки щодо цього? Horim (обговорення) 19:03, 8 квітня 2024 (UTC)

@Horim, якщо елементи списку підтверджені джерелами, то особливих проблем не бачу. Там вже є якісь переліки похованих, тож перелік учасників війни нічим не гірший за значущістю аніж інші. --VoidWanderer (обговорення) 11:22, 20 квітня 2024 (UTC)
«Якісь» переліки тих похованих, що відповідають критеріям значущості. В цьому постійно оновлюваному списку таких майже немає. Зрозуміло, що діла не буде. Зроблю по-іншому. P. S. До речі, бачу, що думка у вас за цей час різко змінилась. Сумно. Тепер цей «каталог» буде хоча б в окремій статті. Horim (обговорення) 12:52, 20 квітня 2024 (UTC)
Ні, не змінилась. Військовики зі своїми статтями мали джерела, а вилучив я все, що було без джерел. --VoidWanderer (обговорення) 13:08, 20 квітня 2024 (UTC)
Вітаю. Знову бачу зміни на сторінці. Прошу дати зворотній зв'язок щодо цього. Бо імена не всі. Я ще буду додавати. Рідні загиблих Героїв працюють над тим, щоб з'явилися джерела. Додам, до мова зараз лише про одну з ділянок. На жаль, ще одна з ділянок попереду. А ще варто в цілому подумати про структуру такої інформації, щоб знову не довелося вам вносити зміни/створювати нові сторінки. От, наприклад, тут проблема така сама Лісове кладовище + буде розпочато будівництво Національного військового меморіального кладовища. --0805vika (обговорення) 16:11, 20 квітня 2024 (UTC)
@0805vika, ви можете доповнювати
А що буде в майбутньому — побачимо. Сподіваюся, у національного меморіалу буде свій сайт із переліком, і додавати цю інформацію на Вікі не буде потреби. --VoidWanderer (обговорення) 16:14, 20 квітня 2024 (UTC)
З часом, роками, Вікіпедія залишиться тим одним джерелом, до якого будуть звертатися з усіх куточків світу.
Тому було б добре зробити шлях пошуку користувача
  1. Загиблі у російсько-українській війні - 2. ПІБ - 3. Місце поховання 4. Сторінка місця поховання
--0805vika (обговорення) 16:23, 20 квітня 2024 (UTC)
@0805vika, не певен, що таке буде, бо Вікіпедія має інші цілі. Але поживем-побачим. --VoidWanderer (обговорення) 16:26, 20 квітня 2024 (UTC)

ВП:ТОП

А можете заразом закрити оці два обговорення: Вікіпедія:Перейменування статей/Руська Поляна (Україна) → Руська Поляна (Черкаський район), Вікіпедія:Перейменування статей/Секретарка (Україна) → Секретарка (Первомайський район)? У зв'язку зі змінами правил, вони тепер втрачають сенс.--Анатолій (обг.) 12:25, 21 квітня 2024 (UTC)

Закрив. --VoidWanderer (обговорення) 12:39, 21 квітня 2024 (UTC)