Перейти до вмісту

Вікіпедія:Завдання для ботів/Архів 9

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Привести категорії до відповідності з чергуванням у-в

Категорія:Спорт ФіладельфіїКатегорія:Спорт у Філадельфії
Як і щодо всіх інших міст (див. хоча б Категорія:Спорт за містом США)--Unikalinho (обговорення) 20:16, 2 серпня 2018 (UTC)

А для чого? Чим спрощена форма неслушна?--Taromsky (обговорення) 17:55, 9 вересня 2018 (UTC)

Категорія:Спорт за штатом США
Тут потрібно пройтися по підкатегоріях і перейменувати їх за зразком "Спорт в..." (для Огайо, Аризони, Ілінойсу, Індіани, Оклахоми, Орегону) і "Спорт у..." для решти--Unikalinho (обговорення) 20:25, 2 серпня 2018 (UTC)

Категорія:Спорт БаваріїКатегорія:Спорт у Баварії, Категорія:Спорт АугсбургаКатегорія:Спорт в Аугсбурзі, Категорія:Спорт Баден-ВюртембергуКатегорія:Спорт у Баден-Вюртемберзі, Категорія:Спорт КарлсруеКатегорія:Спорт у Карлсруе, Категорія:Спорт МангаймаКатегорія:Спорт у Мангаймі, Категорія:Спорт земель НімеччиниКатегорія:Спорт за землею Німеччини, Категорія:Спорт міст НімеччиниКатегорія:Спорт за містом Німеччини, Категорія:Спорт ДортмундаКатегорія:Спорт у Дортмунді, Категорія:Спорт ДуйсбургаКатегорія:Спорт у Дуйсбурзі, Категорія:Спорт ДюссельдорфаКатегорія:Спорт у Дюссельдорфі, Категорія:Спорт Франкфурта-на-МайніКатегорія:Спорт у Франкфурті-на-Майні
Зразок: "Спорт у..." (якщо про конкретне місто чи землю), "Спорт за містом (країни)", "Спорт за (адміністративною одиницею) (країни)"--Unikalinho (обговорення) 20:46, 2 серпня 2018 (UTC)

Категорія:Спорт ВаленсіїКатегорія:Спорт у Валенсії, Категорія:Спорт ЕдинбургаКатегорія:Спорт в Единбурзі, Категорія:Спорт ГлазгоКатегорія:Спорт у Глазго
Аналогічно до німецьких міст і земель--Unikalinho (обговорення) 21:15, 2 серпня 2018 (UTC)

Категорія:Спорт Нового СадуКатегорія:Спорт у Новому Саді, Категорія:Спорт БухарестаКатегорія:Спорт у Бухаресті
Як вище--Unikalinho (обговорення) 21:25, 2 серпня 2018 (UTC)

Категорія:Спорт міст КитаюКатегорія:Спорт за містом Китаю
Також Категорія:Спорт ГуанчжоуКатегорія:Спорт у Гуанчжоу, Категорія:Спорт ХарбінаКатегорія:Спорт у Харбіні, а також розібратися з Категорія:Спорт Пекіна (перекинути об'єкти з неї в Категорія:Спорт у Пекіні)--Unikalinho (обговорення) 21:21, 2 серпня 2018 (UTC)

Категорія:Спорт в Югославії
Перенести всі об'єкти в Категорія:Спорт у Югославії, а Категорія:Спорт в Югославії видалити. Причина -- правопис (чергування у-в)--Unikalinho (обговорення) 04:05, 2 серпня 2018 (UTC)

Категорія:Спорт в Японії
Перенести всі об'єкти в Категорія:Спорт у Японії, а Категорія:Спорт в Японії видалити. Причина -- правопис (чергування у-в)--Unikalinho (обговорення) 04:05, 2 серпня 2018 (UTC)

Категорія:Хокей в ЯпоніїКатегорія:Хокей у Японії
Правопис--Unikalinho (обговорення) 22:06, 2 серпня 2018 (UTC)

Категорія:Спорт Сан-ФранцискоКатегорія:Спорт у Сан-Франциско

Міста зроблені, С-Ф очікує на перейменування, Вашингтон хтось зробив раніше.--Rar (обговорення) 20:13, 2 серпня 2018 (UTC)
Зроблене видалив, залишив незроблене--Unikalinho (обговорення) 12:32, 3 серпня 2018 (UTC)

Самі зробили? Сам завдався, сам справився. Інші відпочивають і любуються.--Avatar6 (обговорення) 16:45, 9 вересня 2018 (UTC)

Муніципалітети Каталонії

Муніципалітети Каталонії дубльовані у категоріях Каталонія, Георгафія Каталонії, Міста Каталонії, Міста Іспанії. Це призвело до надмірного розміру у понад 500 статей кожної. Прошу зі статей у категоріях:

Категорія:Алт-Ампурда, Категорія:Ал-Камп, Категорія:Ал-Панадес, Категорія:Алт-Уржель, Категорія:Алта-Рібагорса, Категорія:Анойя, Категорія:Бажас, Категорія:Баль-д'Аран, Категорія:Бальєс-Уксідантал, Категорія:Бальєс-Уріантал, Категорія:Барґаза, Барсалунес, Баш-Ампурда, Категорія:Баш-Ебра, Категорія:Баш-Камп, Категорія:Баш-Любрагат, Категорія:Баш-Панадес, Категорія:Башя-Сарданья, Категорія:Ґарраф, Категорія:Ґаррігас, Категорія:Ґарроча, Категорія:Жирунес, Категорія:Конка-да-Барбара, Категорія:Марезма, Категорія:Монсіа, Категорія:Нугера, Категорія:Паляс-Жуса, Категорія:Паляс-Субіра, Категорія:Пла-да-л'Астань, Категорія:Пла-д'Уржель, Категорія:Пріурат, Категорія:Рібера-д'Ебра, Категорія:Ріпульєс, Категорія:Сагарра, Категорія:Саґрія, Категорія:Селба, Категорія:Сулсунес, Категорія:Таррагунес, Категорія:Терра-Алта, Категорія:Узона, Категорія:Уржель

видалити категорії Каталонія, Географія Каталонії, Міста Іспанії. Залишити категорії від шаблонів та Міста Каталонії.--Taromsky (обговорення) 21:46, 6 травня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 12:46, 16 липня 2018 (UTC)
Я взяв для перевірки другу категорію у списку Категорія:Ал-Камп. Статті так само залишилися дубльованими надлишково у вищих категоріях.--Taromsky (обговорення) 18:01, 9 вересня 2018 (UTC)

Сайт переїхав

Прошу замінити [http://hal_zoria.io.ua на [https://hal-zoria.io.ua. Ось результати пошуку, наразі 38 статей. --Renamerr (обговорення) 20:24, 9 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 07:14, 15 вересня 2018 (UTC)

Категорія:Фільми за країною зйомок

Потрібно виправити помилки в назвах (і перенести слідом статті), включаючи підкатегорії:

  • додати кому між «Фільми» та «зняті»: «Фільми, зняті в Австрії‎», а не «Фільми зняті в Австрії‎»
  • виправити чергування у/в, замінивши «...зняті у» перед приголосними, крім В/Ф, на «...зняті в»: «Фільми, зняті в Німеччині‎», а не «Фільми, зняті у Німеччині‎».

Загалом можна шукати за назвою (наприклад, https://uk.wikipedia.org/wiki/Спеціальна:Категорії?from=Фільми+зн — там близько сотні категорій). Дякую! — NickK (обг.) 14:19, 9 вересня 2018 (UTC)

  • Але там є і Категорія:Фільми зняті камкодером‏‎. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 15:33, 9 вересня 2018 (UTC)
    @Base: І воно туди ж. І там бракує коми — NickK (обг.) 16:08, 9 вересня 2018 (UTC)
    Як спеціаліст з категоризації за країною — чому ВИ НЕ пропонуєте назви "Фільми канадської зйомки" чи "Канадські зйомні фільми"?? Непослідовно щодо точки зору як треба категоризувати, і за якою ознакою – мовною, семантичною, чи класифікаційною.--Avatar6 (обговорення) 17:02, 9 вересня 2018 (UTC)
    А в чому перевага тієї заміни, яку ви зараз пропонуєте? — NickK (обг.) 00:10, 10 вересня 2018 (UTC)
    Спочатку обговоріть це з автором вилучення коми.--Avatar6 (обговорення) 16:31, 9 вересня 2018 (UTC)
  • @Taromsky: можете пояснити, навіщо Ви вилучаєте кому перед відокремленим означенням усупереч чинному правопису?--Piramidion 16:45, 9 вересня 2018 (UTC)
    @Taromsky: На всяк випадок уточню різницю:
    • «Фільми зняті в Австрії» = рос. Фильмы сняты в Австрии = англ. Films were shot in Austria
    • «Фільми, зняті в Австрії» = рос. Фильмы, снятые в Австрии = англ. Films shot in Austria
    Ви маєте якісь заперечення проти того, що в назвах категорій повинен бути другий варіант? — NickK (обг.) 00:10, 10 вересня 2018 (UTC)
    @NickK:А чим відрізняються перший та другий варіанти? Я думаю, що перший варіант без коми найкращий для Вікіпедії.--Taromsky (обговорення) 00:13, 10 вересня 2018 (UTC)
    Англійський й російський варіанти переставлені місцями:
    • were shot вживає shot як past participle тому російською "снятые";
    • натомість м у другому варіанті - у формі simple past tense, тобто російською "сняты".
    Тому правільніше передати оригінальну англійську назву категорії "Category:Films shot in" російською буде "Фильмы сняты в" й українською "Фільми зняті у/в" без коми--Taromsky (обговорення) 00:25, 10 вересня 2018 (UTC)
    @Taromsky: Ні, нічого не переставлене місцями. Перший і другий варіанти відрізняються значенням. У першому варіанті маємо розповідне речення, у другому варіанті словосполучення. Оскільки ви добре знаєте англійську та російську, поясню через ці мови, бо так наочніше.
    • «Фільми, зняті в Австрії» = англ. Films shot in Austria. «Уродженці Австрії» = англ. People born in Austria. Це словосполучення, яке допомагає нам уточнити: які фільми? Зняті в Австрії. Так само англійською: which films? Shot in Austria (Films shot in Austria). Або російською: какие фильмы? Снятые в Австрии (Фильмы, снятые в Австрии). Це саме те, що нам потрібно для категорій — уточнити іменник.
    • «Фільми зняті в Австрії» = англ. Films were shot in Austria. «Особи народилися в Австрії» = англ. People were born in Austria. Це розповідне речення, в якому акцент на дії: що сталося в Австрії? Там зняті фільми. What happened in Austria? Films were shot (Films were shot in Austria). Что произошло в Австрии? Там сняты фильмы (Фильмы сняты в Австрии). Це не те, що нам потрібно для категорій, оскільки категорії не називаються реченнями.
    Так зрозумішіла різниця? — NickK (обг.) 00:34, 10 вересня 2018 (UTC)
    @NickK: Я вище вказав на невідповідність перекладу англійського past participle. прикметниковий оборот з комою в українській мові э його відповідником. Тобто were shot = ,зняті, й shot = зняті.--Taromsky (обговорення) 00:41, 10 вересня 2018 (UTC)
    Ні, не так, shot = , зняті, were shot = зняті. Англійський participle — це наш дієприкметник, а дієприкметникові звороти в українській мові відділяються комами. Можна сказати «Фільми зняті» (розширений варіант: «Фільми були зняті», відбулася дія: хтось зняв фільми). Англійський відповідник — Films were shot. Але не можна сказати: «Фільми, зняті» (недостатнє уточнення), можна лише сказати «Фільми, зняті в Австрії» (розширений варіант: «Фільми, які були зняті в Австрії», ми уточнюємо, які саме фільми: ті, що зняті в Австрії). Англійський відповідник — Films shot — теж беззмістовний. Тому акцент саме на уточненні — Films shot in Austria (Films that were shot in Austria). Так зрозуміліше виходить? — NickK (обг.) 01:06, 10 вересня 2018 (UTC)
    @Taromsky: Перепрошую, забув пінг — NickK (обг.) 01:13, 10 вересня 2018 (UTC)
    Шановний @NickK:, для Films shot in ... (саме так звучить оригінальна категорія) найближчий відповідник є "Фільми зняли у", де не уточнено, хто власне зняв. Для Films were shot in.. найближчий переклад "Фільми, зняті у...", або "Фільми, що зняті у...", або "Фільми були зняті у...". Але так не звучить оригінальне англомовне дерево категорій (відсутнє дієслово were). Можливо також вище наведений варіант "Фільми зняли у/в...", бо вважаю недоречним у інтернет енциклопедії створювати категорії (що повинні бути найпростішої форми) зі складних речень з відділеннями комами. Українська мова ближча до англійської за російську мову, тому можна обійтись без ком.--Taromsky (обговорення) 03:27, 10 вересня 2018 (UTC)
    @Taromsky: У вашій репліці майже все, на жаль, хибне. Мені не дуже приємно це робити, але спростую ваші твердження з джерелами. Одразу зазначу, що майже всі ці факти зі шкільної програми, тому я обирав перші-ліпші джерела, з кожної з цих тем є й інші джерела:
    • Англійське Films shot in... є Reduced relative clause, яка складається з Past Participle без сполучника. Українським перекладом є дієприкметниковий зворот. Ось джерело: Fred looked at the table filled with food. – Фред поглянув на стіл, наповнений їжею.
    • Англійське Films were shot in.. є формою пасивного стану минулого часу (Past Simple Passive). Українським перекладом є дієслово «бути» з дієприкметником пасивного стану. Ось джерело: The size of the Castle was dramatically increased. – Розмір замку був значно збільшений.
    • Фільми, зняті в Австрії не є складним реченням. Це дієприкметниковий зворот, який відділяється комами, оскільки стоїть після означуваного слова. Ось джерело: Груші та яблуні (які?), розкидані між зеленими грабами
    • Дієприкметникові звороти саме притаманні науковому стилю. Оскільки енциклопедія пишеться в науковому стилі, вживання зворотів (відділених комами) є саме характерною ознакою таких текстів. Ось джерело: У наукових текстах часто вживаються віддієслівні іменники (виникнення, формування, опір і под.), дієприкметникові, дієприслів­никові, прикметникові звороти та ін.
    • Граматика української мови ближча до граматики російської, ніж англійської мови. На цю тему є цілі дослідження з порівняльної граматики. Ось банальне джерело: Граматика англійської мови відрізняється від української та російської. Або з цього починається курс української для іноземців: українська граматика близька до російської, але суттєво відрізняється від англійської.
    Будь ласка, ознайомтеся детальніше з джерелами з цієї теми. Це не є якимось спірним питанням, яке по-різному висвітлюється в різних версіях правопису. Це одне з основних правил пунктуації, яке вивчається на уроках української мови в 7-му класі. Якщо ви не вірите моєму поясненню, спитайте, будь ласка, у мовознавців, чи то в знайомих вам офлайн, чи то у вікіпедистів-мовознавців — NickK (обг.) 11:58, 10 вересня 2018 (UTC)
    Гадаю, що ця розмова не є принциповою. Не вважайте, що я вам заперечую, - переклад з іншої це мистецтво, а не машинний процес. Проте, хочу дати коментарі за вашими пунктами для користі мовознавства.
    • Ви навели приклад з підручника зі складним реченням, де присутній присудок. Я дав неформальний переклад Films shot in ... "Фільми зняли у". Це не є канонічним перекладом. Я намагаюсь передати суть сказаного.
    • Згоден. У прикладі перекладу вони позбулися кому через переклад was-"був". Якщо не використати "був", то буде потрібна кома для відділення "звороту". Початково ви не переклали were у Films were shot, але навели переклад без коми "Фільми зняті в Австрії", що як я визначив хибним перекладом.
    • Хмм. Я завжди вважав, що якщо є зворот, то речення автоматично стає складним.
    • Згоден. Я лише уникаю зворотів у категоріях, проте у статтях їх вживаю. На мою думку (якій я нажаль не знайшов підтвердження у Вікіпедія:Категоризація) назва категорії має бути спрощеною й негроміздкою.
    • Я не сказав, що граматика української мови ближче до англійської, ніж до російської граматики. Українська й російська мови належать до однієї лінгвістичної групи не безпідставно. Я дав мою особисту думку, як активного мовця трьох мов, що українська мова ближче до англійської, а російська - віддаленіша від англійської.--Taromsky (обговорення) 16:38, 10 вересня 2018 (UTC)
  • @Taromsky: прошу не намагатися калькувати структуру англомовних речень — вона кардинально відрізняється від структури, прийнятної для української мови. Кожна мова має свої правила, свій правопис, і, намагаючись переносити правопис англійської мови на українську, Ви тим самим порушуєте правило ВП:МОВА, яке діє у Вікіпедії. Прошу враховувати зауваження, які Вам висловлюють, інакше можете отримати персональне обмеження на перейменування в просторі категорій.--Piramidion 04:42, 10 вересня 2018 (UTC)
  • @NickK: Зробив ботом все що зміг. Решта потрібно робити вручну та бажано адміністратору (є деякі перейменування, які здійснити нормальному користувачу — не можливо).--Andriy.v (обговорення) 11:17, 15 вересня 2018 (UTC)
    @Andriy.v: Дякую. Дочистив категорії без коми вручну. Залишилися кілька категорій з помилками у/в, але зараз не буду цим перейматися — NickK (обг.) 12:39, 15 вересня 2018 (UTC)

Категорія:Малоілюстровані статті

Прибрарти шаблон:Noimg усюди у

Приклади: Позада та Аже (Кот-д'Ор). Прикрутив зображення у картку з wikidata. --Andrei Kurbiko (обговорення) 20:24, 25 серпня 2018 (UTC)

 Так усюди, чи лише там де з Вікіданих витягується якесь зображення? Чи воно там завжди є? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 10:03, 26 серпня 2018 (UTC)
є не авжди, а десь у 70-80%, але з тим ми нічого не зробимо, бо ніхто з цього розділу не піде фотографувати села Тоскани. а категорію воно дуже сильно захаращило. тож я думаю що усюди. --Andrei Kurbiko (обговорення) 17:32, 26 серпня 2018 (UTC)
Andrei Kurbiko бот завершив прибирання усюди де використовується зображення з Вікіданих. Гадаю не потрібно прибирати шаблон у статтях де нема зображення в картці. Їх там і так не багато буде, а коли зображення зявляться на Вікіданих — тоді можна буде позабирати.--Andriy.v (обговорення) 18:17, 26 серпня 2018 (UTC)
Ваша правда. Тепер там у категорії на 10000 менше статей і це просто супер. Дякую! --Andrei Kurbiko (обговорення) 23:16, 26 серпня 2018 (UTC)

Чому не категоризувати це карткою, якщо нема зображення в картці? Картки з інших тем так діють, але в егоїстичні категорії.--Avatar6 (обговорення) 16:37, 9 вересня 2018 (UTC)

Заливка Франції робилася, коли Вікіданих ще не було, зображення в картках населених пунктів ще були не в моді, і зображення тоді ставилися або в текст статті, або в галерею. Відповідно, зараз певна кількість статей має зображення, але не в картці (а певна, ймовірно, має два рази одне й те саме і в картці, і в тексті статті, але то інше питання). Тож з огляду на формат заливки сама лише відсутність зображення в картці не свідчить про повну відсутність зображень у статті — NickK (обг.) 00:29, 17 вересня 2018 (UTC)

Енанціорносові

Категорія:Енанціорносові на Категорія:Енанціорнісові. Колись давно я зробив в назві помилку. А також у статтях Енанціорнос на Енанціорніс. --Стефанко1982 (обговорення) 09:15, 18 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 10:21, 19 вересня 2018 (UTC)
Дякую! Сам би я довго справлявся б з цим завданням.--Стефанко1982 (обговорення) 16:59, 19 вересня 2018 (UTC)

Португальські муніципалітети

Треба замінити у цій категорії розділовий знак (тире на двокрапку)--N.Português (обговорення) 06:36, 21 вересня 2018 (UTC):

  • стара орфографія —
  • стара орфографія:
YesТак Зроблено --«Teo» обг 16:51, 25 вересня 2018 (UTC)

Категорія:Газети українською

У статтях з Категорія:Газети українською замінити на Категорія:Україномовні газети. Першу категорії поставити на швидке вилучення.--Стефанко1982 (обговорення) 04:42, 16 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 14:20, 16 вересня 2018 (UTC)
За яким критерієм на швидке вилучення? Категорія:Газети українською - історія редагувань. з огляду на К:Журнали українською (0) перейменування категорії зроблено від і для себе особисто..--Avatar6 (обговорення) 17:02, 16 вересня 2018 (UTC)
@Стефанко1982: Ваша думка щодо К:Журнали українською (0) і перейменування категорії газет?--Avatar6 (обговорення) 04:45, 26 вересня 2018 (UTC)
Я подав цей запит, бо були дві категорії-синоніми. За терміном давнішою була Україномовні газети, тому її залишили. Яку залишити зараз? Мені здається, що це синоніми, і для мене немає особливого значення яку залишити. Але якщо є журнали українською та фільми українською, то, напевно, треба уніфікувати назви категорій.--Стефанко1982 (обговорення) 05:20, 26 вересня 2018 (UTC)
без претензій щодо дій. Я про концепт, логіку структуруваня-категоризації. ВП:Категоризація порожня щодо теми, спроби редагувати сторінку настанови відкочюють "тиконоси" — тож анархія в назвах категорій панує. Корисно — докладніше c:Commons:Naming categories. Не читав, але постійно працюю над категоріями і бачу вміст через результат. Зрештою, сучасна англійська мова як така, має в кілька разів меншу варіативність, в. commons процес деваріації "візуалізовано-реалізовано", - через технічні процеси.-Avatar6 (обговорення) 16:53, 27 вересня 2018 (UTC)
Обговорення користувача:Олександр Гаврик#Стилізація, в назвах категорій....--Avatar6 (обговорення) 17:26, 27 вересня 2018 (UTC)

--Avatar6 (обговорення) 17:26, 27 вересня 2018 (UTC)

@Стефанко1982:, гадаю треба розпочати обговорення, щодо називання категорій. Я роками працюю над впорядкуванням категорій Українською, Української Вікіпедії. Де, і як почати таке обговорення, щоб обгрунтувати всю безглуздість деяких назв категорій, зокрема стосовно країн, громадянства, національності (і статей) із прикметниковим зворотом, або із уточненням (для статей уточння природніше через пошук за номінативом), замість назв категорій, як використовуються назви в класифікації знань: назва класу сутності (P31: є одним із — клас сутності , часто, і доречно, в назвах саме категорій мати номінатив-означення саме перед. назвою-епонімом (чи як воно зветься?) для адмінодиниць), природне мовне уточненя (місцевий відмінок : місце, час …)
Ботоперекладачі — як до Вас звернутися¿, щоб Ви не дебілізували читачів вікі і спотворювали поняття і різницю між поняттями "громадянство",країна", "національність-етнос. --~~``

Категорії Кавалери Хреста Воєнних заслуг

Прохання, якщо це вважається доцільним, замінити кириличне "І" на латинське "I" у назвах категорій:

Дякую. --WithUinH (обговорення) 18:25, 29 вересня 2018 (UTC)

Запустив.--«Teo» обг 18:37, 29 вересня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено здається, там в основному були включення через шаблони, що знайшов, те підправив вже вручну.--«Teo» обг 19:49, 29 вересня 2018 (UTC)

Помилка в передачі болгарського прізвища. --В.Галушко (обговорення) 18:16, 2 серпня 2018 (UTC)

@В.Галушко: будь ласка уточніть Ваш запит. І нижче теж.--Andriy.v (обговорення) 18:42, 2 серпня 2018 (UTC)
Оригінальне написання — Никола Петров. --В.Галушко (обговорення) 18:56, 2 серпня 2018 (UTC)
Посилання червоне, але воно присутнє в багатьох статтях. --В.Галушко (обговорення) 18:58, 2 серпня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 19:27, 2 серпня 2018 (UTC)
доробив всі турніри з 2007 по сучасність. --«Teo» обг 00:59, 4 жовтня 2018 (UTC)
Жартую, не з 2007, а з 2006 здається він проводиться, принаймні за пошуком до 2006 посиланнь з неправильною назвою немає. --«Teo» обг 01:08, 4 жовтня 2018 (UTC)

Метелики

Перейменувати категорії родин згідно з назвами материнських статей:

--Стефанко1982 (обговорення) 17:09, 12 жовтня 2018 (UTC)

Назви в статтях міняти? Маю на увазі, в таксобоксах? --«Teo» обг 17:08, 13 жовтня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено Назви категорій змінено. Назви в таксобоксах, посилання на перенаправлення старих назв на нові міняти на правильні? --«Teo» обг 17:19, 13 жовтня 2018 (UTC)
За бажанням, можна! Зокрема, бажано, Синявці на Синявцеві (тут якась тавтологія). Німфаліди на Сонцевики необов'язково, бо це рівнозначні синоніми. Дякую.--Стефанко1982 (обговорення) 17:25, 13 жовтня 2018 (UTC)
Якісь особливі умови є? Тільки посилання, чи в текстах також? Наприклад тільки посилання [[Синявці]]→[[Синявцеві]] чи і в текстах без посиланнь Синявці→Синявцеві? --«Teo» обг 21:12, 13 жовтня 2018 (UTC)
Лише посилання.--Стефанко1982 (обговорення) 21:31, 13 жовтня 2018 (UTC)

Слухайте но, якщо вилучили категорії-перенаправлення — хоч опишіть в категоріях преамбулу — надайте синоніми назви класу!!--Avatar6 (обговорення) 13:29, 14 жовтня 2018 (UTC)

Навіщо у категоріях преамбула з синонімами? Для цього є материнська стаття. --Стефанко1982 (обговорення) 14:48, 14 жовтня 2018 (UTC)
А навіщо вона потрібна тому, хто її перегляне дарма бо не знайде те, що шукає? Тут, — якщо шукає за латинською назвою! Усе в категоріях лопатити - куди потрапив... Дякую Woidwanderer . — мені непотрібні ні статі, ні вміст цілком. Користувачу треба отримати те , що він шукає, а не наснаги тих вікіпедистів з нав'язування йому інформації замість результатів пошуку .--Avatar6 (обговорення) 15:30, 14 жовтня 2018 (UTC)
Для того і вказується материнська стаття, щоб розібратися, що це за категорія.--Стефанко1982 (обговорення) 15:46, 14 жовтня 2018 (UTC)

Категорія:Шаблони:Аніме

Прохання перейменувати

Так категорія називається у більшості іншомовних розділів Вікіпедій. У нас також вона відповідає за манґу (окремої категорії Категорія:Шаблони:Манґа не передбачено). Дякую. --WithUinH (обговорення) 09:50, 17 жовтня 2018 (UTC)

Авіарейси, що вже завершилися або почалися

Доброго дня! Я пропоную, щоб боти позабирали зі статей про аеропорти написи "(з 10 травня 2018)", "(починається 2 березня 2018)","(закінчується 5 жовтня 2018)" і так далі. Також бажано позабирати їх ще й англійською, наприклад "(begin 2 may 2018)". Також треба забрати і сам напрямок, який завершився. Тобто треба позабирати ці написи лише з датами, які вже були. І взагалі, це потрібно робити періодично, бо вручну довго, а залишати це не діло. Дякую.--DiMon2711 16:13, 17 жовтня 2018 (UTC)

Католицька церква

	
 Albania  → Албанія
 Algeria  → Алжир
 Angola  → Ангола
 Antilles  →  
 Argentina  → Аргентина
 Armenia  → Вірменія
 Australia  → Австралія
 Austria  → Австрія
 Bangladesh  → Бангладеш
 Belarus  → Білорусь
 Belgium  → Бельгія
 Benin  → Бенін
 Bolivia  → Болівія
 Bosnia and Herzegovina  → Боснія і Герцеговина
 Botswana  → Ботсвана
 Brazil  → Бразилія
 Brunei Darussalam  → Бруней
 Bulgaria  → Болгарія
 Burkina Faso  → Буркіна-Фасо
 Burundi  → Бурунді
 Cambodia  → Камбоджа
 Cameroon  → Камерун
 Canada  → Канада
 Cape Verde  → Кабо-Верде
 Central African Republic  → Центральноафриканська Республіка
 Chad  → Чад
 Chile  → Чилі
 China  → Китай
 Colombia  → Колумбія
 Comoros  → Коморські Острови
 Congo  → Республіка Конго
 Congo (Dem. Rep.)  → Демократична Республіка Конго
 Costa Rica  → Коста-Рика
 Côte d'Ivoire  → Кот-д'Івуар
 Croatia  → Хорватія
 Cuba  → Куба
 Cyprus  → Кіпр
 Czech Republic  → Чехія
 Denmark  → Данія
 Djibouti  → Джибуті
 Dominican Republic  → Домініканська Республіка
 East Timor  → Східний Тимор
 Ecuador  → Еквадор
 Egypt  → Єгипет
 El Salvador  → Сальвадор
 Equatorial Guinea  → Екваторіальна Гвінея
 Eritrea  → Еритрея
 Estonia  → Естонія
 Ethiopia  → Ефіопія
 Finland  → Фінляндія
 France  → Франція
 Gabon  → Габон
 Gambia  → Гамбія
 Germany  → Німеччина
 Ghana  → Гана
 Gibraltar  → Гібралтар
 Great Britain  → Велика Британія
 Greece  → Греція
 Guatemala  → Гватемала
 Guinea  → Гвінея
 Guinea-Bissau  → Гвінея-Бісау
 Haïti  → Гаїті
 Honduras  → Гондурас
 Hungary  → Угорщина
 Iceland  → Ісландія
 India  → Індія
 Indonesia  → Індонезія
 Iran  → Іран
 Iraq  → Ірак
 Ireland  → Ірландія
 Israel  → Ізраїль
 Italy  → Італія
 Japan  → Японія
 Jordan  → Йорданія
 Kazakhstan  → Казахстан
 Kenya  → Кенія
 Korea (South)  → Південна Корея
 Kuwait  → Кувейт
 Laos  → Лаос
 Latvia  → Латвія
 Lebanon  → Ліван
 Lesotho  → Лесото
 Liberia  → Ліберія
 Libya  → Лівія
 Liechtenstein  → Ліхтенштейн
 Lithuania  → Литва
 Luxembourg  → Люксембург
 Macedonia  → Республіка Македонія
 Madagascar  → Мадагаскар
 Malawi  → Малаві
 Malaysia  → Малайзія
 Mali  → Малі
 Malta  → Мальта
 Mauritania  → Мавританія
 Mauritius  → Маврикій
 México  → Мексика
 Moldova  → Молдова
 Monaco  → Монако
 Morocco  → Марокко
 Mozambique  → Мозамбік
 Myanmar  → М'янма
 Namibia  → Намібія
 Nepal  → Непал
 Netherlands  → Нідерланди
 New Zealand  → Нова Зеландія
 Nicaragua  → Нікарагуа
 Niger  → Нігер
 Nigeria  → Нігерія
 Norway  → Норвегія
 Pacific (Oceania)  →  
 Pakistan  → Пакистан
 Palestine  → Палестина
 Panama  → Панама
 Papua New Guinea  → Папуа-Нова Гвінея
 Paraguay  → Парагвай
 Peru  → Перу
 Philippines  → Філіппіни
 Poland  → Польща
 Portugal  → Португалія
 Puerto Rico  → Пуерто-Рико
 Réunion  →  
 Romania  → Румунія
 Russian Federation  → Росія
 Rwanda  → Руанда
 Saint Pierre and Miquelon  →  
 São Tomé and Príncipe  → Сан-Томе і Принсіпі
 Senegal  → Сенегал
 Serbia and Montenegro  → Сербія
 Seychelles  → Сейшельські Острови
 Sierra Leone  → Сьєрра-Леоне
 Singapore  → Сінгапур
 Slovakia  → Словаччина
 Slovenia  → Словенія
 Solomon Islands  → Соломонові Острови
 South Africa  → Південно-Африканська Республіка
 Spain  → Іспанія
 Sri Lanka  → Шрі-Ланка
 Sudan  → Судан
 Swaziland  → Свазіленд
 Sweden  → Швеція
 Switzerland  → Швейцарія
 Syria  → Сирія
 Taiwan  → Тайвань
 Tanzania  → Танзанія
 Thailand  → Таїланд
 Togo  → Того
 Tunisia  → Туніс
 Turkey  → Туреччина
 Uganda  → Уганда
 Ukraine  → Україна
 Uruguay  → Уругвай
 USA  → США
 Venezuela  → Венесуела
 Viêt Nam  → В'єтнам
 Yemen  → Ємен
 Zambia  → Замбія
 Zimbabwe  → Зімбабве

Уілсон, Уоррен, Уолтер, Уільям

Прохання пройтись ботом сторінками Вікі й позамінювати на Вілсон, Воррен, Волтер, Вільям, відповідно до правопису § 97.

Також замінити ботом орієнтовно 500 перенаправлень Царство Польське на Королівство Польське (1815–1915).--Viiictorrr (обговорення) 17:22, 10 листопада 2018 (UTC)

Замінити помилкове слово "безвісті"

Прохання до власників ботів замінити у сторінках (їх приблизно 200) помилкове слово "безвісті" на "безвісти", відповідно до правопису 1, 2.--Viiictorrr (обговорення) 20:45, 10 листопада 2018 (UTC)

Дубай (аеропорт) на Міжнародний аеропорт Дубаю

Так як у Дубаї є два аеропорти (Міжнародний аеропорт Аль-Мактум) та авіабазу Аль-Міхад, то Дубай (аеропорт) повинна стати дизамбігом. А отже усі вживання Дубай (аеропорт) у статтях повинні бути перероблені на Міжнародний аерропорт Дубаю (або Дубай, Дубая, не знаю як правильно). Дякую!--DiMon2711 23:19, 9 листопада 2018 (UTC)

@Димон2711: Це не до роботів. Вам потрібно спочатку подати запит на перейменування статті на ВП:ПСNickK (обг.) 23:04, 13 листопада 2018 (UTC)
Чого це Дубаю??? Міста ч/р в родовому відмінку мають закінчення -а,-я, тож Дубая.--Анатолій (обг.) 23:09, 13 листопада 2018 (UTC)
Власником є емірат Дубай, тож може бути й Дубаю. Я б навіть сказав, що точно не Дубая: якщо за власником, то (чий?) Дубаю, якщо за назвою, то (який?) Дубай. Але це не сюди, а на ПС — NickK (обг.) 23:51, 13 листопада 2018 (UTC)
то "емірат Дубай" чи "Дубайський емірат", зокрема в контексті "_ґрузинських_ муніципалітетів"?-).--Avatar6 (обговорення) 07:59, 14 листопада 2018 (UTC)

Як не знаєте як назвати, то й називайте як в оригіналі. В оригіналі нема ніяких відмінків, тож і треба в називному Дубай (міжнародний аеропорт) (еквівалент "Міжнародний аеропорт «Дубай»").--Avatar6 (обговорення) 07:59, 14 листопада 2018 (UTC)

Замінити посилання

Треба замінити посилання у статтях Категорія:Населені пункти Башкортостану: старе посилання http://www.perepis2002.ru/ct/doc/1_TOM_01_04.xls на нове посилання http://www.asmo-rb.ru/engine/data/attach/1/spravochnik.xls. Дякую. --Вальдимар 14:13, 26 листопада 2018 (UTC)

@Вальдимар: Тут не просто заміна. Це нове посилання є далі в тексті при національному складі. Добре розумію, що треба зробити іменований <ref>?--Rar (обговорення) 07:34, 27 листопада 2018 (UTC)

Користувач:BunykBot

--ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 15:15, 1 грудня 2018 (UTC)

Нерозривні пробіли

Було б непогано за допомогою бота встановлювати нерозривні пробіли перед тире, між іменами та римськими числами (наприклад: Карл XII), між скороченнями «м.», «с.», «смт», «р.», «вул.» та назвами географічних об'єктів, населених пунктів і вулиць (наприклад: м. Київ, вул. Шевченка, р. Дніпро), між числами та скороченнями (наприклад: 2018 р., 20 кг, 1000 км, XXI ст., 10 тис., 42 млн тощо), усередині скорочень (наприклад: 476 р. до н. е.), між ініціалами й ініціалами та прізвищем (наприклад: І. Я. Франко), після скорочення «ім.» (наприклад: університет ім. Т. Г. Шевченка) тощо. Адже статей з такими помилками Вікірозмітки, як відсутність нерозривних пробілів, в українській Вікіпедії безліч, і навіть якщо існують боти, які їх виправляють, значного результату не видно, а виправляти все вручну я вважаю недоцільним.--M. Humeniuk (обговорення) 16:40, 3 грудня 2018 (UTC)

Фінали Кубків СРСР з футболу

Прохання забрати статті формату "Фінал кубка СРСР з футболу ХХХХ" з Категорія:Футбольні матчі, оскільки вони вже є в Категорія:Фінали Кубка СРСР з футболу (остання категорія є підпідкатегорією першої)--Unikalinho (обговорення) 05:34, 13 листопада 2018 (UTC)

YesТак Зроблено, не пройшло й місяця.--Avatar6 (обговорення) 18:03, 5 грудня 2018 (UTC)

Категорія:Національні домени верхнього рівня ( .sd...)

{| border='1'

таблиця з цим параметром дуже потворна, тому я хотів би це змінити

{| class="wikitable"

спасибі. --Andrei Kurbiko (обговорення) 15:31, 7 листопада 2018 (UTC)

@Andrew J.Kurbiko: YesТак Зроблено --«Teo» обг 13:00, 8 грудня 2018 (UTC)

Категорія Каталонія у містах Каталонії

У статтях, що в Категорія:Міста Каталонії необхідно вилучити категорії Категорія:Каталонія і Категорія:Географія Каталонії--Basio (обговорення) 17:48, 22 жовтня 2018 (UTC)

@Basio: YesТак Зроблено відповідно до запиту --«Teo» обг 19:27, 12 грудня 2018 (UTC)

Нормативний контроль

Я хотів би виправити два перенаправлення: Шаблон:Бібліоінформація, Шаблон:Ac. Це допоможе гармонізувати код багатьох статей. Я створив Ac тому що був занадто ледачий кожен раз вводити повну назву (але тепер він занадто популярний). Дякую. --Andrei Kurbiko (обговорення) 14:44, 27 грудня 2018 (UTC)

Там проблема ще в назві. Див. СО даного шаблону. --『  』 Обг. 14:48, 27 грудня 2018 (UTC)

Polygon (website)

Добрий вечір! Нещодавно помітив, що помилково створюється посилання [[Polygon (website)|Polygon]] (~50), тобто англійською мовою. Чи можливо дати завдання роботу, щоб позамінював ці посилання на український варіант, [[Polygon (вебсайт)|Polygon]]? Наперед, дякую. -- ElrONE 19:00, 13 листопада 2019 (UTC)

Згідно з [1] пропоную замінити на [[Polygon (веб-сайт)|Polygon]]. --Рассилон 19:42, 13 листопада 2019 (UTC)
Але ж за новим правописом разом. -- ElrONE 21:00, 13 листопада 2019 (UTC)
YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 10:47, 14 листопада 2019 (UTC)
Дякую! -- ElrONE 11:26, 14 листопада 2019 (UTC)

Російська інтервенція в Україну

Маю прохання виправити категорію:

Категорія:Російська інтервенція в Україну 2014Категорія:Російська інтервенція в Україну (з 2014)

Можливо, її варто назвати навіть однаково із статтею Російська збройна агресія, але то вже окреме питання для розгляду. --VoidWanderer (обговорення) 13:40, 11 листопада 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 14:41, 11 листопада 2019 (UTC)
Дякую Дякую --VoidWanderer (обговорення) 15:41, 11 листопада 2019 (UTC)

Морфологіча класифікація мовМорфологічна класифікація мов

Виправити орфографічну помилку, дякую наперед. --Рассилон 05:58, 6 листопада 2019 (UTC)

@Рассилон: запит виконав Teodret, але я хочу зауважити, що зверху сторінки написано «Будь ласка, не додавайте запити на дії, які можна виконати вручну (наприклад, заміна шаблону із малою кількістю включень або перейменування категорії з кількома статтями)». У категорії тільки 5 сторінок, тож старайтеся такі запити виконувати самостійно. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 11:18, 8 листопада 2019 (UTC)
погоджуюсь з користувачем Andriy.v, рекомендую користуватися інструментом Вікіпедія:HotCat, дуже зручний інструмент. --«Teo» обг 11:00, 10 листопада 2019 (UTC)

Категорія:Бургомістри ЛьвоваКатегорія:Бурмистри Львова

Lemberger 28 (обговорення) 13:11, 29 жовтня 2019 (UTC) Дякую!

YesТак Зроблено--Andriy.v (обговорення) 11:13, 8 листопада 2019 (UTC)
Дякую! Lemberger 28 (обговорення) 23:31, 27 грудня 2019 (UTC)

Італійські барокові живописці

Сторінки з Категорія:Італійські живописці бароко до Категорія:Італійські барокові живописці через узагальнення у назвах по темі.--Taromsky (обговорення) 15:06, 5 жовтня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено. Вибачте за запізнення.--Andriy.v (обговорення) 14:16, 9 листопада 2019 (UTC)
Дякую.--Taromsky (обговорення) 16:30, 9 листопада 2019 (UTC)

Категорія:(?:Сільради|Ради) ([А-ЩЬЮЯҐЄІЇа-щьюяґєії'-]+?) району → Категорія:Сільські ради $1 району

Прохання усім підкатегоріям з Категорія:Сільські ради України надати вигляду Категорія:Сільські ради _x_ району замість Категорія:Сільради _x_ району чи Категорія:Ради _x_ району. Задля уніфікації і узгодженості з назвами батьківських категорій. Дякую. --ZxcvU (обговорення) 13:47, 3 жовтня 2019 (UTC)

Сільради YesТак Зроблено. Ради yellow tickТак Частково зроблено, оскільки бувають випадки коли категоризуються й селищні ради або й міські (приклади Категорія:Ради Білогірського району, Категорія:Ради Демидівського району, Категорія:Ради Черкаського району) .--Andriy.v (обговорення) 15:53, 3 жовтня 2019 (UTC)
Andriy.v, дякую! Щодо Категорія:Ради Білогірського району — виглядає дивно, що до категорії сільських рад належить підкатегорія, яка містить не тільки сільські ради. Змінив батьківську категорію на Категорія:Ради Хмельницької області. --ZxcvU (обговорення) 16:25, 3 жовтня 2019 (UTC)

Категорія:Повітряно-десантні війська → Категорія:Повітрянодесантні війська

Запустіть, будь ласка, бота для цієї категорії:

Перейменування здійснене відповідно до правопису. Подробиці: ВП:ОВІ § Повітряно(-)десантний та Гірсько(-)штурмовий. --VoidWanderer (обговорення) 19:16, 2 жовтня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 21:00, 2 жовтня 2019 (UTC)
Andriy.v, вдячний! Якщо вам не складно, добийте до кінця із субкатегоріями. Я розумію, що там їх чимало, але руками то ще складніше буде править. --VoidWanderer (обговорення) 21:25, 2 жовтня 2019 (UTC)
VoidWanderer, тільки категорії? Чи навіть сторінки основного простору?--Andriy.v (обговорення) 21:42, 2 жовтня 2019 (UTC)
Тільки категорії. Назви сторінок я сам перейменую. --VoidWanderer (обговорення) 21:43, 2 жовтня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 22:34, 2 жовтня 2019 (UTC)
Ось ці випустили з уваги:
--VoidWanderer (обговорення) 22:48, 2 жовтня 2019 (UTC)
Так, справді не врахував, дякую що зауважили.--Andriy.v (обговорення) 08:37, 3 жовтня 2019 (UTC)
Щиро дякую за те, що взялися за такий об'ємний запит! --VoidWanderer (обговорення) 09:32, 3 жовтня 2019 (UTC)

Сортування категорій у статтях про осіб

Було б краще, якби в статтях про осіб, категорії розпочиналися з Народились, Уродженці, Померли, Померли в, Поховані. Для статей без карток думаю проблем не буде. З картками потрібно подивитися, але думаю можливо. Якщо буде зроблено, то варто декілька разів на рік повторяти. --Submajstro (обговорення) 18:01, 2 жовтня 2019 (UTC)

Submajstro, тобто Ви хочите щоби блок категорій відображався наступним чином?
[[Категорія:Народились...]]
[[Категорія:Уродженці...]]
[[Категорія:Померли...]]
[[Категорія:Померли в...]]
[[Категорія:Поховані...]]
[[Категорія:...]]
.
.
.
Чи як?--Andriy.v (обговорення) 15:00, 3 жовтня 2019 (UTC)
Так. Якщо щось перед цим автоматично заповнюється з карток, шаблонів то нехай буде. --Submajstro (обговорення) 15:41, 3 жовтня 2019 (UTC)
@Submajstro: Особисто я вважаю, що краще ці категорії, навпаки, ставити ближче до кінця, бо вони менш визначальні для осіб. На мою думку, першими мали б бути категорії категорії, які найкраще описують осіб: за родом занять на кшталт Категорія:Британські дитячі письменники та за важливими досягненнями на кшталт Категорія:Лауреати Нобелівської премії з фізикиNickK (обг.) 21:15, 20 жовтня 2019 (UTC)
@NickK: Нічого не вийде, бо порядок категорій формується спочатку з карток/шаблонів, а далі по тексту. Йде категорія із спеціальної картки, потім згадані, а тоді вже по тексту. Потрібно по тексту ці категорії перенести вперед, щоб була уніфікація з картковою.--Submajstro (обговорення) 05:32, 21 жовтня 2019 (UTC)
@Submajstro: Знаю, що картки ставлять першими категорії народження, смерті, й поховання, а також деякі інші (нагороди), однак це має неприємним наслідком те, що найцінніші для навігації категорії виходять глибоко закопані. Не хотілося б узагальнювати цю проблему, а натомість хотілося б шукати способи її вирішення — NickK (обг.) 08:03, 21 жовтня 2019 (UTC)
@NickK та Submajstro: Як варіант, можна на рівні рушія MediaWiki передбачити другий параметр у [[Категорія:|1|2]]: 1 — як відомо, визначає положення статті на сторінці категорії, а 2 — навпаки, сортуватиме категорії на сторінці статті. --Рассилон 11:41, 21 жовтня 2019 (UTC)
@Рассилон: Думаю, це достатньо низькопріоритетна задача, щоб розробники нею займалися, але можете подати запит на ФабрикаторіNickK (обг.) 23:04, 21 жовтня 2019 (UTC)

Надмірна категоризація в Категорія:Києво-Могилянська академія

Вилучити з категорії статті, що є в підкатегоріях --Submajstro (обговорення) 17:33, 29 вересня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 18:34, 29 вересня 2019 (UTC)

Для уніфікації.--Romanbibwiss (обговорення) 11:36, 26 вересня 2019 (UTC)

@Submajstro та Romanbibwiss: Я тут не бачу уніфікації є Категорія:Письменники Києва, але Категорія:Британські дитячі письменники. Обговоріть це питання спершу.--Andriy.v (обговорення) 18:08, 29 вересня 2019 (UTC)
Якщо стосується міст, то Письменники Києва, якщо стосується країн, то Британські письменники.--Romanbibwiss (обговорення) 18:11, 29 вересня 2019 (UTC)
@Andriy.v:До речі, так само і з архітекторами: Категорія:Архітектори Лондона, але Категорія:Британські архітектори. Тобто тут є закономірність.--Romanbibwiss (обговорення) 18:19, 29 вересня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено. Там було досить мало сторінок, старайтеся в таких випадках зробити перекатегоризацію самому.--Andriy.v (обговорення) 18:43, 29 вересня 2019 (UTC)

Дивна уніфікація: «письменник міста», але «етнічно-країнський письменник». Спілка письменників України тощо.--213.179.250.180 16:09, 11 січня 2020 (UTC)

Категорія:Київські письменникиКатегорія:Письменники Києва

Для уніфікації. --Submajstro (обговорення) 17:21, 22 вересня 2019 (UTC)

Зробив сам. --Submajstro (обговорення) 17:31, 29 вересня 2019 (UTC)

Демографічні дані для українських населених пунктів

Зараз статті про деякі українські села виглядають доволі куцо: часто лише один рядок і без джерел. У той же час, база даних Центальної статистичної служби містить інформацію про статевий розподіл населення всіх населених пунктів (включаючи найменші села) за 1989 рік та розподіл населення за рідною мовою (перепис 2001 року). В результаті до статті буде додано принаймні два абзаци із достовірною інформацією і два джерела. Можна також додати і кругову діаграму. Приклад стаття Глибокояр#Демографія. Зрештою, інформація про мовний склад для всіх українських населених пунктів є у румунській Вікіпедії, напр. ro:Hlîbokoiar, Zaharivka. Подібна статистична інформація наведена у статтях про французькі муніципалітети та ін. --yakudza 10:41, 22 вересня 2019 (UTC)

@Yakudza: Ідея гарна. Я вже додавав до низки нп дані про мову за переписом 2001 року з використанням нашвидкуруч написаного скрипту. Бачу, що Ви зараз проводите місяць Одещини, тож я створив низку таких сторінок, можливо стане в нагоді (якщо хтось здібніший не створить краще рішення). Також варто брати до уваги, що уряд планує провести наступного року новий перепис, тоді це питання буде 1) актуальніше, 2) точніше відповідати справжньому стану речей, 3) можна буде додати усю цю статистичну інформацію (за 1989, 2001, 2020) «за один захід». --ZxcvU (обговорення) 17:38, 22 вересня 2019 (UTC)
Дякую, ZxcvU. Дуже гарно вийшло. Щодо наступного, то я боюсь, що він наших посадовців невідомо що можна чекати. Невідомо як довго вони будуть обробляти результати і чи не зникнуть із серверів наявні. Наприклад, на сайті Верховної Ради даних, на основі яких створені статті про українські села я не можу знайти. Хоч шукав різними методами. --yakudza 18:59, 22 вересня 2019 (UTC)
  1. Дані найефективніше заливати на Вікідата, а в локальних статтях використовувати тоді лише властивість 1082 як {{#property : p1082}}, яку можна автоматично й централізовано оновлювати.
  2. Якщо присутні розділи «Історія», «Природа/Географія», «Культура» тощо, то й рівнозначний їм усталений («Населення») потрібно використовувати. «Демографія» можна вже як підрозділ.
  3. Проблему вигляду шаблону {{Секторна діаграма}} в мобільній версії досі не вирішено.--Dim Grits 22:01, 23 вересня 2019 (UTC)

Категорія:Прозаїки НімеччиниКатегорія:Німецькі прозаїки

Заради уніфікації категорій. (Про.: Німецькі есеїсти, письменники, літературні критики тощо)--Romanbibwiss (обговорення) 10:09, 21 вересня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 14:49, 21 вересня 2019 (UTC)

Категорія:Померли у КраковіКатегорія:Померли в Кракові

Правопис. Більше 100 включень. --Submajstro (обговорення) 17:20, 16 вересня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 09:04, 17 вересня 2019 (UTC)

Уілсон, Уоррен, Уолтер, Уільям

Прохання пройтись ботом сторінками Вікі й позамінювати на Вілсон, Воррен, Волтер, Вільям, відповідно до правопису § 97.

Також замінити ботом орієнтовно 500 перенаправлень Царство Польське на Королівство Польське (1815—1915). Viiictorrr (обговорення) 15:33, 15 вересня 2019 (UTC)

yellow tickТак Частково зроблено запит користувача Viiictorrr. Уоррен, Уолтер та Уільям виправлені. Уілсон потрібно вручну оскільки там є не тільки англійські Willson'и а й наприклад португальські Uilson'и (див. Жуніор Кайсара). Царство Польське теж незамінене оскільки у деяких контекстах ця назва точніше вказує період та державу, без погіршення вигляду тексту уточненням.--Andriy.v (обговорення) 12:21, 17 вересня 2019 (UTC)
Аналогічно прошу замінити Уокер та Уолкер (англ. Walker) на Вокер. --Рассилон 17:52, 15 вересня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено запит користувача Рассилон.--Andriy.v (обговорення) 12:21, 17 вересня 2019 (UTC)
Красно дякую :) Viiictorrr (обговорення) 16:19, 28 вересня 2019 (UTC)

Категорія:Стародавньоримські музеїКатегорія:Давньоримські музеї

Виправлення помилки в назві цієї категорії та всіх підкатегорій.--Romanbibwiss (обговорення) 08:10, 11 вересня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 08:47, 11 вересня 2019 (UTC)

Категорія:Львівські педагогиКатегорія:Педагоги Львова

Для уніфікації з іншими містами. 48 включень. --Submajstro (обговорення) 18:25, 4 вересня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 09:16, 9 вересня 2019 (UTC)

Створити робота який би допоміг виправити ситуацію зі знаком "*" у шаблонах-джерелах

Шаблон:Стаття, з якої нема посилань

Є така службова сторінка і категорія. Прохання розмістити на всіх сторінках (179), що є на службовій сторінці, шаблон {{тупикова стаття|дата=серпень 2019}}. Дякую. Oleg3280 (обговорення) 13:44, 20 серпня 2019 (UTC)

--Meteor06 13:19, 20 серпня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено вручну, але в випадку такої малої кількості статтей, як до 50, рекомендую користуватися інструментом ВП:HotCat--«Teo» обг 23:15, 21 серпня 2019 (UTC)

Категорія:Династія Габсбургів

Виправлення посилань на неоднозначності

Статті в категорії «Мінерали». Потрібно замінити:

Регістр і флексія бува варіюється. Дякую!--Dim Grits 01:02, 10 серпня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено--Dim Grits 01:24, 13 серпня 2019 (UTC)

Список найактивніших за місяць

Сторінка Користувач:RLutsBot/Активні не оновлюється з червня. Власник бота RLuts давно неактивний. Може, хто з активних ботовласників поправить? Наперед вдячний --В.Галушко (обговорення) 02:18, 9 серпня 2019 (UTC)

Категорія:Статті з твердженнями без джерел більше 14 днів

Необхідно категорії (47) у цій категорії перемістити у категорію Категорія:Статті з твердженнями без джерел, замінивши їх вміст шаблоном {{Щомісячна категорія впорядкування}}. Приклад: Категорія:Статті з твердженнями без джерел з червня 2019. Дякую. Oleg3280 (обговорення) 01:41, 4 серпня 2019 (UTC)

Підсумок

Олександр Кравчук. Я сам зараз все зроблю. Там всього 47 категорій. Вибачаюсь, що потурбував. Oleg3280 (обговорення) 23:09, 5 серпня 2019 (UTC)

Шаблон:Правителі України

Прохання вилучити зі статей основного простору входження вилученого шаблону Шаблон:Правителі України. --VoidWanderer (обговорення) 12:02, 30 липня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 19:29, 30 липня 2019 (UTC)
Thumbs up дякую! --VoidWanderer (обговорення) 19:41, 30 липня 2019 (UTC)

Краснолиманська дирекція

Замінити посилання Краснолиманська дирекція Донецької залізниці на Краснолиманська дирекція залізничних перевезень. Дякую. --Fessor (обговорення) 08:00, 30 липня 2019 (UTC)

[Мм]етрополітена → [Мм]етрополітену

Понад 40 статей. Виняток — фраза "Проект метрополітена в Києві", оригінальна назва джерела (див. статтю Київський метрополітен). --Renamerr (обговорення) 13:52, 26 липня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 09:14, 27 липня 2019 (UTC)

Невільні файли

Файл:Logo Spengler Cup.svg прибрати зі статей окрім Кубок Шпенглера.--『  』 Обг. 14:48, 23 липня 2019 (UTC)

Навіщо? Воно ж головний елемент для іллюстрування кожної статті.--Andriy.v (обговорення) 15:29, 23 липня 2019 (UTC)
а) для 97 статей? Такої практики немає в різних Вікіпедіях; б) Ви впевнені, що для цих турнірів існували логотипи чи логотипи, що відповідають сучасному? Я сумніваюсь, навіть якщо це проходить поріг оригінальності як commons:File:Spengler Cup 2012 Logo.png. Навіть нині цей логотип вже змінився; в) ВП:КДВ: 3, 7, 8, 10. --『  』 Обг. 16:09, 23 липня 2019 (UTC)
По пунктам: а) можна навіть для більше ніж 97 статей, головне щоб зображення ідентифікувало основний об'єкт статті (не порушувало п. 3 і 8). Практика існує і в інших вікі fr:Fichier:Logo de la Coupe Spengler.jpg, de:Datei:Logo Spengler Cup.svg, it:File:Logo NewSpengler.jpg. б) Ні, не впевнений, але потрібно і бути впевненому в протилежному, щоб забирати. Там де лого змінилося потрібно просто замінити. в) Наразі я бачу тільки порушення п. 10 і 7 (тут потрібно ще й переписати ті пункти, бо вони дублюються в частині про ОДВ), але щоб ці порушення усунути достатньо пододавати ОДВ.--Andriy.v (обговорення) 07:46, 24 липня 2019 (UTC)
Запит можна вважати закритим. Для 97 файлів я у цьому дуже сумнівався. У мене виникло питання: чи є така практика в інших Вікі? Потрібно обговорити щодо змін ВП:КДВ, бо він навіть не містить елементарного, як галереї в категоріях. Також сьогодні спробую завантажити файл на Вікікомонз під ліцензією {{PD-textlogo}}, усе-таки ключів як в енвікі він не містить. Питання які потрібно вирішити: а) модернізація ВП:КДВ; б) доцільність візуалізації карток сучасними лого у статтях про спортивні події. Дякую! --『  』 Обг. 11:16, 24 липня 2019 (UTC)

Уніфікація

Замінити посилання Українська православна церква (Московського патріархату) на Українська православна церква (Московський патріархат). Дякую. --Fessor (обговорення) 08:58, 23 липня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 07:12, 24 липня 2019 (UTC)

Пісеньки

Проставити __NOGALLERY__ у підкатегоріях Категорія:Зображення:Обкладинки альбомів --『  』 Обг. 11:21, 20 липня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 19:51, 21 липня 2019 (UTC)

університета → університету, Університета → Університету

За словниками УМІФ і СУМ-11 (наразі 83 статті). --Renamerr (обговорення) 08:38, 18 липня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 09:04, 18 липня 2019 (UTC)

госпіталя → госпіталю, Госпіталя → Госпіталю

За словниками УМІФ і СУМ-11 (наразі 66 статей). --Renamerr (обговорення) 08:03, 18 липня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 08:40, 18 липня 2019 (UTC)

Знову посилання у статтях про населені пункти Курганської області

Добрий день. Цього разу звертаюсь з тим же проханням - замінити одне посилання на інше. Від моменту попереднього звернення знайшов більш достовірне та інформативніше джерело. Тому прошу замінити посилання http://std.gmcrosstata.ru/webapi/jsf/login.xhtml на http://lingvarium.org/russia/settlem-database.shtml у всіх статтях Категорія:Курганська область. Дякую. --Вальдимар 05:33, 17 липня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено. @Вальдимар: Рекомендую на наступний раз у таких випадках використовувати посилання через шаблон. Особливо коли воно загальне і може бути використане у багатьох статтях. У такому випадку не потрібно буде знову подавати запит на цю сторінку, а просто замінити посилання у шаблоні.--Andriy.v (обговорення) 11:40, 17 липня 2019 (UTC)

Категорія:Підприємства Чикаґо

на Категорія:Підприємства Чикаго відповідно до назви основної статті Чикаго--77.121.152.181 17:43, 16 липня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено. -- Олександр Кравчук (обговорення) 06:24, 2 серпня 2019 (UTC)

/Документація, /doc → /документація

За підсумками обговорення. --  Gzhegozh обг. 22:22, 14 липня 2019 (UTC)

@Gzhegozh: Було б добре якщо б Ви надали список усіх підсторінок які потрібно перейменувати.--Andriy.v (обговорення) 09:07, 15 липня 2019 (UTC)
Чесно кажучи, я не знаю, де можу побачити чи згенерувати такий список. Якщо ще існує «Сторінки, що починаються на…», то сторінок, які закінчуються на певні символи, я не знайшов. Якщо ви знаєте, як це зробити, я зможу надати цей список. Але його дуже важко його зібрати власноруч, адже існують тисячі сторінок із неправильною назвою документації. --  Gzhegozh обг. 09:16, 15 липня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 10:19, 17 липня 2019 (UTC)
Дякую! --  Gzhegozh обг. 10:47, 17 липня 2019 (UTC)

Перекатегоризація

Повернути статті, до відповідних підкатегорій з категорії Перекладені статті методом нульової правки їхніх сторінок обговорень. Дискусія щодо цієї (вже трирічної) проблеми тут. Дякую!--Dim Grits 17:43, 14 липня 2019 (UTC)

Аріана Гранде

Замінити та перейменувати статті, перекатегоризувати всі Ґранде та Гранде, згідно підсумку на ВП:ПС. Дякую--DiMon2711 11:48, 7 липня 2019 (UTC)

Там з категорій мало що треба було міняти. Таке можна було зробити і самому вручну. Решта не дивився, але то вже за Вами.--Andriy.v (обговорення) 13:45, 7 липня 2019 (UTC)

Категорія:Американські музичні гурти за напрямками

замінити на Категорія:Музичні гурти США за жанром. Щодо жанру, то ту і так усе зрозуміло, а щодо США, то треба просто прочитати назви підкатегорій. Або коротко - уніфікація. Дякую--DiMon2711 22:02, 29 червня 2019 (UTC)

Так уніфікація якраз каже залишити "американські"--Unikalinho (обговорення) 14:06, 1 липня 2019 (UTC)
там зустрічаються обидва варіанти. Американські - може бути як країна США, так і частина світу Америка--DiMon2711 11:48, 7 липня 2019 (UTC)

Не зроблено. Американці - це жителі (громадянини) США. Хоть це не є справидливо по відношенню до громадянин інших країн континенту, але традиція склалася називати цим словом саме громадян США. Уніфікація не є очевидною. Обговоріть спершу такі зміни на ВП:ОК.--Andriy.v (обговорення) 13:17, 7 липня 2019 (UTC)

Категорія:Зображення:Футбольні клуби Свазіленду

Тут складніше, бо там файли, але з цим теж треба навести лад. Змінити Свазіленд на Есватіні--Unikalinho (обговорення) 10:18, 29 червня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 11:41, 29 червня 2019 (UTC)

Категорія:Свазіленд

Перекинути всі об'єкти в Категорія:Есватіні, а саму категорію видалити--Unikalinho (обговорення) 10:01, 29 червня 2019 (UTC)

І статті Свазіленд → Есватіні перейменувати також. --『  』 Обг. 10:51, 29 червня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 11:41, 29 червня 2019 (UTC)

Категорія:Футбол у Свазіленді

Перекинути всі об'єкти в Категорія:Футбол в Есватіні, перейменувати підкатегорії, а саму категорію видалити--Unikalinho (обговорення) 10:01, 29 червня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 11:41, 29 червня 2019 (UTC)

Категорія:Спорт у Свазіленді

Перекинути всі об'єкти в Категорія:Спорт в Есватіні, перейменувати підкатегорії, а саму категорію видалити--Unikalinho (обговорення) 10:01, 29 червня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 11:41, 29 червня 2019 (UTC)

Категорія:Географія Свазіленду

Перекинути всі об'єкти в Категорія:Географія Есватіні, перейменувати підкатегорії, а саму категорію видалити--Unikalinho (обговорення) 10:01, 29 червня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 11:41, 29 червня 2019 (UTC)

Чемпіонат Швеції з футболу 19ХХ–ХХ: Дивізіон 2

Пройтися по всіх статтях такого типу і перейменувати на "Чемпіонат Швеції з футболу 19ХХ—19ХХ: Дивізіон 2" (з довгим тире і повним номером кінцевого року, як це прийнято в укрвікі). І навшаблон не забути--Unikalinho (обговорення) 18:33, 23 червня 2019 (UTC)

@Herald63: Або самі перейменуйте--Unikalinho (обговорення) 18:37, 23 червня 2019 (UTC)
@Jphwra: Може Ви?--Unikalinho (обговорення) 08:23, 1 вересня 2019 (UTC)

Категорія:Хокей із шайбою за роками

Тут потрібно пройтися по підкатегоріях і замінити "із" на "з". Тобто, наприклад, Категорія:1900 у хокеї із шайбою на Категорія:1900 у хокеї з шайбою. Оскільки тут, на відміну від головної категорії, прийменник стоїть після голосного (причому після звука "і"), а тому має бути "з"--Unikalinho (обговорення) 07:38, 8 червня 2019 (UTC)

  • Не зроблено. Суперечить правопису.--Andriy.v (обговорення) 12:07, 8 червня 2019 (UTC)
    Новому правопису не суперечить. «Із» у згаданих випадках — зайве, там немає збігу приголосних, складних для вимови. Ба більше, «із» вже є у вимові, оскільки попереднє слово закінчується на -і (у хокейі з шайбою). До речі, навіть якщо зважати на старий правопис, то в нас десь була суперечка щодо чергування з-із-зі, за результатами якої було вирішено не перейменовувати статті на кшталт Чемпіонат України з шахів 2015. Щодо нового правопису — то йдеться про пар. 25, див. твердження «Варіанти із, зі (зо)вживаємо перед буквами, що передають важкі для вимови збіги приголосних, та для досягнення милозвучності» та примітку про вимоги ритмомелодики.--Piramidion 12:41, 8 червня 2019 (UTC)
    Правопис так і не прописав чітко. Тобто там суперечать один одному пункти 25.1.3 і 25.2. Перший з них вказує на те, що між голосною і приголосною (без винятків) ставиться "з", а другий каже, що перед свистячими і шиплячими переважно вживається "із". Ось так незрозуміло написано. А тому беремо за основу те, про що вже сказав Piramidion. А саме, що варіанти "із, зі" вживаються для уникнення збігу важких для вимови приголосних, і що після "і" такого збігу нема--Unikalinho (обговорення) 15:16, 8 червня 2019 (UTC)
    До речі, там ще примітка є: "Трапляються відхилення від поданих правил уживання прийменника з та його варіантів із, зі, що спричинено вимогами ритмомелодики або мовними вподобаннями автора". Її теж можна застосувати до нашого випадку (за критерієм "спричинено вимогами ритмомелодики"). Бо [х о к е й і з ш а й б о й у] з точки зору ритомомелодики є більш доречним варіантом, ніж [х о к е й і і з ш а й б о й у]--Unikalinho (обговорення) 15:23, 8 червня 2019 (UTC)
    Так, я саме її мав на увазі. Щодо суперечливості — я думаю, вона мусить бути, оскільки варіанти «із» та «зі» подекуди вживаються як взаємозамінні (там про це, здається, навіть окреме зауваження є), тоді як обговорюване тут словосполучення вже й так містить «із» переш звуком «ш», тож на фонетичному рівні правописна вимога виконується. Крім того, тут немає збігу приголосних, важких для вимови, і необхідності використовувати «із» чи «зі» — теж.--Piramidion 16:26, 8 червня 2019 (UTC)
    а чому не "зі"? буде ж тоді "і-з-і-ш" замість складних "і-і-з-ш" й "і-з-ш"? І для ритмомелодики наче підходить.--『  』 Обг. 17:34, 8 червня 2019 (UTC)
    «Зі» доцільніше вживати перед збігом приголосних. Якщо подивитеся приклади, наведені в правописі, то там «із» або «зі» вживаються або там, де початок слова, або там, де є з/c в кінці попереднього, або на початку наступного слова, або там, де є збіг приголосних. Не бачу жодного прикладу, в якому попереднє слово закінчувалося б на голосну, а наступне починалося на "ш" без збігу приголосних. Пропоную для словосполучень на кшталт «з шахів» та «з шайбою» усе-таки застосувати примітку про відхилення від тих правил, якщо попереднє слово закінчується на голосну. Якщо ж наполягати, все-таки, на використанні одного з двох альтернативних варіантів, то варіант «із» значно більш поширений, аніж варіант «зі».--Piramidion 08:33, 9 червня 2019 (UTC)
    цей коментар більше стосувався ритмомелодики. Правопис у даному плані має не всі випадки. От наприклад, "і-й", є чергування "і" перед закінченням "і" на "й", але немає такого чергування при збігу "і-і-з", те ж можна сказати про "ї" в іншомовних словах. --『  』 Обг. 14:58, 9 червня 2019 (UTC)
  • @Piramidion та AlexKozur: Погоджуюсь з усім, що Ви сказали вище і я сам це схвалюю. Питання лише одне: Вікіпедія використовє ще правопис 93-го, че вже перейшла на 2019-го? На ВП:МОВА змін не було і там ще зазначений правопис 93-го.--Andriy.v (обговорення) 08:02, 9 червня 2019 (UTC)
    Вікіпедія перебуває в процесі переходу — вважаю, що деякі зміни можна застосовувати вже зараз, інші ж таки доведеться попередньо обговорити і в правилах прописати. ВП:МОВА теж треба переробити. У цьому випадку, думаю, слід відштовхуватись від твердження, що Вікіпедія дотримується «чинного нині правопису», але не сильно на цьому наполягати, зважаючи, по-перше, на уточнення (про 1993 рік і т. д.), а по-друге на той факт, що ми не можемо застосувати всі нововведення отак одразу. Є дві значні проблеми з новим правописом — це варіативність деяких правил та питання усталеності. Наприклад, віддавати перевагу усталеному варіанту «Діккенс», чи правописному «Дікенс»? Вважаю, що друге, але це все-таки треба спершу в правилі прописати.--Piramidion 08:24, 9 червня 2019 (UTC)

 Коментар А в новому Правописі, до речі, нічого не сказано про позицію між двома приголосними, жоден з яких не є ні свистячим, ні шиплячим ))). Ось вам і Правопис...--Unikalinho (обговорення) 12:37, 9 червня 2019 (UTC)

У стосунку до з-із-зі правопис досить гнучкий у тому плані, що допускає майже всі варіанти. У ньому чітко прописана лише найбільш поширена практика використання, яка не подається як якісь рамки, яких слід безумовно дотримуватися, і саме ця редакція мені насправді дуже подобається. Вона, звісно, дещо ускладнює питання назв статей для Вікіпедії, але водночас надає нам досить значний простір для маневрів. І щодо відсутності свистячих та шиплячих приголосних — то в правописі є досить промовистий приклад: «Прибув зі Львова». Інакше кажучи, вживання «із» та «зі» в новому правописі прописані нечітко (і я вважаю, що це зроблено цілеспрямовано й цілком виправдано): там, де йдеться про «із», є слово «переважно», тоді як там, де йдеться про вживання «зі», є уточнення «та ін.». Це дозволяє нам у тих чи інших ситуаціях приймати рішення на власний розсуд — або дивлячись на доцільність (милозвучність, ритмомелодику тощо), або на вжиток у джерелах.--Piramidion 12:56, 9 червня 2019 (UTC)
Ось переглядав свої зауваження до попереднього варіанту правопису, які я надсилав до правописної комісії (і які, схоже, таки врахували). Я можу навести цитати з творів І. Франка, але в цьому випадку вважаю, що значно доцільніше навести приклад надзвичайно поширеного словосполучення «ні з чим», яке ніколи не вживається з варіантами «із» чи «зі», хоча, якщо проігнорувати уточнення «переважно» й чітко дотримуватися відповідного пункту правопису, то там мало б бути «із»: ні із чим.--Piramidion 13:31, 9 червня 2019 (UTC)

Українське село

Не вперше бачу, щоб облікова картка пересилалась на «Not Found». Приклад, Товкачі. Потрібно замінити посилання http://gska2.rada.gov.ua/pls/z7502/A005?rdat1=17.10.2010&rf7571=10172 (узагалі найкраще зробити ботом нове завантаження з сайту ВР). Бо облікова картка є [5]. Також було б дуже добре ще б зробити перевірку даних у картці та перенести цю інформацію на Вікідані.--『  』 Обг. 21:55, 6 червня 2019 (UTC)

Македонія

прошу пройтися по Категорія:Футбол у Македонії, перейменувати її, її підкатегорії та щвісно змінити категоризацію в статтях. У мене на те зараз немає часу. Дякую--DiMon2711 21:06, 4 червня 2019 (UTC)

Доповню номінатора (сподіваюсь, не звинуватять у фальсифікації), що треба змінити "Македонія" (всі відмінки) на "Північна Македонія" (відповідний відмінок)--Unikalinho (обговорення) 12:44, 9 червня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено. -- Олександр Кравчук (обговорення) 03:58, 2 серпня 2019 (UTC)

Прошу перекатегоризувати сторінки обговорень. Заздалегідь дякую. --Nina Shenturk (обговорення) 22:47, 3 червня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено. @Nina Shenturk: Будь ласка наступного разу дайте детальніше пояснення того що потрібно зробити (у цьому випадку тільки замінити параметр), це значно спростить виконання запиту. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 11:45, 4 червня 2019 (UTC)

Шаблон:Вікіпедії

Вітаю. Прошу пройтися ботом й оновити шаблон. Дякую--DiMon2711 13:47, 27 травня 2019 (UTC)

Знову посилання у статтях про населені пункти Курганської області

Добрий день. Цього разу звертаюсь з тим же проханням - замінити одне посилання на інше. Від моменту попереднього звернення знайшов більш достовірне та інформативніше джерело. Тому прошу замінити посилання http://std.gmcrosstata.ru/webapi/jsf/login.xhtml на http://lingvarium.org/russia/settlem-database.shtml у всіх статтях Категорія:Курганська область. Дякую. --Вальдимар 13:18, 27 травня 2019 (UTC)

Категорія:Персоналії:СаарбрюкенКатегорія:Персоналії:Саарбрюккен

А також усі підкатегорії. Причина -- основна стаття носить назву Саарбрюккен, згідно зі словником--Unikalinho (обговорення) 07:19, 25 травня 2019 (UTC)

Стоп. Вимога нового правопису протилежна (одна к) — NickK (обг.) 13:14, 25 травня 2019 (UTC)
Так поки що чинний ще цей старий. Це по-перше. По-друге, Ваша заява потребує документального підтвердження. По-третє, в словнику зафіксована ця назва з двома "к"--Unikalinho (обговорення) 20:13, 25 травня 2019 (UTC)
@Unikalinho: Див. Вікіпедія:Кнайпа (мовна консультація)#Кабмін затвердив новий правопис. Там і лінки на зміни (зокрема, передачу ck через одне к), і обговорення про новий. Так, ще кілька днів чи тижнів буде формально чинним старий, але перенесення, які незабаром доведеться скасовувати, зараз мені видаються марною витратою енергії — NickK (обг.) 20:46, 26 травня 2019 (UTC)
Там чимало інформації, і мені проблематично знайти лінк, про який ідеться тут. Тож, я думаю, Вам, як автору твердження про те, що за новим Правописом має бути одне "к", є простіше (і логічніше) навести цей лінк тут. Конкретно про ось це правило--Unikalinho (обговорення) 06:18, 28 травня 2019 (UTC)
Новий правопис, див. пар 128, пункт 4 про буквосполучення ck.--Piramidion 12:47, 8 червня 2019 (UTC)
Н-да. Насправді це правило (у такому вигляді) є дивне, бо оте -ck в німецькій (принаймні) мові тлумачиться як подвоєне "k" (навіть при переносі воно графічно зображається як "kk"). І якщо перед приголосним оте "kk" справді може спрощуватися (у звучанні та, відповідно, в передачі на укр. мову) до одинарного "к", то перед голосною воно мало б залишатись подвоєним так само, як залишаються подвоєними звуки за пунктом 3 того ж параграфа. Тому... з одного боку, запит доведеться зняти, з другого боку, думаю, отакі випадки (де є в мові-оригіналі ck між голосними) треба буде обговорювати кожен зокрема...--Unikalinho (обговорення) 12:58, 9 червня 2019 (UTC)

Модуль:InfoboxImage:застарілий синтаксис зображень

Чи може, будь ласка, хтось пройтися цією категорією та прибрати обгортку [[Файл:…]] з карток? Наперед дякую. --Рассилон 17:16, 22 квітня 2019 (UTC)

@Рассилон: проблема в тому, що є випадки коли до файлу додають параметри (розмір наприклад) і тому, якщо забрати обгортку, то картка перестає читати параметри. Приклад: ред. № 24974532.--Andriy.v (обговорення) 07:01, 23 квітня 2019 (UTC)
@Andriy.v: Так, це проблема. І найбільше, гадаю, в тому, що параметр розміру не уніфікований: зустрічав як {{{розмір}}}, так і {{{size}}}, і ще кілька варіантів назв. А найгірше те, що не в усіх картках всі можливі варіанти передбачені в ланцюжку {{{розмір|{{{size|…}}}}}}. --Рассилон 07:22, 23 квітня 2019 (UTC)
ще є ширина і багато іншого) Але уніфікованим я вважаю якраз ланцюжок. --『  』 Обг. 07:20, 20 травня 2019 (UTC)

Категорія:Села Силістринської області

Потрібно перенести Категорія:Села Силістринської області до Категорія:Села Сілістринської області. Якщо можливо, населені пункти з цієї категорії з уточненням (Силістринська область) перейменувати з уточненням (Сілістринська область). --Олег (обговорення) 10:00, 22 квітня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 07:01, 23 квітня 2019 (UTC)

Вікриті проксі

Вітаю. Прошу когось із ботовласників написати бота для визначення та, у подальшому, блокування відкритих проксі. Такий бот є в рувікі, але я не пам'ятаю його імені (може, @AlexKozur: підкаже). Можна зв'язатися із його власником та попросити код, якщо буде потреба. Це дуже вадливо для вікіпедії, адже, наприклад, зараз із відкритого проксі вандалять ВП:ЗА. Буду вдячний!--DiMon2711 21:28, 18 квітня 2019 (UTC)

QBA-bot --『  』 Обг. 21:31, 18 квітня 2019 (UTC)
звернувся до ботовласника із проханням направити бота на укрвікі або створити окремого. будемо чекати--DiMon2711 21:52, 18 квітня 2019 (UTC)

Згідно з Правописом--Unikalinho (обговорення) 19:21, 12 січня 2019 (UTC)

як відрізнити родовий відмінок від місцевого, український правопис не підкаже!? фабула-вміст назв категорій не містить контексту. Наголосите Ви чи ні (повагу) на першій літері його назви (Правопису)... тьху... "у Росії", "у авіації", "у Європі", "у США".... родовий відмінок!!!... на все добре... правопис...--Avatar6 (обговорення) 18:19, 11 березня 2019 (UTC)

Категорія:Країни-учасники Другої світової війни

Потрібно коректно поперейменовувати всі підкатегорії, де назва країни закінчується на голосний, з "Країна у Другій світовій війні" на "Країна в Другій світовій війні", згідно з Правописом. Фактично перейменувати всі, крім Білорусі та СРСР (Білорусь може варто взагалі вилучити, але це інше питання)--Unikalinho (обговорення) 19:14, 12 січня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено. Кілька сторінок чомусь "пручалися", довелося вручну робити.--Rar (обговорення) 15:43, 11 березня 2019 (UTC)

Подвійні перенаправлення

Доброго дня! Чи могли б боти повиправляти подвійні ато й потрійні і далі перенаправлення?--DiMon2711 13:06, 5 грудня 2018 (UTC)

Не зайвим було б по ручках надавати іменовувачам і перейменовувачам, деяким. :-).--Avatar6 (обговорення) 17:08, 5 грудня 2018 (UTC)
Є якась службова категорія цих подвійних щоб не бігати всіма перенаправленнями?--Rar (обговорення) 13:59, 7 грудня 2018 (UTC)
@Rar: Special:DoubleRedirects. API також з нею працює, як я розумію.--Avatar6 (обговорення) 14:36, 7 грудня 2018 (UTC)
Тю, їх всього 2300, а я думав зі 100 тисяч ).--Rar (обговорення) 14:50, 7 грудня 2018 (UTC)
Я й сам хтів взятися, але бачу там тони неконсенсусних перенаправлень, які радше відкотити.. Це не стосується Вашої роботи, хоча вона також наповнила список.--Avatar6 (обговорення) 15:05, 7 грудня 2018 (UTC)
@Rar та Avatar6: мені здається, що краще буде створити окремого бота для цього. Бо укрвікі розвивається і таких переменовувачів як я ставатиме все більше і краще бути готовими. Та і подвійні перенаправлення будуть створюватися ще неодноразово і скоріш за все якщо не я, то хтось інший напише знову сюди запит, щоб їх поприбирати.--DiMon2711 20:28, 7 грудня 2018 (UTC)
Тут один з тих випадків коли краще не вигадувати велосипед і використовувати готового pywikibot (хоча я в більшості випадків прихильник саме писати з нуля). Це одна з двох задач, які можуть робити глобальні боти, на ряду з простановкою інтервікі, оскільки останнє замінено Вікіданими, то вочевидь і від цієї задачі більшість ботовласників, на яку запускали ботів «на півставки» відійшли. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 20:43, 7 грудня 2018 (UTC)
@Base: сталося те, про що я казав. Навіть зараз, нехай боти і вилучили більшу частину подвійних перенаправлень, але їх все-таки багато і залишилось. Якщо pywikibota можна увімкнути, щоб він прибирав їх завжди (при кожному переуменуванні якої-небудь статті), то зробіть це.--DiMon2711 14:17, 8 грудня 2018 (UTC)
Питання. Я не знаю, як зробити-тримати бота, який працює "перманентно", або ж "за розкладом", напр. проходить завдання кожен день о 21.00. Гадаю це якийсь piece of code, що розміщений на сервері toollabs? Ризикну мати гадку — можливо на toollabs вже є подібне, і достатньо лише увімкнути його роботу також в ukwiki?--Avatar6 (обговорення) 04:24, 9 грудня 2018 (UTC)
Avatar6, загалом, той самий код який запускається з комп'ютера локально можна покласти на Кузню інструментів (Wikimedia Toolforge, колишній Wikimedia Tool Labs) і налаштувати Crontab його запуску (вказується команда, яку треба виконати і час коли її треба виконати). Формат часу кронтабу легко навчитись розуміти з сервісом https://crontab.guru . Про Кузню інструментів найкраще почитати в документації: wikitech:Help:Toolforge, там досить добре описано все. Наприклад, мій бот, який оновлює {{NUMBEROFACTIVEUSERSAGGR}}, це файлик з цим вмістом, який називається з повним шляхом /data/project/basebot/public_html/numberofactiveusersaggr/index.php, і йому відповідає наступний кронтаб: 0 */6 * * * jstart -N updatenumberofactiveusersaggrukwiki -mem 500m php /data/project/basebot/public_html/numberofactiveusersaggr/index.php --塩基Base 02:50, 16 січня 2019 (UTC)

Категорія:Річки стариціКатегорія:Річки-стариці

--Albedo (обговорення) 22:03, 17 грудня 2018 (UTC)