!FEST
Ця стаття містить текст, що не відповідає енциклопедичному стилю. (квітень 2012) |
Тип | Публічна компанія |
---|---|
Організаційно-правова форма господарювання | публічна компанія |
Гасло | «Боротьба триває...» |
Засновано | 2007 |
Засновник(и) | Юрко Назарук, Андрій Худо, Дмитро Герасімов[1] |
Штаб-квартира | Україна, Львів |
Код ЄДРПОУ | 37741752 |
fest.lviv.ua | |
"Холдинг емоцій «!FEST» — мережа концептуальних авторських ресторанів та напрямків, заснована у Львові 2007 року трьома підприємцями: Андрієм Худо, Дмитром Герасімовим та Юрком Назаруком[2].
Поява багатьох ресторанів мережі викликала дискусії у суспільстві (зокрема, щодо «Мазох-café» та «Криївка».[3] Окрім власне ресторанного бізнесу, мережа також створила кілька атракцій. Так, наприклад, біля входу в «Мазох-café» встановили пам'ятник видатному львів'янину Леопольдові фон Захер-Мазоху.
Цей розділ потрібно повністю переписати відповідно до стандартів якості Вікіпедії. Причина — недоладний список. |
- Криївка. Перший заклад мережі «!ФЕСТ».
- Дім Легенд (до 2019 року[4])
- Мазох-café
- Біля Діани
- Гасова лямпа. Заклад присвячений винайденню гасової лампи в 1853 році саме у Львові. У ресторані знаходяться експонати близько 200 гасових ламп, а також копія оригіналу найпершого винаходу.
- Старенький трамвай. Знаходиться у вагоні, точній копії вагонів львівського трамвая 1913 року.
- Під Золотою Розою. Розташований на вулиці Староєврейській неподалік місця, де до 1942 року стояла синагога Золота Роза, у центральній частині Львова.
- «Дуже висока кухня»[5] Замовлення приймають безпосередньо кухарі. Гості обирають страву, не з меню, а поспілкувавшись з кухарем. Ресторан працює на стриху Венеційської кам'яниці на площі Ринок з грудня 2018-го року.[6] В ресторані грає музика з вінілів через рупорну акустику, яку зробили та розробили львівські майстри Андрій та Леонід Фляки.[6]
- «Антикризова кнайпа» (закрита у 2008 році)
- «Лівий Берег. Кнайпа-музей» Львівської опери (закритий у 2019 році)[7] Перетворено на коктейль-бар Opera Underground[8] з концептуальними коктейлями в унікальній подачі (є навіть VR-коктейль).
- «Найдорожча ресторація Галичини». Відтворює атмосферу осередку обраних, масонської ложі. За автентичними традиціями, увесь персонал закладу — чоловіки. Найдорожча ресторація Галичини — це закрита для стороннього ока кнайпа. Найдорожча ресторація Галичини — це напівтемрява залів та таємні товариства. Найдорожча ресторація Галичини — це найбільші ціни Львова. А також масонська символіка, таємні символи, свічки та неймовірна вишуканість високого товариства.
- «Львівська майстерня шоколаду». Виробляє шоколадні вироби ручної роботи з бельгійського шоколаду. Асортимент налічує 42 види цукерок, з них 16 видів трюфелів зі різними смаками, цукерки з марципаном, кремові начинки і горішки в шоколаді. В майстерні у Львові діє маленька кав'ярня, де можна скуштувати гарячого шоколаду і кави. На першому поверсі можна через скло спостерігати за процесом виробництва.[9]. Єдиний із закладів !ФЕСТу, який працює також поза межами Львова, зокрема в Івано-Франківську, Житомирі, Ужгороді, Харкові (дві майстерні), Києві (дві майстерні), Чернігові,[10] Одесі та у Кракові.[11]. 17 грудня 2015 року, після відмови приймати російські рублі від т. зв. «мера» Донецька, закрилася «Львівська майстерня шоколаду».[12], яка знаходилася у центрі Донецька, за Драматичним театром, по бульвару Пушкіна, 16.[13] Як розповів один із засновників холдингу Андрій Худо: «існування Майстерні шоколаду в період російської окупації в Донецьку — це готовий сюжет для гарного голлівудського фільму».[14]. В київському закладі проводить свої заходи, зокрема «Посиденьки на Запусти» Молодіжний клуб Львівського товариства в Києві.[15]
- Львівська копальня кави
- «Зеник-Митник. Пиво з дерунами»
- Сендвіч-бар «Вар'яти» у форматі бістро.
- Перша Львівська Грильова Ресторація М'яса та Справедливости. Розташована у дворі бернардинського монастиря. 2011 року після низки судів виконавча служба демонтувала літній майданчик ресторану, як незаконний.[16]
- Театр пива «ПРАВДА»
- Реберня — ресторан відомий своїм монопродуктом, свинячими ребрами, які за концепцією їдять руками, без приборів. Перша Реберня — Реберня Під Арсеналом — відкрилась у Львові на вулиці Підвальній, у центрі міста, у травні 2016 року.Знаходиться на вулиці Підвальній, 5.[17]
- П'яна Вишня
- Львівські пляцки. Перша міська пекарня сирників та штруделів.
- Кафе-пекарня «Пошта на Друкарській». Зали кафе оздоблені колекцією старих листівок у кількості близько чотирьох тисяч. Для декору всюди розставлені раритетні телефонні апарати, старовинні поштові ваги. Відвідувачі можуть власноруч виготовити листівку й відправити авторський твір вказаному адресатові. У кафе відкрита кухня — за склом гості можуть спостерігати процес приготування страв. У меню фірмові пироги з різними начинками: фрукти, ягоди, сири, лосось, м'ясо. Серед напоїв є крафтове пиво, глінтвейн, різні сорти кави та домашні наливки.[18]
- Кнайпа «Пструг, хліб та вино». Відкрито 2012 року. Як і більшість закладів у Львові, має свою особливу історію. Згідно з нею це помешкання колишніх мешканців ратуші, яка завалилася 1826 року через тріщину внаслідок будівельних маніпуляцій. Руїни поховали під собою двох жовнірів, п'ятьох робітників та сурмача. З того часу сім'я сурмачів покинула вежу ратуші назавжди та оселилась поруч із помешканням львівського дзигармайстра в жидівській дільниці. Тут близько до ратуші та й безпечніше. Заробітки муніципальних працівників невеликі, тому довелось у вільний час зайнятись тим, що найкраще вміли робити. Дзигармайстер добре знається на вині та випікає найсмачніший у місті хліб. А сурмач з родиною готує в печі найсмачнішу карпатську форель, по-гуцульськи пструг.[19][20]
- Артцентр «Дзига»[21]
Холдинг має власну доставку з закладів мережі. Сервіс !FEST Доставка у Львові виник на запит ринку та бажання гостей закладу — поїсти улюблених страв вдома. Відтак в карантинних умовах Доставка почала привозити улюблені ребра та палянички з Реберні, а згодом — розширила асортимент іншими закладами, які користуються популярністю. Зокрема, жителі та гості Львова можуть замовити ребра з Реберні, бургери та пиво з Правди, шашлик з Першої львівської грильової ресторації м'яса та справедливості, сніданок з Дзиґи, рибу з Пструга, найліпшу вишневу настоянку П'яної Вишні та тортик з Grand Cafe Leopolis. Окрім цього, сервіс доставить вам напівфабрикати від ЇЖ та брендовані товари вищезазначених закладів.
-
«Дім легенд»
-
Кафе «Пошта на Друкарській»
-
Артцентр «Дзига» -
Інтер’єр закладу «Дзига»
-
Львівська майстерня шоколаду у Львові
-
Львівська майстерня шоколаду в Чернігові на проспекті Миру 45
-
Львівська майстерня шоколаду в Миколаєві -
Інтер'єр Найдорожчої ресторації Галичини -
Інтер'єр Найдорожчої ресторації Галичини -
Інтер'єр ресторану «Дуже висока кухня» -
Кнайпа «Пструг, хліб та вино» -
Пекарня «Львівські пляцки»
Цей розділ не містить посилань на джерела. |
«Авіація Галичини» (Aviatsiya Halychyny) — бренд одягу, натхненний новою українською армією. Бренд створено 2014 року, тоді це була невелика мануфактура в центрі Львова. Першими виробами на початку 2015 року, були поло про підрозділи української авіації з передбаченою нумерацією різних серій: Аеропорт Львів, Аеростат, 12 бригада (Змієборець), 114 бригада (Івано-Франківськ), 16 бригада (Бджола), Серафим, 7 бригада (Петро Франко), Мольфар.
Ідеологія такого брендування і оформлення полягала в створенні одягу про Україну, про цінності, про українську авіацію як частину нової української армії. Згодом стартап виріс у компанію з кількома цехами та різними лінійками одягу: дорослий, дитячий, зовнішній, мультифункціональний одяг.
Від початку створення автори вклали у бренд мотивацію — зробити «нову вишиванку»: тобто, надати одягу сучасної української ідентичності; відшити речі, які хочеться одягати і носити, і які говорять про відповідну систему цінностей. Одні з перших брендових поло створили Юрко Назарук, Данило Петрушенко (концепція), Христина Назарук (проектний менеджмент), Уляна Барабаш (дизайн одягу), Михайло Гірняк (графічний дизайн).
- ↑ Юрій Назарук, Андрій Худо, Дмитро Герасимов: Холдинг емоцій [Архівовано 27 травня 2013 у Wayback Machine.] — Криївка.
- ↑ Про нас. www.fest.lviv.ua. Архів оригіналу за 29 жовтня 2018. Процитовано 24 квітня 2019.
- ↑ Zaxid.net. Ale lakhn makhn fun mir shpas …. ZAXID.NET (укр.). Архів оригіналу за 24 серпня 2021. Процитовано 24 серпня 2021.
- ↑ У Львові закрили ресторан «Дім Легенд» [Архівовано 14 квітня 2019 у Wayback Machine.] // LVIV.COM
- ↑ Дуже висока кухня. www.fest.lviv.ua. Архів оригіналу за 24 квітня 2019. Процитовано 24 квітня 2019.
- ↑ а б Як у Львові працює ресторан без меню. Фоторепортаж. tvoemisto.tv. Архів оригіналу за 24 квітня 2019. Процитовано 24 квітня 2019.
- ↑ Ресторан «Лівий берег» у підвалі Львівської опери закрили. The Village Україна. 28 січня 2019. Архів оригіналу за 24 квітня 2019. Процитовано 24 квітня 2019.
- ↑ Відкриваємо перший в нашій мережі коктейль-бар Opera Underground. www.fest.lviv.ua. Архів оригіналу за 24 квітня 2019. Процитовано 24 квітня 2019.
- ↑ Архівована копія. Архів оригіналу за 15 липня 2009. Процитовано 12 липня 2009.
{{cite web}}
: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання) - ↑ Львівська майстерня шоколаду [Архівовано 7 квітня 2018 у Wayback Machine.], Доставка МістерАМ
- ↑ Дипломатична хроніка. 20 квітня 2012. Архів оригіналу за 22 грудня 2012. Процитовано 22 грудня 2012.
- ↑ «Львівська майстерня шоколаду» зачинилась у Донецьку [Архівовано 22 грудня 2015 у Wayback Machine.] // Галина Терещук, radiosvoboda.org, 18.12.2015
- ↑ Львовская мастерская шоколада [Архівовано 22 грудня 2015 у Wayback Machine.] // Кафе Донецка. Отзывы, фотографии, меню
- ↑ У «Львівській майстерні шоколаду» розповіли, як вели бізнес в окупованому Донецьку [Архівовано 22 грудня 2015 у Wayback Machine.] // dn.depo.ua, 17 грудня 2015, 21:26
- ↑ Молодіжний клуб запрошує на «Забаву на Запусти»[недоступне посилання]
- ↑ «!Фест» — демонтаж // Львівська пошта. — 4 жовтня 2011. — № 112 (1144). — С. 4.
- ↑ Топ-5 нових гастро-закладів у Львові, які варто відвідати: секретний бар та ресторан, де смажать найсмачніші реберця [Архівовано 31 серпня 2018 у Wayback Machine.] // m-ukraine.com
- ↑ Кафе Пошта на Друкарській в Львові вул. Друкарська 3 [Архівовано 31 серпня 2018 у Wayback Machine.] // Tomato.ua
- ↑ Ресторан «Пструг, хліб та вино» — Львів — вул. Братів Рогатинців, 49 [Архівовано 1 вересня 2018 у Wayback Machine.] // lviv.virtual.ua
- ↑ Пструг, хліб та вино [Архівовано 1 вересня 2018 у Wayback Machine.] // fest.lviv.ua
- ↑ Артцентр «Дзига» [Архівовано 23 вересня 2020 у Wayback Machine.] // fest.lviv.ua
- Програма лояльності «Локаль» [Архівовано 28 серпня 2009 у Wayback Machine.]
- Офіційний сайт Холдингу емоцій «!ФЕСТ» [Архівовано 22 січня 2012 у Wayback Machine.]
- Офіційний сайт театру пива «ПРАВДА» [Архівовано 1 вересня 2018 у Wayback Machine.]
- Офіційний сайт Львівської майстерні шоколаду [Архівовано 31 серпня 2018 у Wayback Machine.]
- Міська пекарня сирників та штруделів «Львівські пляцки» [Архівовано 1 вересня 2018 у Wayback Machine.]
- Андрей Худо. Холдинг эмоций !FEST. Зе Интервьюер Business на YouTube
- Юрий Назарук и Андрей Худо. Про рестораны Львова, холдинг !FEST и продажу эмоций / Big Money #53 на YouTube
- !FEST у соцмережі «Facebook»
- Офіційний сайт проекту Авіація Галичини [Архівовано 7 березня 2021 у Wayback Machine.]