Podziękowanie - Agnes Wabnitz

edytuj

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Jamnik z Tarnowa Napisz coś 06:20, 17 kwi 2024 (CEST)Odpowiedz

Podziękowanie - Gertrude Guillaume-Schack

edytuj

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Jamnik z Tarnowa Napisz coś 06:30, 23 kwi 2024 (CEST)Odpowiedz

Gwiazdka za (Nie)znane Kobiety Wikipedii 2024

edytuj
 
Gwiazdka za (Nie)znane Kobiety Wikipedii 2024

Bardzo miło nam znów widzieć Twoje edycje w konkursie (Nie)znane Kobiety Wikipedii To dzięki Tobie obecne i przyszłe pokolenia będą miały dostęp do różnorodnej i równościowej wiedzy w Wikipedii. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów w przyszłym roku. Przyjmij tę Gwiazdkę na pamiątkę udziału w tegorocznej edycji!

Damian Kujawa (WMPL) (dyskusja) 11:27, 23 kwi 2024 (CEST)Odpowiedz

Artykuł Sobór św. Aleksandra Newskiego w Warszawie został zgłoszony do wyróżnienia

edytuj

Pozdrawiam, Rhodesian05 (Zostaw wiadomość!✉︎) 11:59, 2 cze 2024 (CEST)Odpowiedz

Zauważyłem, że bardzo rozbudowałaś dane hasło, dlatego Ciebie wpisałem do głównych autorów ;) Rhodesian05 (Zostaw wiadomość!✉︎) 12:01, 2 cze 2024 (CEST)Odpowiedz

Projekt wsparcia administratorów WMPL – zaproszenie

edytuj

Cześć! Piszę do Ciebie, bo jesteś jednym z administratorów Wikipedii, a stowarzyszenie Wikimedia Polska podejmuje starania na rzecz wsparcia tego grona użytkowników. Dlatego chciałbym zaprosić Cię na spotkanie rozpoczynające Projekt admiński WMPL, które odbędzie się 22 lipca o 20:00 i potrwa godzinę. W ramach projektu odbędzie się kilka zdalnych warsztatów oraz jesienny stacjonarny Camp Admiński.

Wspomniane spotkanie posłuży jako przestrzeń do przedstawienia Wam planów na najbliższy czas, związanych ze wspieraniem administratorów i administratorek, ale również będzie miejscem, gdzie można opowiedzieć o swoich potrzebach bądź pomysłach na to, jak efektywnie pomagać administratorom.

Bieżące informacje o projekcie będą się pojawiały na admin-wiki. Tam też znajdzie się link, pozwalający na dołączenie do spotkania. Zachęcam do śledzenia tamtej strony, a także do proponowania na niej swoich pomysłów na aktywności i spotkania z ekspertami, które Wam się mogą przydać.

Przy okazji, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś, zachęcam do założenia konta na wiki administratorów. Jest to prywatna wiki, gdzie administratorzy i administratorki mogą się konsultować przed podjęciem decyzji, a także przechowywać materiały, które z różnych przyczyn nie powinny być dostępne publicznie w Wikipedii. Reaktywowana została również lista dyskusyjna administratorów – na nią również można się zapisywać.

Pozdrawiam i do zobaczenia,
koordynator projektu admińskiego
Msz2001 (dyskusja) 20:24, 13 lip 2024 (CEST)Odpowiedz