Перейти до вмісту

Міжнародний гуманітарний університет

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Міжнаро́дний гуманіта́рний університе́т — недержавний вищий навчальний заклад з колективною формою власності, заснований 20 серпня 2002 року на підставах положень національної програми «Освіта», принципів Концепції розвитку гуманітарної освіти в Україні та вимог чинного законодавства.

Перший набір у 2003 році становив лише 100 вступників. Зараз на чотирьох факультетах та двох інститутах університету навчається понад 3520 студентів. Вони засвоюють програми підготовки фахівців за 17 спеціальностями.

Керівництво

Ректором є доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України Крижановський Анатолій Федорович[1].

Структура та матеріально-технічна база

У складі університету функціонують такі інститути, факультети та коледжі:

  1. Інститут національного та міжнародного права
  2. Одеський медичний інститут
  3. Факультет лінгвістики та перекладу
  4. Факультет економіки та менеджменту
  5. Економіко-правовий коледж

В університеті діють аспірантура, докторантура та спеціалізовані вчені ради із захисту дисертацій.

Спеціалізована вчена рада К 41.136.01 має право прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», 12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право» та 12.00.09 «Кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» строком до липня 2019 року[2].

Також в університеті функціонують культурний центр, кіноклуб. На черзі будівництво 24-поверхового гуртожитка, конференцзалу, спортивного центру, студентського кафе та найсучаснішого приміщення бібліотеки.

Наукова діяльність

Наукові журнали: Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету: серія «Юриспруденція», «Історія», «Філософія» включені до переліку наукових фахових видань України[3]. «Альманах міжнародного права» (International Law Almanac) також включено до переліку наукових фахових видань України та проіндексовано у наукометричній базі Index Copernicus[4].

Персоналії

Примітки

  1. Інформація про А. Ф. Крижановського на ЕСУ
  2. Наказ МОН України від 11.07.2016 № 820 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 1 липня 2016 року»
  3. Перелік наукових фахових видань України
  4. International Law Almanac at Index Copernicus
  5. Декларація. Бабін Борис Володимирович
  6. Професорсько-викладацький склад кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства
  7. КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 605-р Про призначення Бабіна Б. В. Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини
  8. КАБМІН ЗВІЛЬНИВ УПОВНОВАЖЕНОГО У СПРАВАХ В ЄСПЛ
  9. Донецький юридичний інститут МВС України: 55 років на теренах освіти і науки
  10. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 220/2017 Про призначення Б.Бабіна Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим

Джерела

  1. Сайт Міжнародного гуманітарного університету [неавторитетне джерело]