Dyskusja wikipedysty:GrenadeF1
Hi!
[edytuj kod]Hello GrenadeF1, and welcome to Polish Wikipedia, the free encyclopedia. Thank you for logging in and for your contributions. I hope you like the place and you are going to stay. Our native language is Polish. If you feel you are stuck and need help, you can find answers asking any administrator or experienced Wikipedian (please note that in Polish Wikipedia there is a tradition of posting answers on the discussion page of the user we are talking to, except open discussions: such as votings, article talks or cafeteria).
You can also add this help template: {{pomocy|your problem here}} to your user page, and your questions are going to be answered shortly. Here are a few good links for newcomers:
- Babel Tower which allows you to find (also by a category) Wikipedians speaking foreign languages
- Cafeteria for our foreign guests is a place to discuss any issues in other languages (English preferred)
- Preferences allows you to manage your account (e.g. you can change your skin, or interface language)
- Help page (in Polish).
Remember: in pl.wikipedia.org we trust only GFDL, CC and PD graphic licenses, which means we do not accept any fair use content (including screenshots).
Once again welcome to Polish Wikipedia, and don't forget to tell us about yourself. Greeting from Berlin.--J.Dygas (dyskusja) 00:27, 5 lis 2012 (CET)
Dziękujemy za wkład w zasoby Wikipedii. Staraj się dokonywać wielu zmian w ramach jednej edycji i zapisz dopiero ostateczną wersję artykułu. Ułatwi to przeglądanie zmian i mniej obciąży serwery. Aby monitorować stan edycji przed zapisaniem używaj opcji podglądu zmian. ZnakiBezSpacji (dyskusja) 16:54, 4 lut 2013 (CET)
Prośba o źródła w artykule Komunistyczna Partia Turcji / Marksistowsko-Leninowska
[edytuj kod]Dziękujemy za napisanie artykułu Komunistyczna Partia Turcji / Marksistowsko-Leninowska. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.
(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)
Prośba o źródła w artykule Protesty w Turcji (2013)
[edytuj kod]Dziękujemy za napisanie artykułu Protesty w Turcji (2013). Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.
(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą The boss (dyskusja).)
podpis
[edytuj kod]Witaj. Poniżej zamieszczam kilka informacji o podpisywaniu się i prowadzeniu dyskusji:
- Na stronach dyskusji, w głosowaniach podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – możesz w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok, po prawej). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Podpis może zostać zmieniony w preferencjach, ale powinien zawierać Twój nick.
- Nie podpisujemy się w artykułach – Twój wkład pozostanie widoczny w jego historii (kliknij zakładkę historia i autorzy).
- Na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem „Masz nowe wiadomości”, tak jak Ty przed chwilą. W przeciwnym razie Twoja odpowiedź może pozostać niezauważona.Mpn (dyskusja) 21:06, 29 paź 2013 (CET)