Przejdź do zawartości

Dyskusja wikipedysty:Arrowsmaster

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Pierwsze kroki
Zasady i zalecenia
Przyłącz się do nas

Koniecznie odwiedź nasz portal wikipedystów, aby dowiedzieć się jak współpracujemy.

W wolnej chwili przeczytaj na czym polega administrowanie projektem, a gdy wolnego czasu będziesz mieć nieco więcej, przyłącz się do kooperacji

Wstawianie podpisu

Jeszcze jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek.

A poza tym śmiało edytuj strony!


--Szczepan talk 00:07, 6 paź 2007 (CEST)[odpowiedz]

Witaj serdecznie!

Chciałbym Cię uprzejmie zaprosić do czynnego uczestnictwa w WikiProjekcie:Chemia:

Uczestniczenie w projekcie polega na poprawianiu, drobnych zmianach lub poprawie błędów albo też tworzenie nowych stron. Dalszymi krokami są:

  1. Dopisanie się do tabelki "Uczestnicy" na stronie Wikiprojekt Chemia

I to by było na tyle :) Praca nie musi być regularna, w wolnych chwilach w miarę możliwości :) Ponieważ potrzeba nam specjalistów dlatego wysłałem zaproszenie i myślę, że utworzysz też wiele nowych haseł. W razie pytań lub wątpliwości, śmiało zadawaj pytania na stronie dyskusji któregokolwiek wikichemika lub dowolnego wikipedysty. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów Stepa @dyskusja.pl 23:28, 7 paź 2007 (CEST)[odpowiedz]

Opieka

[edytuj kod]
Potrzebujesz porady?

Twoim edycjom przygląda się Wikipedysta:Karol007.

Jeżeli nie masz nic przeciwko, bardzo chętnie będę obserwować Twoje edycje w Wikipedii - zawsze możesz zwrócić się do mnie o pomoc.

artykuł łatwy do poprawy, do tego brak uzasadnienia {{ek}}a. Jeśli wstawiasz EK to napisz dlaczego, zwłaszcza w takim artykule jak ten, który nie jest, moim zdaniem oczywisty do skasowania. A najlepiej porpwa te drobiazgi lub przynajmniej wstaw {{dopracować}} masti <dyskusja> 21:57, 28 paź 2007 (CET)[odpowiedz]

Można wiedzieć skąd taka edycja. Dlaczego uważałeś ze ten tekst należy usunąć bo sie nie nadaje do niczego ? PMG (dyskusja) 21:26, 31 paź 2007 (CET)[odpowiedz]

grafiki

[edytuj kod]

OK, mała uwaga, rysuj grafiki których brakuje z naszej kategorii związków bez grafik (wiesz na IRC'u i gg Ci to tłukłem:-) a w drugiej kolejności poprawiaj te które są słabej jakości, poza tym wstawiaj grafiki na samą górę okna edycji (tuż pod szablonem "bez infoboxu") a nie po kropce ostatniego zdania. Trochę się czepiam ale sam o to prosiłeś:) Karol007dyskusja 01:16, 2 lis 2007 (CET)[odpowiedz]

Stara Komsty

[edytuj kod]

Hej, jeden ek na hasło starczy, nie ma potrzeby wstawiać dwóch szablonów ek :)--Piotr967 16:22, 2 lis 2007 (CET)[odpowiedz]

Edycje

[edytuj kod]

Hej! Ładnie wygląda Twoja lista edycji. Edytuj do bólu! --Zigory 17:17, 12 lis 2007 (CET)[odpowiedz]

Hej. Widzę, ża masz umiejętności tworzenia grafik wektorowych. W ramach wikiprojektu Grafiki wektorowe utworzyliśmy mniejszy projekt Ikonki dla stworzenia spójnych wikipediowych/wikimediowych ikonek, które byłyby używane w portalach, na stronach meta czy pomocy. Obecnie jest tak, że zapożyczamy różne ikonki (np. ze stajni Nuvola czy Crystal), ale zazwyczaj brakuje takich, które dobrze by pasowały do danego problemu w Wikipedii. Na razie jesteśmy na etapie ustalania jakiegoś spójnego ukladu ikongraficznego Wikipedii :) ale z czasem bedzie potrzeba rąk do pacy przy ich tworzeniu. Proszę dopisz się do projektu, albo przynajmniej dodaj stronę do obserwowanych. Na święta już nie zdążymy ;) ale może do stycznia wejdziemy w fazę testowania prototypów. Przykuta (dyskusja) 11:20, 22 gru 2008 (CET)[odpowiedz]

Odp:Arrowsmaster

[edytuj kod]
Odp:Arrowsmaster
Uprawnienia przyznane. Miłych edycji. duch Qblika seansik? 09:30, 10 sty 2009 (CET)[odpowiedz]

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!

[edytuj kod]


Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora — takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Na stronie specjalnej zdezaktualizowane przejrzane strony znajduje się lista artykułów oczekujących na ponowne przejrzenie. Zaglądaj tam, jeśli tylko masz czas.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Oznacz wersję”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz odkliknąć "fajkę" z kwadracika, dopisać ewentualny komentarz i kliknąć „Oznacz wersję”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Witaj! Twoja grafika przedstawia w rzeczywistości (-)-pseudoefedrynę i została przeniesiona pod nową nazwę ("(-)-Pseudoefedryna.svg"), a jej opis odpowiednio zmodyfikowany. Pozdrawiam, Michał Ski (dyskusja) 14:52, 23 paź 2009 (CEST)[odpowiedz]

Witaj,

chciałbym prosić Cię o poprawienie tego pliku. Porównaj proszę swój obrazek, z tym wzorem: ClC6H4NHCOOCH2C≡CCH2Cl - brakuje pogrubionej części.

Pozdrawiam Wostr (dyskusja) 04:21, 4 kwi 2010 (CEST)[odpowiedz]

Prośba o źródła w artykule Równanie różniczkowe niejednorodne

[edytuj kod]

Dziękujemy za napisanie artykułu Równanie różniczkowe niejednorodne. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Dawid12373 (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Układ nadokreślony

[edytuj kod]

Dziękujemy za napisanie artykułu Układ nadokreślony. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Dawid12373 (dyskusja).)

Rekord Guinnessa może być nasz! Dołącz do uczestników wyjątkowego edytonu!

[edytuj kod]

Dzień dobry!

Zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do wyjątkowego uczczenia 22 urodzin Polskiej Wikipedii! 26 września rozpocznie się w Warszawie 100-godzinny edyton, którego celem jest pobicie rekordu Guinnessa w długości edytowania. Na stronie Wikipedia:Rekord Guinnessa 2023 przedstawiliśmy szczegóły wydarzenia. Jeśli masz ochotę dołączyć, choćby na kilka godzin, to świetnie! Teraz zbieramy deklaracje TUTAJ.

Zapewniamy nocleg, wyżywienie, dyplom uczestnictwa oraz upominki, możemy również pomóc w organizacji podróży. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące organizacji tego wydarzenia, chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja, 20:56, 21 sie 2023 (CEST)[odpowiedz]

Przypominamy: zagłosuj w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation 2024

[edytuj kod]

Otrzymujesz niniejszą wiadomość, gdyż masz prawo głosować w wyborach do Rady Powierniczej WMF w tym roku. Wybory trwają do 23:59 we wtorek 17 września 2024.

Wikimedia Foundation (WMF) odpowiada za projekty, takie jak Wikipedia, zaś na jej czele stoi Rada Powiernicza. Jest to ciało decyzyjne WMF złożone z 12 wolontariuszy. Więcej o Radzie przeczytać możesz tutaj.

W tym roku, społeczności ruchu Wikimedia wybierają czterech swoich przedstawicieli w Radzie. O miejsca w Radzie ubiega się 12 kandydatów z całego świata, 3 z nich ubiega się o reelekcję. Więcej o kandydatach przeczytać możesz pod tym adresem. Dostępne są również „przewodniki” napisane przez członków społeczności.

Do głosowania uprawnionych jest prawie 120 tysięcy użytkowników, w tym Ty! Głosowanie potrwa do godziny 23:59 (UTC), 17 września 2024. Zagłosuj przez link na meta.

Jeśli już zagłosowałeś, dziękujemy i prosimy o zignorowanie tej wiadomości. Można głosować raz, niezależnie od liczby posiadanych kont.

Więcej informacjiOddaj swój głos w wyborach!

komunikat wysłany przez Msz2001 (dyskusja) 11:47, 15 wrz 2024 (CEST)[odpowiedz]

Witaj! Mam przyjemność zaprosić Cię do uczestnictwa w Wikiprojekcie:Radio, celem którego jest tworzenie, poprawianie i rozbudowywanie artykułów związanych z tematyką radiową, w tym radiotechniką, radiofonią i krótkofalarstwem. Jeśli uznasz, że chcesz brać w nim udział, zapisz się na listę uczestników oraz wstaw na swojej stronie szablon: {{user projekt radio}}.

Pozdrawiam,

Chrumps 19:39, 1 paź 2024 (CEST)[odpowiedz]