Asteia
Appearance
Paghimo ni bot Lsjbot. |
Asteia | |
Siyentipikinhong Pagklasipikar | |
Kaginharian: | Animalia |
Ka-ulo: | Arthropoda |
Kasipak-ulo: | Hexapoda |
Kahutong: | Insecta |
Kahanay: | Diptera |
Kabanay: | Asteiidae |
Kahenera: | Asteia |
Espesye: | ' |
Siyentipikinhong Ngalan | |
Asteia |
Kahenera sa mga langaw ang Asteia.[1] Ang Asteia sakop sa kabanay nga Asteiidae.[1]
Matang nga nahiubos[1]
[usba | usba ang wikitext]- Asteia aberrans
- Asteia acrosticalis
- Asteia afghanica
- Asteia albovaria
- Asteia algeriensis
- Asteia amoena
- Asteia angustipennis
- Asteia antennata
- Asteia apicalis
- Asteia arabica
- Asteia argentinica
- Asteia atriceps
- Asteia atrifacies
- Asteia australis
- Asteia beata
- Asteia caesia
- Asteia concinna
- Asteia crassifacies
- Asteia crassinervis
- Asteia curvinervis
- Asteia decepta
- Asteia dimorpha
- Asteia elegantula
- Asteia expansa
- Asteia fasciata
- Asteia floricola
- Asteia gemina
- Asteia hawaiiensis
- Asteia ibizana
- Asteia inanis
- Asteia indica
- Asteia kraussi
- Asteia lambi
- Asteia levis
- Asteia lineifacies
- Asteia longipennis
- Asteia longistylus
- Asteia lunaris
- Asteia mahunkai
- Asteia marquesana
- Asteia mauiensis
- Asteia megalophthalma
- Asteia minor
- Asteia molokaiensis
- Asteia montgomeryi
- Asteia multipunctata
- Asteia nigerrima
- Asteia nigriceps
- Asteia nigrigena
- Asteia nigripes
- Asteia nigrithorax
- Asteia nigrohalterata
- Asteia nigroscutellata
- Asteia nitida
- Asteia nudiseta
- Asteia palikuensis
- Asteia plaumanni
- Asteia pusillima
- Asteia ramusculata
- Asteia regalis
- Asteia sabroskyi
- Asteia semilunata
- Asteia sexsetosa
- Asteia societas
- Asteia spinosa
- Asteia striatifrons
- Asteia tarsalis
- Asteia tonnoiri
- Asteia tunisica
- Asteia vanharteni
- Asteia vietnamensis
Ang mga gi basihan niini
[usba | usba ang wikitext]- ↑ 1.0 1.1 1.2 Roskov Y., Kunze T., Orrell T., Abucay L., Paglinawan L., Culham A., Bailly N., Kirk P., Bourgoin T., Baillargeon G., Decock W., De Wever A., Didžiulis V. (ed) (2019). "Species 2000 & ITIS Catalogue of Life: 2019 Annual Checklist". Species 2000: Naturalis, Leiden, the Netherlands. ISSN 2405-884X. TaxonID: 54807180. Retrieved 2019-11-11.
{{cite web}}
:|author=
has generic name (help)CS1 maint: multiple names: authors list (link)