День відкритих дверей Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

Дата: 09 квітня 2025 року
Час: 12:00-15:00
Реєстрація за покликанням
Місце проведення: вул. Левка Лук’яненка, 13-Б
Контактна особа: Центр комунікацій та інформаційної політики, (044) 485-21-34, [email protected]
Шановні майбутні вступники!
Запрошуємо вас на День відкритих дверей Київського столичного університету імені Бориса Грінченка 09 квітня 2025 року.
На вас чекатимуть:
- презентація Університету Грінченка;
- знайомство з особливостями та перспективами навчання в одному з найкращих університетів Києва;
- інформація про спеціальності й освітні програми;
- консультації щодо вступу;
- концертна програма та розіграші призів.
Приходьте та відчуйте атмосферу студентського життя. До зустрічі!
Підвищення кваліфікації медичних сестер закладів освіти

З 21 квітня по 15 травня 2025 року Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка проводитиме навчання для медичних та дієтичних сестер закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти.
Психолого-педагогічний курс розрахований на 150 навчальних годин.
Навчання відбуватиметься за очно-дистанційною формою: засобами ZOOM та Google Meet. Розклад занять та покликання на настановні заняття будуть надіслані на електронні пошти зареєстрованих слухачів за 2 дні до початку навчання.
Слухачі вищезазначених курсів отримають свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації медичних працівників за психолого-педагогічною складовою.
Будь ласка, під час реєстрації уважно перевіряйте правильність написання адрес електронної пошти. Через помилки в адресі, ви не отримаєте листа із підтвердженням та покликанням на онлайн-навчання.
Довідки за телефоном: +38 (097) 294-08-73 – навчальний відділ Інституту
Онлайн-семінари, майстер-класи та тренінги у квітні

Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка пропонує керівникам та педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти дистанційну онлайн-програму «Безперервна підтримка професійної діяльності педагога». Актуальні щотижневі вебінари на проблеми, які потребують термінового вирішення.
Всі учасники отримають сертифікат на 3 год. (0.1 ECTS).
Сертифікати можна завантажити в розділі «Сертифікати учасників онлайн-заходів Інституту».
Графік заходів та посилання на приєднання у квітні…
Програма психоемоційного відновлення для керівників установ та закладів освіти «Будьмо здорові!»

Відновлення та підтримка психологічних ресурсів людини, яка живе в умовах війни та взаємодіє в системі «людина»-«людина», є необхідною умовою для подолання станів утоми, апатії, дратівливості, депресії…
Усіх управлінців установ та закладів освіти, які хочуть відновитися, творчо надихнутися, отримати позитивний емоційний заряд, щоб вести за собою інших, запрошуємо долучитися до тренінгів, майстер-класів, практико-реабілітаційних занять Програми, які відбудуться протягом весняних канікул 24, 25 та 27 березня 2025 року.
Відновити власне психічне здоров’я ви зможете у творчо-оздоровчих практиках, організованих Департаментом освіти і науки м. Києва та Інститутом післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
Очні фахові курси під час весняних канікул

Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка під час весняних канікул з 24 по 30 березня 2025 року пропонує очні програми професійного розвитку для педагогічних працівників та керівників закладів освіти м. Києва.
Педагоги зможуть ознайомитися з особливостями впровадження НУШ для базової середньої освіти на прикладі 7-9 класів, типовими освітніми програмами та базовими навчальними планами, опанувати сучасні методи навчання та оцінювання в НУШ, а також отримати корисні методичні рекомендації.
Учасники отримають сертифікати (для слухачів, які не опанують програму фахового курсу (30 годин) або модуля (10 годин), сертифікати не передбачено).
Дати, час та адреси проведення занять зазначені в реєстрації.
Довідки за тел.: +38 (097) 294-08-73 – Навчальний відділ.
Навчання вчителів, які працюватимуть у 5-6 та 7 класах НУШ

Протягом травня-грудня 2024 року Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка проводить навчання педагогів, які будуть працювати в 5-7-х класах 2024/2025 н. р. та навчатимуться за новим Державним стандартом базової середньої освіти (НУШ).
Навчання розраховане на 30 годин (1 кред. ЄКТС) та складається з 6 занять у онлайн-форматі (вебінари) або 3 дні очно на базі Інституту.
Додатково проводиться навчання для асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах (програма розрахована на 30 год., 1 кред. ЄКТС) та для практичних психологів ЗЗСО, які здійснюють психологічний супровід учасників освітнього процесу НУШ (програма розрахована на 10 год., 0.33 кред. ЄКТС).
Довідки за тел.: (097) 294-08-73 – Навчальний відділ
Увага! Реєстрація на курси НУШ 2024 року завершується в понеділок 2 грудня о 12-00!
STEM-фестиваль «Енергія життя»

26 березня 2025 року в Ліцеї № 309 за підтримки Інституту післядипломної освіти Університету Грінченка відбувся ІІІ традиційний STEM-фестиваль для освітян Дарницького району м. Києва. Тема цьогорічного фестивалю – «Енергія життя».
Вчителі разом з учнями плідно працювали над проблемами енергоефективності та енергозбереження, вивчали шляхи економії коштів завдяки удосконаленню системи шкільного освітлення, створювали гейміфіковане програмне забезпечення для дослідження впливу енергоефективних приладів на вартість комунальних послуг, перевіряли знання законодавства з питань енергозбереження, розраховували майбутні покупки електричного та бензинового авто, проєктували систему «розумний дім», «теплі двері».
Стартував ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури

31 березня 2025 року з урочистого відкриття розпочався ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури, який відбуватиметься у дистанційному форматі. Учасниками олімпіади стали 15 учнів 9-11 класів із Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Одеської, Чернівецької областей та міста Києва.
З вітаннями і найкращими побажаннями до присутніх звернулися Ольга Горбунова, методист відділу організаційно-методичного супроводу олімпіадного руху Національного центру «Мала академія наук України»; Олександра Дідур, заступник директора з навчально-методичної роботи Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Щирі побажання та корисні настанови почули учасники від голови журі – Ольги Яковлевої, старшого викладача кафедри східної філології Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, авторки підручників з івриту для учнів.
У перший день олімпіади на учасників чекають два тури олімпіадних випробувань. У першому турі – аудіювання і читання, у другому турі – творча письмова робота.
Бажаємо усім успіхів!
Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс на краще виконання творів Олени Теліги «Щоб далі йти дорогою одною!»

Всеукраїнське жіноче товариство імені Олени Теліги проводить Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс на краще виконання творів Олени Теліги «Щоб далі йти дорогою одною!»
Мета конкурсу:
- популяризація творчості Олени Теліги, поетки та борця за незалежність України;
- національно-патріотичне виховання молоді через поетичне слово, музику та образотворче мистецтво;
- виявлення та підтримка кращих учнівських та молодіжних художніх колективів і окремих виконавців;
- підвищення професійного рівня керівників мистецьких колективів.
До участі запрошуємо:
- учнів ЗЗСО, ЗПТО, ЗФПО (14-18 років);
- студентів закладів вищої освіти та курсантів військових інститутів;
- професійних читців та творчу молодь.
Заявки на участь можна подати до 6 квітня 2025 року на електронну пошту: [email protected] .
Завершився освітній онлайн-марафон «Зарубіжна література в Новій українській школі: від мотивації до результату (реалізація сучасних підходів до навчання зарубіжної літератури у підручниках)»

25 березня 2025 року завершився освітній онлайн-марафон «Зарубіжна література в Новій українській школі: від мотивації до результату (реалізація сучасних підходів до навчання зарубіжної літератури у підручниках)», який був ініційований центром професійного розвитку педагогічних працівників Інституту післядипломної освіти Університету Грінченка.
Столичні вчителі мали нагоду зустрітися і поспілкуватися із 5-ма творчими авторськими колективами підручників із зарубіжної літератури та інтегрованого курсу «Література» для 8 класу НУШ.
Під час марафону обговорювалися проблеми інтеграції традицій та інноватики у навчанні зарубіжної літератури і інтегрованого курсу літератури, основні аспекти гуманістичного та компетентнісного потенціалу нових НМК для 8 класу, їх структура та зміст, спрямовані на ефективне навчання художніх творів.
Сертифікати учасників (12.03.2025 р.)
Сертифікати учасників (13.03.2025 р.)
Сертифікати учасників (19.03.2025 р.)
Сертифікати учасників (20.03.2025 р.)
Сертифікати учасників (25.03.2025 р.)
До дня народження Кобзаря

З нагоди відзначення 211-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка кафедра мовно-літературної освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка запрошує учнів 9-11 класів з 9 по 14 березня 2025 року взяти участь у таких заходах:
Літературна вікторина «Шляхами Кобзаря» (9-11 березня 2025 року)
Поетичний онлайн-марафон «Голос Шевченка» (9-14 березня 2025 року)
Конкурс ілюстрацій «Малюнки до поезії» (9-14 березня 2025 року)
Конкурс відеороликів «Шевченко і я» (9-14 березня 2025 року)
Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Цифрова трансформація в освіті в еру ШІ: європейський вимір»

Шановні колеги!
Кафедра природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка запрошує вас на Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Цифрова трансформація в освіті в еру ШІ: європейський вимір», яка відбудеться 20 березня 2025 року о 15:00.
Основні напрями роботи конференції:
- Інноваційні трансформації освіти в умовах цифровізації, цифрової трансформації суспільства.
- Неперервний професійний розвиток вчителя з використанням цифрових технологій як умова високого рівня його професійної діяльності.
- Науково-практичні засади цифрової трансформації освіти: засоби, середовища, методики, технології, стратегії.
- Цифрові інструменти для реалізації дистанційного навчання та відкритої освіти.
- STEM-освіта в умовах цифрової трансформації та впровадження ШІ.
Запрошуються вчителі, керівники шкіл, аспіранти, докторанти, наукові та науково-педагогічні працівники, методисти та викладачі закладів післядипломної педагогічної та вищої освіти, інші зацікавлені особи.
Для участі у онлайн-конференції потрібно зареєструватися (до 19 березня 2025 року).
Покликання на зустріч буде надіслано на пошти зареєстрованим учасникам.
За результатами участі у Конференції всі учасники безкоштовно отримають електронні сертифікати про підвищення кваліфікації на 3 години (за умови участі у Конференції) та 6 годин (за умови виступу).
Контактна особа: Воротникова Ірина Павлівна (електронна пошта: [email protected]).
Відбувся методичний семінар-практикум «Інноваційний урок фізичної культури» (із досвіду проведення конкурсного уроку)

26 лютого 2025 року в ліцеї «Євроленд» Святошинського району м. Києва (керівник закладу освіти Сергій ЗВЯГІНЦЕВ) відбувся методичний семінар-практикум «Інноваційний урок фізичної культури» (із досвіду проведення конкурсного уроку) за програмою підвищення кваліфікації Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та освітньо-спортивного проєкту ліцею «Рухливий всесвіт Євроленду».
У заході брали участь 47 вчителів фізичної культури, керівників спортивних гуртків і секцій ЗЗСО.
На семінарі були присутні почесні гості:
- Владислава Ганчева, завідувач сектору відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.
- Євгеній СТОЛІТЕНКО, заступник начальника відділу розвитку шкільного футболу Української асоціації футболу, кандидат педагогічних наук.
- Максим ВОЙТОК, Іван ГЛУЦЬКИЙ, Євгеній МОРОЗКО, бронзові призери Чемпіонату світу з футзалу – 2024, діючі гравці Української Прем’єр-Ліги; Екстра-Ліги України.
Міжнародний науково-практичний онлайн-форум «Педагог ХХІ століття: вплив історичної та громадянської освіти на розвиток освітнього лідерства в Україні»

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у Міжнародному науково-практичному онлайн-форумі «Педагог ХХІ століття: вплив історичної та громадянської освіти на розвиток освітнього лідерства в Україні», який відбудеться 02-03 квітня 2025 року.
Під час форуму будуть обговорюватись наступні питання:
- Реформа НУШ та її вплив на становлення громадянина України.
- Політичне та суспільне лідерство в історичному дискурсі.
- Історична думка про лідерство в суспільному процесі.
- Шкільна історична освіта та історична особистість.
- Філософія освіти як парадигма реформування сучасної вищої освіти.
- Розвиток лідерства у закладах загальної середньої та вищої освіти.
- Громадянська активність української молоді як передумова розвитку їхньої лідерської компетентності.
- Інноваційні виміри мовно-літературної галузі освіти в умовах трансформаційних змін.
Покликання на приєднання до форуму: https://us02web.zoom.us/j/81807592933?pwd=bWlXb2lRZ25kVjdWN05hblZMaDZzUT09
Ідентифікатор конференції: 818 0759 2933
Код доступу: *Kigo141