XXV Italiacom Open 2012: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m poprawa martwych linków zewnętrznych |
|||
(Nie pokazano 28 wersji utworzonych przez 18 użytkowników) | |||
Linia 1:
{{
{{Turniej tenisowy infobox
|nazwa =
|grafika =
|opis grafiki =
|kraj = ITA
|miasto = [[Palermo]]
|obiekt = Country Time Club
|nawierzchnia = Ceglana
|data = 9–15.07.2012
|pierwsza edycja =
|ostatnia edycja =
|ATP kategoria =
|ATP pula nagród =
|ATP drabinka =
|ATP dyrektor =
|WTA kategoria = WTA International Series
|WTA pula nagród = 220 000 $
|WTA drabinka = 32S/32Q/16D
|WTA dyrektor = Oliviero Palma
|gra pojedyncza mężczyzn =
|gra podwójna mężczyzn =
|gra pojedyncza kobiet =
|gra podwójna kobiet =
|mixt =
|poprzedni = [[Internazionali Femminili di Tennis di Palermo 2011|2011]]
|następny = [[XXVI Italiacom Open 2013|2013]]
|www =
}}
'''XXV Italiacom Open 2012''' – [[Tenis|tenisowy turniej]] [[
== Gra pojedyncza ==
Linia 34:
{| class="wikitable"
|- bgcolor=#A8D3FF
|width="70"
|width="200"|'''Tenisistka'''
|width="70"|<center>'''Ranking'''<ref group="uwaga">Pozycja tenisistki w rankingu [[
|-
!1
Linia 67:
|-
!8
|{{Flaga|CZE}} [[Barbora Strýcová|Barbora Záhlavová-Strýcová]]
!62
|-
Linia 74:
=== Drabinka ===
==== Faza finałowa ====
{{8TeamBracket |legs=3 |seeds=y
| RD1='''Ćwierćfinały'''
| RD2='''Półfinały'''
| RD3='''Finał'''
| RD1-seed1=1
| RD1-team1='''{{Flaga|ITA}} [[Sara Errani]]'''
| RD1-score1-1='''6'''
| RD1-score1-2='''6'''
| RD1-score1-3=
| RD1-seed2=
| RD1-team2={{Flaga|ROU}} [[Alexandra Cadanțu]]
| RD1-score2-1=2
| RD1-score2-2=2
| RD1-score2-3=
| RD1-seed3=Q
| RD1-team3={{Flaga|ESP}} [[Estrella Cabeza Candela|E. Cabeza Candela]]
| RD1-score3-1='''7'''
| RD1-score3-2=4
| RD1-score3-3=4
| RD1-seed4=
| RD1-team4='''{{Flaga|ROU}} [[Irina-Camelia Begu]]'''
| RD1-score4-1=5
| RD1-score4-2='''6'''
| RD1-score4-3='''6'''
| RD1-seed5=8
| RD1-team5='''{{Flaga|CZE}} [[Barbora
| RD1-score5-1='''7'''
| RD1-score5-2=6<sup>4</sup>
| RD1-score5-3='''6'''
| RD1-seed6=3
| RD1-team6={{Flaga|DEU}} [[Julia Görges]]
| RD1-score6-1=6<sup>4</sup>
| RD1-score6-2='''7'''
| RD1-score6-3=1
| RD1-seed7=5
| RD1-team7={{Flaga|ESP}} [[Carla Suárez Navarro]]
| RD1-score7-1=4
| RD1-score7-2='''6'''
| RD1-score7-3=3
| RD1-seed8=
| RD1-team8='''{{Flaga|GBR}} [[Laura Robson]]'''
| RD1-score8-1='''6'''
| RD1-score8-2=2
| RD1-score8-3='''6'''
| RD2-seed1=1
| RD2-team1='''{{Flaga|ITA}} [[Sara Errani]]'''
| RD2-score1-1='''6'''
| RD2-score1-2='''6'''
| RD2-score1-3=
| RD2-seed2=
| RD2-team2={{Flaga|ROU}} [[Irina-Camelia Begu]]
| RD2-score2-1=4
| RD2-score2-2=1
| RD2-score2-3=
| RD2-seed3=8
| RD2-team3='''{{Flaga|CZE}} [[Barbora Strýcová|B. Záhlavová-Strýcová]]'''
| RD2-score3-1=2
| RD2-score3-2='''7'''
| RD2-score3-3='''6'''
| RD2-seed4=
| RD2-team4={{Flaga|GBR}} [[Laura Robson]]
| RD2-score4-1='''6'''
| RD2-score4-2=5
| RD2-score4-3=2
| RD3-seed1=1
| RD3-team1='''{{Flaga|ITA}} [[Sara Errani]]'''
| RD3-score1-1='''6'''
| RD3-score1-2='''6'''
| RD3-score1-3=
| RD3-seed2=8
| RD3-team2={{Flaga|CZE}} [[Barbora Strýcová|B. Záhlavová-Strýcová]]
| RD3-score2-1=1
| RD3-score2-2=3
| RD3-score2-3=
}}
==== Faza początkowa ====
{{8TeamBracket |legs=3 |seeds=y
| RD1='''1 runda'''
| RD2='''2 runda'''
| RD3='''Ćwierćfinały'''
| RD1-seed1=1
| RD1-team1='''{{Flaga|ITA}} [[Sara Errani]]'''
| RD1-score1-1='''6'''
| RD1-score1-2='''6'''
| RD1-score1-3=
| RD1-seed2=
Linia 180:
| RD1-score3-3=
| RD1-seed4=
| RD1-team4='''{{Flaga|AUT}} [[Patricia Mayr-Achleitner|P. Mayr-Achleitner]]'''
| RD1-score4-1='''6'''
| RD1-score4-2='''6'''
| RD1-score4-3=
| RD1-seed5=
| RD1-team5='''{{Flaga|ROU}} [[Alexandra Cadanțu]]'''
| RD1-score5-1='''6'''
| RD1-score5-2='''6'''
| RD1-score5-3=
| RD1-seed6=
Linia 202:
| RD1-score7-3=
| RD1-seed8=7
| RD1-team8='''{{Flaga|FRA}} [[Alizé Cornet]]'''
| RD1-score8-1='''6'''
| RD1-score8-2='''6'''
| RD1-score8-3=
| RD2-seed1=1
| RD2-team1='''{{Flaga|ITA}} [[Sara Errani]]'''
| RD2-score1-1='''6'''
| RD2-score1-2='''6'''
| RD2-score1-3=
| RD2-seed2=
Linia 219:
| RD2-seed3=
| RD2-team3='''{{Flaga|ROU}} [[Alexandra Cadanțu]]'''
| RD2-score3-1='''6'''
| RD2-score3-2=5
| RD2-score3-3='''6'''
| RD2-seed4=7
| RD2-team4={{Flaga|FRA}} [[Alizé Cornet]]
| RD2-score4-1=3
| RD2-score4-2='''7'''
| RD2-score4-3=2
| RD3-seed1=1
| RD3-team1='''{{Flaga|ITA}} [[Sara Errani]]'''
| RD3-score1-1='''6'''
| RD3-score1-2='''6'''
| RD3-score1-3=
| RD3-seed2=
| RD3-team2={{Flaga|ROU}} [[Alexandra Cadanțu]]
| RD3-score2-1=2
| RD3-score2-2=2
| RD3-score2-3=
}}
{{8TeamBracket |legs=3 |seeds=y
| RD1='''1 runda'''
| RD2='''2 runda'''
| RD3='''Ćwierćfinały'''
| RD1-seed1=4
Linia 251:
| RD1-score1-3=
| RD1-seed2=WC
| RD1-team2='''{{Flaga|ITA}} [[Maria Elena Camerin]]'''
| RD1-score2-1='''6'''
| RD1-score2-2='''6'''
| RD1-score2-3=
| RD1-seed3=Q
| RD1-team3='''{{Flaga|ESP}} [[Estrella Cabeza Candela|E. Cabeza Candela]]'''
| RD1-score3-1='''6'''
| RD1-score3-2=3
| RD1-score3-3='''6'''
| RD1-seed4=WC
| RD1-team4={{Flaga|ITA}} [[Anastasia Grymalska]]
| RD1-score4-1=2
| RD1-score4-2='''6'''
| RD1-score4-3=1
Linia 273:
| RD1-score5-3=
| RD1-seed6=
| RD1-team6='''{{Flaga|ESP}} [[Lourdes Domínguez Lino|L. Domínguez Lino]]'''
| RD1-score6-1='''6'''
| RD1-score6-2='''6'''
| RD1-score6-3=
| RD1-seed7=
| RD1-team7='''{{Flaga|ROU}} [[Irina-Camelia Begu]]'''
| RD1-score7-1='''6'''
| RD1-score7-2='''7'''
| RD1-score7-3=
| RD1-seed8=6
| RD1-team8={{Flaga|SVN}} [[Polona Hercog]]
| RD1-score8-1=1
| RD1-score8-2=6<sup>8</sup>
| RD1-score8-3=
| RD2-seed1=WC
| RD2-team1={{Flaga|ITA}} [[Maria Elena Camerin]]
| RD2-score1-1=6<sup>3</sup>
| RD2-score1-2=5
| RD2-score1-3=
| RD2-seed2=Q
| RD2-team2='''{{Flaga|ESP}} [[Estrella Cabeza Candela|E. Cabeza Candela]]'''
| RD2-score2-1='''7'''
| RD2-score2-2='''7'''
| RD2-score2-3=
| RD2-seed3=
| RD2-team3={{Flaga|ESP}} [[Lourdes Domínguez Lino|L. Domínguez Lino]]
| RD2-score3-1='''6'''
| RD2-score3-2=1
| RD2-score3-3=4
| RD2-seed4=
| RD2-team4='''{{Flaga|ROU}} [[Irina-Camelia Begu]]'''
| RD2-score4-1=3
| RD2-score4-2='''6'''
| RD2-score4-3='''6'''
| RD3-seed1=Q
| RD3-team1={{Flaga|ESP}} [[Estrella Cabeza Candela|E. Cabeza Candela]]
| RD3-score1-1='''7'''
| RD3-score1-2=4
| RD3-score1-3=4
| RD3-seed2=
| RD3-team2='''{{Flaga|ROU}} [[Irina-Camelia Begu]]'''
| RD3-score2-1=5
| RD3-score2-2='''6'''
| RD3-score2-3='''6'''
}}
{{8TeamBracket |legs=3 |seeds=y
| RD1='''1 runda'''
| RD2='''2 runda'''
| RD3='''Ćwierćfinały'''
| RD1-seed1=8
| RD1-team1='''{{Flaga|CZE}} [[Barbora
| RD1-score1-1='''7'''
| RD1-score1-2='''7'''
| RD1-score1-3=
| RD1-seed2=
| RD1-team2={{Flaga|ESP}} [[
| RD1-score2-1=5
| RD1-score2-2=6<sup>3</sup>
| RD1-score2-3=
| RD1-seed3=
| RD1-team3='''{{Flaga|USA}} [[Julia Cohen]]'''
| RD1-score3-1='''6'''
| RD1-score3-2=4
| RD1-score3-3='''7'''
| RD1-seed4=
| RD1-team4={{Flaga|RUS}} [[Wiera Duszewina]]
| RD1-score4-1=4
| RD1-score4-2='''6'''
| RD1-score4-3=5
| RD1-seed5=Q
| RD1-team5='''{{Flaga|HUN}} [[Katalin Marosi]]'''
| RD1-score5-1='''6'''
| RD1-score5-2='''6'''
| RD1-score5-3=
| RD1-seed6=
Linia 361:
| RD1-seed7=
| RD1-team7={{Flaga|UZB}} [[
| RD1-score7-1=4
| RD1-score7-2=6<sup>8</sup>
| RD1-score7-3=
| RD1-seed8=3
| RD1-team8='''{{Flaga|DEU}} [[Julia Görges]]'''
| RD1-score8-1='''6'''
| RD1-score8-2='''7'''
| RD1-score8-3=
| RD2-seed1=8
| RD2-team1='''{{Flaga|CZE}} [[Barbora
| RD2-score1-1=3
| RD2-score1-2='''6'''
| RD2-score1-3='''7'''
| RD2-seed2=
| RD2-team2={{Flaga|USA}} [[Julia Cohen]]
| RD2-score2-1='''6'''
| RD2-score2-2=3
| RD2-score2-3=5
Linia 388:
| RD2-score3-3=
| RD2-seed4=3
| RD2-team4='''{{Flaga|DEU}} [[Julia Görges]]'''
| RD2-score4-1=
| RD2-score4-2=
Linia 394:
| RD3-seed1=8
| RD3-team1='''{{Flaga|CZE}} [[Barbora
| RD3-score1-1='''7'''
| RD3-score1-2=6<sup>4</sup>
| RD3-score1-3='''6'''
| RD3-seed2=3
| RD3-team2={{Flaga|DEU}} [[Julia Görges]]
| RD3-score2-1=6<sup>4</sup>
| RD3-score2-2='''7'''
| RD3-score2-3=1
}}
{{8TeamBracket |legs=3 |seeds=y
| RD1='''1 runda'''
| RD2='''2 runda'''
| RD3='''Ćwierćfinały'''
| RD1-seed1=5
| RD1-team1='''{{Flaga|ESP}} [[Carla Suárez Navarro]]'''
| RD1-score1-1='''6'''
| RD1-score1-2='''6'''
| RD1-score1-3=
| RD1-seed2=LL
Linia 421:
| RD1-seed3=
| RD1-team3='''{{Flaga|GEO}} [[Ana Tatiszwili]]'''
| RD1-score3-1='''6'''
| RD1-score3-2='''6'''
| RD1-score3-3=
| RD1-seed4=Q
| RD1-team4={{Flaga|BGR}} [[Dia
| RD1-score4-1=2
| RD1-score4-2=2
Linia 432:
| RD1-seed5=
| RD1-team5='''{{Flaga|GBR}} [[Laura Robson]]'''
| RD1-score5-1='''6'''
| RD1-score5-2='''6'''
| RD1-score5-3=
| RD1-seed6=Q
Linia 448:
| RD1-score7-3=
| RD1-seed8=2
| RD1-team8='''{{Flaga|ITA}} [[Roberta Vinci]]'''
| RD1-score8-1='''6'''
| RD1-score8-2='''6'''
| RD1-score8-3=
| RD2-seed1=5
| RD2-team1='''{{Flaga|ESP}} [[Carla Suárez Navarro]]'''
| RD2-score1-1='''6'''
| RD2-score1-2=3
| RD2-score1-3=
Linia 465:
| RD2-seed3=
| RD2-team3='''{{Flaga|GBR}} [[Laura Robson]]'''
| RD2-score3-1='''6'''
| RD2-score3-2='''7'''
| RD2-score3-3=
| RD2-seed4=2
Linia 477:
| RD3-seed1=5
| RD3-team1={{Flaga|ESP}} [[Carla Suárez Navarro]]
| RD3-score1-1=4
| RD3-score1-2='''6'''
| RD3-score1-3=3
| RD3-seed2=
| RD3-team2='''{{Flaga|GBR}} [[Laura Robson]]'''
| RD3-score2-1='''6'''
| RD3-score2-2=2
| RD3-score2-3='''6'''
}}
Linia 527:
|-
!1
|{{Flaga|CZE}} [[Renata Voráčová]] <br /> {{Flaga|CZE}} [[Barbora Strýcová|Barbora Záhlavová-Strýcová]]
|-
!2
Linia 540:
=== Drabinka ===
{{16TeamBracket |legs=3 |seeds=y
| RD1='''1 runda'''
| RD2='''Ćwierćfinały'''
| RD3='''Półfinały'''
| RD4='''Finał'''
| RD1-seed01=1
| RD1-team01='''{{Flaga|CZE}} [[Renata Voráčová]]<br />
| RD1-score01-1='''6'''
| RD1-score01-2='''6'''
| RD1-score01-3=
| RD1-seed02=
| RD1-team02={{Flaga|ESP}} [[
| RD1-score02-1=3
| RD1-score02-2=4
Linia 558:
| RD1-seed03=
| RD1-team03='''{{Flaga|RUS}} [[Marija Kondratjewa]]<br />
| RD1-score03-1=
| RD1-score03-2=
| RD1-score03-3=
| RD1-seed04=
| RD1-team04={{Flaga|ESP}} [[Estrella Cabeza Candela|E. Cabeza Candela]]<br />
| RD1-score04-1=<small>w/o</small>
| RD1-score04-2=
Linia 569:
| RD1-seed05=3
| RD1-team05='''{{Flaga|RUS}} [[Wiera Duszewina]] <br />
| RD1-score05-1=3
| RD1-score05-2='''7'''
| RD1-score05-3='''11'''
| RD1-seed06=
| RD1-team06={{Flaga|ITA}} [[Maria Elena Camerin]] <br />
| RD1-score06-1='''6'''
| RD1-score06-2=6<sup>2</sup>
| RD1-score06-3=9
| RD1-seed07=
| RD1-team07='''{{Flaga|USA}} [[Julia Cohen]] <br />
| RD1-score07-1='''7'''
| RD1-score07-2='''6'''
| RD1-score07-3=
| RD1-seed08=WC
| RD1-team08={{Flaga|ITA}} [[Claudia Giovine]] <br />
| RD1-score08-1=6<sup>4</sup>
| RD1-score08-2=2
| RD1-score08-3=
| RD1-seed09=
| RD1-team09='''{{Flaga|BLR}} [[Kaciaryna Dziehalewicz|K. Dziehalewicz]] <br />
| RD1-score09-1='''6'''
| RD1-score09-2='''6'''
| RD1-score09-3=
| RD1-seed10=
| RD1-team10={{Flaga|AUT}} [[Sandra Klemenschits]] <br />
| RD1-score10-1=4
| RD1-score10-2=2
Linia 602:
| RD1-seed11=WC
| RD1-team11={{Flaga|ITA}} [[Nastassja Burnett]] <br />
| RD1-score11-1=1
| RD1-score11-2=4
| RD1-score11-3=
| RD1-seed12=4
| RD1-team12='''{{Flaga|RUS}} [[Jelena Bowina]] <br />
| RD1-score12-1='''6'''
| RD1-score12-2='''6'''
| RD1-score12-3=
| RD1-seed13=
| RD1-team13='''{{Flaga|COL}} [[Catalina Castaño]] <br />
| RD1-score13-1='''7'''
| RD1-score13-2='''6'''
| RD1-score13-3=
| RD1-seed14=
| RD1-team14={{Flaga|ROU}} [[Alexandra Cadanțu]] <br />
| RD1-score14-1=5
| RD1-score14-2=4
Linia 624:
| RD1-seed15=
| RD1-team15={{Flaga|AUS}} [[Stephanie Bengson]] <br />
| RD1-score15-1=2
| RD1-score15-2='''7'''
| RD1-score15-3=8
| RD1-seed16=2
| RD1-team16='''{{Flaga|HRV}} [[Darija Jurak]] <br />
| RD1-score16-1='''6'''
| RD1-score16-2=5
| RD1-score16-3='''10'''
| RD2-seed01=1
| RD2-team01='''{{Flaga|CZE}} [[Renata Voráčová]]<br />
| RD2-score01-1='''6'''
| RD2-score01-2='''7'''
| RD2-score01-3=
| RD2-seed02=
| RD2-team02={{Flaga|RUS}} [[Marija Kondratjewa]]<br />
| RD2-score02-1=2
| RD2-score02-2=6<sup>4</sup>
| RD2-score02-3=
| RD2-seed03=3
| RD2-team03='''{{Flaga|RUS}} [[Wiera Duszewina]] <br />
| RD2-score03-1='''6'''
| RD2-score03-2='''6'''
| RD2-score03-3=
| RD2-seed04=
| RD2-team04={{Flaga|USA}} [[Julia Cohen]] <br />
| RD2-score04-1=3
| RD2-score04-2=0
Linia 657:
| RD2-seed05=
| RD2-team05='''{{Flaga|BLR}} [[Kaciaryna Dziehalewicz|K. Dziehalewicz]] <br />
| RD2-score05-1='''6'''
| RD2-score05-2='''6'''
| RD2-score05-3=
| RD2-seed06=4
| RD2-team06={{Flaga|RUS}} [[Jelena Bowina]] <br />
| RD2-score06-1=2
| RD2-score06-2=3
Linia 668:
| RD2-seed07=
| RD2-team07={{Flaga|COL}} [[Catalina Castaño]] <br />
| RD2-score07-1=1
| RD2-score07-2=5
| RD2-score07-3=
| RD2-seed08=2
| RD2-team08='''{{Flaga|HRV}} [[Darija Jurak]] <br />
| RD2-score08-1='''6'''
| RD2-score08-2='''7'''
| RD2-score08-3=
| RD3-seed01=1
| RD3-team01='''{{Flaga|CZE}} [[Renata Voráčová]]<br />
| RD3-score01-1=2
| RD3-score01-2='''6'''
| RD3-score01-3='''10'''
| RD3-seed02=3
| RD3-team02={{Flaga|RUS}} [[Wiera Duszewina]] <br />
| RD3-score02-1='''6'''
| RD3-score02-2=4
| RD3-score02-3=5
| RD3-seed03=
| RD3-team03={{Flaga|BLR}} [[Kaciaryna Dziehalewicz]] <br />
| RD3-score03-1='''6'''
| RD3-score03-2=4
| RD3-score03-3=10
| RD3-seed04=2
| RD3-team04='''{{Flaga|HRV}} [[Darija Jurak]] <br />
| RD3-score04-1=4
| RD3-score04-2='''6'''
| RD3-score04-3='''12'''
| RD4-seed01=1
| RD4-team01='''{{Flaga|CZE}} [[Renata Voráčová]]<br />{{Flaga|CZE}} [[Barbora Strýcová|B. Záhlavová-Strýcová]]'''
| RD4-score01-1='''7'''
| RD4-score01-2='''6'''
| RD4-score01-3=
| RD4-seed02=2
| RD4-team02={{Flaga|HRV}} [[Darija Jurak]] <br />
| RD4-score02-1=6<sup>5</sup>
| RD4-score02-2=4
| RD4-score02-3=
}}
Linia 741:
== Eliminacje gry pojedynczej ==
* [
== Uwagi ==
{{Uwagi}}
== Bibliografia ==
* {{cytuj stronę|url=
* {{cytuj stronę|url=
== Linki zewnętrzne ==
{{ATP/WTA 2012 - tydzień 23}}▼
* [https://archive.ph/20121204151412/http://www.countrytimeclub.com/internazionali/index.asp Archiwalna strona turnieju]
[[Kategoria:2012 w tenisie ziemnym]]▼
▲[[Kategoria:2012 w tenisie ziemnym]]
[[
[[
|