Polen op de Olympische Zomerspelen 2012
Mee bezig
Aan dit artikel of deze sectie wordt de komende uren of dagen nog druk gewerkt.
Klik op geschiedenis voor de laatste ontwikkelingen.
Aan dit artikel of deze sectie wordt de komende uren of dagen nog druk gewerkt.
Klik op geschiedenis voor de laatste ontwikkelingen.
Polen nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2012 in Londen, Verenigd Koninkrijk.
Polen op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Polen | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | POL | |||||||||||||||||||||
NOC | Polish Olympic Committee (pl) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2012 in Londen | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Polen op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Polen op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Medailleoverzicht
bewerkenDeelnemers en resultaten
bewerken(m) = mannen, (v) = vrouwen
Het overzicht van de deelnemers en hun resultaten volgt.
Atletiek
bewerken Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Dariusz Kuć | 100m (m) | serie 2: 4de in 10,24 | |
Kamil Kryński | 200m (m) | serie 5: 3de in 20,66 halve finale 2: 6de in 20,83 | |
Marcin Marciniszyn | 400m (m) | serie 7: 6de in 46,35 | |
Adam Kszczot | 800m (m) | serie 4: 3de in 1.45,99 halve finale 1: 3de in 1.45,34 | |
Marcin Lewandowski | serie 1: 5de in 1.47,64 halve finale 2: 4de in 1.45,08 | ||
Artur Noga | 110m horden (m) | serie 6: niet gefinisht | |
Łukasz Parszczyński | 3000m steeplechase (m) | serie 3: 9de in 8.30,08 | |
Jakub Adamski Kamil Kryński Robert Kubaczyk Dariusz Kuć Kamil Masztak Artur Zaczek |
4x100m (m) | serie 2: 6de in 38,31 (NR) | |
Kamil Budziejewski Patryk Dobek Kacper Kozłowski Marcin Marciniszyn Michał Pietrzak Piotr Wiaderek |
4x400m (m) | serie 1: 5de in 3.02,86 | |
Henryk Szost | marathon (m) | 2:12.28 | |
Rafał Augustyn | 20km snelwandelen (m) | 1:23.17 | |
Grzegorz Sudoł | 1:22.40 | ||
Dawid Tomala | 1:21.55 | ||
Rafał Fedaczyński | 50km snelwandelen (m) | niet gefinisht | |
Łukasz Nowak | 3:42.47 | ||
Rafał Sikora | 3:47.47 | ||
Łukasz Michalski | polsstokhoogspringen (m) | kwalificatie groep A: 4de met 5,60m finale: 10de met 5,50m | |
Paweł Wojciechowski | kwalificatie groep B: geen geldige sprong | ||
Tomasz Majewski | kogelstoten (m) | kwalificatie groep A: 2de met 21,03m finale: 1ste met 21,89m | |
Przemysław Czajkowski | discuswerpen (m) | kwalificatie groep B: 13de met 61,08m | |
Piotr Małachowski | kwalificatie groep A: 3de met 64,65m finale: 5de met 67,19m | ||
Robert Urbanek | kwalificatie groep A: 15de met 59,56m | ||
Igor Janik | speerwerpen (m) | kwalificatie groep A: 11de met 78,90m | |
Bartosz Osewski | kwalificatie groep B: 19de met 71,19m | ||
Paweł Rakoczy | kwalificatie groep A: 15de met 77,36m | ||
Paweł Fajdek | kogelslingeren (m) | kwalificatie groep B: geen geldige worp | |
Szymon Ziółkowski | kwalificatie groep A: 5de met 76,22m finale: 6de met 77,10m | ||
Marta Jeschke | 100m (v) | serie 2: 6de in 11,42 | |
Anna Kiełbasińska | 200m (v) | serie 1: 7de in 23,67 | |
Renata Pliś | 1500m (v) | serie 2: 11de in 4.19,62 | |
Anna Jesień | 400m horden (v) | serie 2: 33de in 55,44 halve finale 2: 7de in 56,28 | |
Katarzyna Kowalska | 3000m steeplechase (v) | serie 2: 10de in 9.48,60 | |
Matylda Szlęzak | serie 3: 13de in 10.08,84 | ||
Marta Jeschke Anna Kiełbasińska Daria Korczyńska Martyna Opoń Marika Popowicz Ewelina Ptak |
4x100m (v) | serie 2: 4de in 43,07 | |
Iga Baumgart Agata Bednarek Magdalena Gorzkowska Anna Jesień Justyna Święty Patrycja Wyciszkiewicz |
4x400m (v) | serie 2: 4de in 3.30,15 | |
Karolina Jarzyńska | marathon (v) | 2:30.57 | |
Paulina Buziak | 20km snelwandelen (v) | 1:35.23 | |
Agnieszka Dygacz | 1:31.28 | ||
Agnieszka Szwarnóg | 1:31.14 | ||
Monika Pyrek | polsstokhoogspringen (v) | kwalificatie groep A: 8ste met 4,40m | |
Anna Rogowska | kwalificatie groep B: 2de met 4,55m finale: geen geldige poging | ||
Żaneta Glanc | discuswerpen (v) | kwalificatie groep A: 11de met 59,88m | |
Joanna Fiodorow | kogelslingeren (v) | kwalificatie groep B: 5de met 70,48m finale: 7de met 72,37m | |
Anita Włodarczyk | kwalificatie groep A: 1ste met 75,68m finale: 1ste met 77,60m | ||
Karolina Tymińska | zevenkamp (v) | 100m horden: 6de in 13,22 hoogspringen: 34ste met 1,68m kogelstoten: 15de met 14,74m 200m: 6de in 23,71 verspringen: geen geldige poging |
Badminton
bewerken Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Przemysław Wacha | enkelspel (m) | groep L: 2de V van CHN Chen: 0-2 (15-21, 8-21) | |
Adam Cwalina Michał Łogosz* |
dubbelspel (m) | groep B: 4de V van THA Isara/Jongjit: 0-2 (0-21, 0-21) V van INA Ahsan/Septano: 0-2 (0-21, 20-21) V van KOR Ko/Yoo: 1-2 (21-17, 7-21, 13-21) | |
Kamila Augustyn | enkelspel (v) | groep G: 3de V van DEN Baun: 0-2(11-21, 6-21) V van RUS Prokopenko: 0-2 (16-21, 17-21) | |
Robert Mateusiak Nadieżda Zięba |
dubbelspel (g) | groep B: 2de W van CAN Ng/Gao: 2-0 (21-13, 21-16) V van DEN Pedersen/Nielsen: 1-2 (9-21, 21-14, 17-21) W van JPN Ikeda/Shiota: 2-0 (21-18, 22-20) kwartfinale: V van CHN Xu/Ma: 1-2 (21-19, 16-21, 21-23) |
Het duo in het mannen dubbelspel gaf op na hun eerste wedstrijd. De andere wedstrijden eindigden dan op 0-21, 0-21
Boksen
bewerken Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Karolina Michalczuk | -51kg (v) | 1ste ronde: V van IND Kom: 14-19 |
Boogschieten
bewerken Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Rafał Dobrowolski | individueel (m) | plaatsingsronde: 14de met 672 punten 1ste ronde: W van BRA Xavier: 7-3 2de ronde: W van IND Banerjee: 7-3 3de ronde: V van KOR Oh: 0-6 | |
Natalia Leśniak | individueel (v) | plaatsingsronde: 38ste met 639 punten 1ste ronde: V van CHN Xu: 2-6 |
Gewichtheffen
bewerken Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie | ||
---|---|---|---|---|---|
Krzysztof Zwarycz | -77 kg (m) | totaal: 332 kg (trekken: 150 kg; stoten: 182 kg) | |||
Adrian Zieliński | -85 kg (m) | totaal: 385 kg (trekken: 174 kg; stoten: 211 kg) | |||
Arsen Kasabijew | -94 kg (m) | totaal: geen score (trekken:170 kg; stoten: geen score) | |||
Tomasz Zieliński | totaal: 385 kg (trekken: 175 kg; stoten: 210 kg) | ||||
Bartłomiej Bonk | -105 kg (m) | totaal: 410 kg (trekken: 190 kg; stoten: 220 kg) | |||
Marcin Dołęga | totaal: geen score (trekken: geen score) | ||||
Joanna Łochowska | -53 kg (v) | totaal: 191 kg (trekken: 84 kg; stoten: 107 kg) | |||
Aleksandra Klejnowska | totaal: 196 kg (trekken: 84 kg; stoten: 112 kg) | ||||
Ewa Mizdal | -75 kg (v) | totaal: 231 kg (trekken: 104 kg; stoten: 127 kg) |
Gymnastiek
bewerken Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ritmisch | |||
Joanna Mitrosz | individueel (v) | kwalificatie: 8ste hoepel: 9de met 27,425 punten bal: 8ste met 27,250 punten knotsen: 6de met 27,625 punten lint: 7de met 27,450 punten totaal: 109,750 punten <br finale: 9de hoepel: 7de met 27,475 punten bal: 6de met 27,150 punten knotsen: 8ste met 26,850 punten lint: 8ste met 27,425 punten totaal: 108,900 punten | |
Turnen | |||
Roman Kulesza | individuele meerkamp (m) | kwalificatie: 28ste vloer: 32ste met 13,933 punten sprong: 35ste met 14,900 punten brug: 16de met 14,700 punten rekstok: 14de met 14,733 punten ringen: 37ste met 13,466 punten paard voltige: 31ste met 12,966 punten totaal: 84,698 punten finale: 24ste vloer: 21ste met 13,866 punten sprong: 24ste met 14,400 punten brug: 11de met 15,100 punten rekstok: 22ste met 13,933 punten ringen: 24ste met 13,866 punten paard voltige: 22ste met 13,000 punten totaal: 84,165 punten | |
Marta Pihan-Kulesza | individuele meerkamp (v) | kwalificatie: 26ste vloer: 6de met 14,333 punten sprong: 29ste met 13,833 punten brug: 20ste met 14,033 punten balk: 45ste met 12,166 punten totaal: 54,365 punten finale: 19de vloer: 7de met 14,266 punten sprong: 21ste met 13,933 punten brug: 9de met 14,333 punten balk: 23ste met 12,933 punten totaal: 55,465 punten |
Judo
bewerken Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Paweł Zagrodnik | -66kg (m) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van BRA Cunha: yuko 3de ronde: W van ARM Nazaryan: waza-ari kwartfinale: V van HUN Ungvári: yuko herkansingen: W van AZE Karimov: yuko bronzen finale: V van JPN Ebinuma: waza-ari | |
Tomasz Adamiec | -73kg (m) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van FRA Legrand: yuko | |
Janusz Wojnarowicz | +100kg (m) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van FRA Riner: yuko | |
Katarzyna Kłys | -70kg (v) | 1ste ronde: V van CHN Chen: ippon | |
Daria Pogorzelec | -78kg (m) | 1ste ronde: W van SLO Velenšek: koka 2de ronde: W van GER Wollert: yuko kwartfinale: V van BRA Aguiar: yuko herkansingen: V van HUN Joó: ippon | |
Urszula Sadkowska | +78kg (v) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van CHN Tong: waza-ari |
Kanovaren
bewerken Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Slalom | |||
Grzegorz Kiljanek | C-1 (m) | voorronde: 8ste run 1: 11de in 101,03 run 2: 5de in 93,50 halve finale: 9de in 106,14 | |
Marcin Pochwała Piotr Szczepański |
C-2 (m) | voorronde: 5de run 1: 7de in 105,58 run 2: 3de in 101,00 halve finale: 4de in 109,81 finale: 5de in 110,51 | |
Mateusz Polaczyk | K-1 (m) | voorronde: 7de run 1: 4de in 88,51 run 2: 7de in 88,60 halve finale: 2de in 96,36 finale: 4de in 96,14 | |
Natalia Pacierpnik | K-1 (v) | voorronde: 9de run 1: 11de in 110,58 run 2: 7de in 102,38 halve finale: 1ste in 107,79 finale: 7de in 115,80 | |
Sprint | |||
Piotr Kuleta | C-1 200m (m) | serie 2: 5de in 44,645 halve finale 1: 6de in 45,348 | |
C-1 1000m (m) | serie 2: 5de in 4.04,889 halve finale 1: 5de in 3.53,802 finale B: 1ste in 3.54,414 | ||
Marcin Grzybowski Tomasz Kaczor |
C-2 1000m (m) | serie 1: 5de in 3.38,759 halve finale 1: 4de in 3.37,695 finale B: 1ste in 3.37,692 | |
Piotr Siemionowski | K-1 200m (m) | serie 1: 2de in 35,990 halve finale 2: 6de in 36,507 finale B: 6de in 38,585 | |
Marta Walczykiewicz | K-1 200m (v) | serie 2: 2de in 42,290 halve finale 3: 2de in 40,905 finale: 5de in 45,500 | |
Aneta Konieczna | K-1 500m (v) | serie 3: 3de in 1.52,069 halve finale 1: 4de in 1.52,193 finale B: 2de in 1.53,356 | |
Beata Mikołajczyk Karolina Naja |
K-2 500m (v) | serie 3: 5de in 1.48,271 halve finale 1: 3de in 1.41,873 finale: 3de in 1.44,000 | |
Aneta Konieczna Beata Mikołajczyk Karolina Naja Marta Walczykiewicz |
K-4 500m (v) | serie 2: 5de in 1.35,843 halve finale: 1ste in 1.30,338 finale: 4de in 1.31,607 |
Moderne vijfkamp
bewerken Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Szymon Staśkiewicz | mannen | schermen: 29ste met 14 overwinningen zwemmen: 32ste in 2.11,54 paardensport: 4de met 20 strafpunten schietsport/atletiek: 18de in 10.56,31 totaal: 5516 punten | |
Sylwia Gawlikowska | vrouwen | schermen: 19de met 17 overwinningen zwemmen: 13de in 2.17,35 paardensport: 10de met 52 strafpunten schietsport/atletiek: 14de in 12.15,27 totaal: 5168 punten | |
Katarzyna Wójcik | schermen: 22ste met 16 overwinningen zwemmen: 24ste in 2.20,94 paardensport: 14de met 60 strafpunten schietsport/atletiek: 16de in 12.17,69 totaal: 5088 punten |
Paardensport
bewerken Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Dressuur | |||
Katarzyna Milczarek | individueel | Grand Prix: 38ste met 69,286% | |
Michał Rapcewicz | Grand Prix: 45ste met 66,915% | ||
Beata Stremler | Grand Prix: 36ste met 69,422% | ||
Katarzyna Milczarek Michał Rapcewicz Beata Stremler |
team | Grand Prix: 8ste met 68,541% | |
Eventing | |||
Paweł Spisak | individueel | dressuur: 51ste met 54,80 strafpunten cross-country: 41ste met 22,40 strafpunten springconcours: niet gestart |
Roeien
bewerken Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Michał Słoma | skiff (m) | serie 5: 3de in 6.54,58 kwartfinale 1: 5de in 7.21,55 halve finale C/D: 3de in 7.39,00 finale C: 5de in 7.34,98 | |
Jarosław Godek Wojciech Gutorski |
twee-zonder (m) | serie 1: 3de in 6.19,98 halve finale 2: 4de in 7.04,58 finale B: 4de in 6.56,00 | |
Michał Jeliński Marek Kolbowicz Adam Korol Konrad Wasielewski |
dubbel-vier (m) | serie 2: 2de in 5.40,96 halve finale 2: 3de in 6.10,75 finale: 6de in 5.51,74 | |
Miłosz Bernatajtys Łukasz Pawłowski Paweł Rańda Łukasz Siemion |
lichte vier-zonder (m) | serie 3: 4de in 5.53,52 herkansingen: 4de in 6.04,46 | |
Krystian Aranowski Marcin Brzeziński Mikołaj Burda Rafał Hejmej Piotr Hojka Piotr Juszczak Zbigniew Schodowski Michał Szpakowski Daniel Trojanowski |
acht (m) | serie 1: 3de in 5.35,64 herkansingen: 5de in 5.30,34 finale B: 1ste in 5.57,67 | |
Magdalena Fularczyk Julia Michalska |
dubbel-twee (v) | serie 2: 2de in 6.50,85 finale: 3de in 7.07,92 | |
Joanna Leszczyńska Sylwia Lewandowska Natalia Madaj Kamila Soćko |
dubbel-vier (v) | serie 1: 3de in 6.21,44 herkansingen: 5de in 6.23,19 finale B: 2de in 6.57,20 |
Schermen
bewerken Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Radosław Zawrotniak | degen (m) | 1ste ronde: V van SEN Bouzaid: 9-15 | |
Adam Skrodzki | sabel (m) | 1ste ronde: W van HKG Chung: 15-10 2de ronde: V van GER Limbach: 8-15 | |
Magdalena Piekarska | degen (v) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van SUI Géroudet: 14-15 | |
Sylwia Gruchała | floret (v) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van JPN Ikehata: 8-9 | |
Martyna Synoradzka | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van RUS Gafurzianova: 8-15 | ||
Małgorzata Wojtkowiak | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van CHN Chen: 8-15 | ||
Karolina Chlewińska Sylwia Gruchała Martyna Synoradzka Małgorzata Wojtkowiak |
floret team (v) | 1ste ronde: V van Frankrijk: 31-42 5-8ste plek: W van Groot-Brittannië: 45-30 5-6de plek: W van Verenigde Staten: 45-39 | |
Aleksandra Socha | sabel (v) | 1ste ronde: W van CAN Sassine: 15-7 2de ronde: V van GRE Vougiouka: 7-15 |
Schietsport
bewerken Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Sylwia Bogacka | 10 m luchtpistool (v) | 502,2 |
Tennis
bewerken Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Łukasz Kubot | enkelspel (m) | 1e ronde | 1e ronde: BUL Grigor Dimitrov 3-6, 6-7(4) |
Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski |
dubbelspel (m) | 1e ronde | 1e ronde: ESP David Ferrer / Feliciano López 6-7(7), 7-6(6), 6-8 |
Agnieszka Radwańska | enkelspel (v) | 1e ronde | 1e ronde: GER Julia Görges 5-7, 7-6(5), 4-6 |
Urszula Radwańska | 2e ronde | 1e ronde: GER Mona Barthel 6-4, 6-3 2e ronde: USA Serena Williams 2-6, 3-6 | |
Klaudia Jans-Ignacik Alicja Rosolska |
dubbelspel (v) | 1e ronde | 1e ronde: RUS Maria Kirilenko / Nadja Petrova 7-6(5), 3-6, 2-6 |
Agnieszka Radwańska Urszula Radwańska |
2e ronde | 1e ronde: SVK Dominika Cibulková / Daniela Hantuchová 6-2, 6-1 2e ronde: USA Liezel Huber / Lisa Raymond 4-6, 6-7(3) |
Volleybal
bewerken Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Grzegorz Fijałek Mariusz Prudel |
beach (m) | groepsfase: Groep D: 2e verloren van: LAT Aleksandrs Samoilovs / Ruslans Sorokins (21-12, 15-21, 12-15) wonnen van USA Jake Gibb / Sean Rosenthal (21-17, 21-18) wonnen van RSA Freedom Chiya / Grant Goldschmidt (21-19, 21-13) 1/8F: wonnen van SUI Sébastien Chevallier / Sascha Heyer (21-18, 21-17) KF: verloren van BRA Alison Cerutti / Emanuel Rego (17-21, 21-16, 15-17) | |
olympisch team | mannen |
Wielersport
bewerken Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Baan | |||
Kamil Kuczyński | keirin (m) | 1ste ronde: 4de herkansingen: 4de | |
Damian Zieliński | sprint (m) | kwalificatie: 14de in 10,323 1ste ronde: V van RUS Dmitriev herkansingen: V van JPN Nakagawa | |
Maciej Bielecki Kamil Kuczyński Damian Zieliński |
teamsprint (m) | kwalificatie: 10de in 44,712 | |
Małgorzata Wojtyra | omnium (v) | vliegende ronde: 13de in 14,754 puntenkoers: 1ste met 34 punten afvalling: 10de individuele achtervolging: 12de in 3.45,083 tijdrit: 14de in 36,790 totaal: 63 punten | |
Mountainbike | |||
Piotr Brzózka | mannen | 1:38.37 | |
Marek Konwa | 1:32.41 | ||
Aleksandra Dawidowicz | vrouwen | 1:33.20 | |
Paula Gorycka | 1:39.18 | ||
Weg | |||
Maciej Bodnar | tijdrit (m) | 25e | 55.49,67 |
wegwedstrijd (m) | 83e | 5:46.37 | |
Michał Gołaś | DNF | niet gefinisht | |
Michał Kwiatkowski | 39e | 5:46.37 | |
Katarzyna Pawłowska | wegwedstrijd (v) | 11e | 3:35.56 |
Worstelen
bewerken Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
-->
Zeilen
bewerken Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Przemysław Miarczyński | rs:x (m) | 60 punten (2, 2, 7, 4, | |
Zofia Noceti-Klepacka | rs:x (v) | 47 punten (5, 2, 12, 3, 1, 1, 9, |